Skocz do zawartości

Poznań Motor Show 2010 bez Subaru


SubAdr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

wróciłem właśnie z poznańskich targów Motor Show i jestem zaskoczony, że wśród wystawców nie było stoiska Subaru. Pamiętam za to, że w zeszłym roku takie stoisko było (mam zdjęcia :wink: ). Wiecie coś na ten temat?

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, rozreklamowali dobrze, ale jakoś marna, jeden pawilon z samochodami, pół z motocyklami .

Oprócz wymienionych wyżej jest też Insignia OPC, Focus RS, 370 Z, Evo X i to chyba tyle .

Jest też lanos STI reklamujący jakąś firmę oświniaczony z podpisem Szakal pod lusterkiem, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też lanos STI reklamujący jakąś firmę oświniaczony z podpisem Szakal pod lusterkiem, pozdrawiam

 

 

No co ty :roll: Szakala z Cargo nie znasz???? :shock:

 

 

Czy godnie reprezentuje forum.subaru??? :roll: :mrgreen:

 

a nie Shah Al?? :twisted: kocham ten film :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, rozreklamowali dobrze, ale jakoś marna, jeden pawilon z samochodami, pół z motocyklami .

Oprócz wymienionych wyżej jest też Insignia OPC, Focus RS, 370 Z, Evo X i to chyba tyle .

Jest też lanos STI reklamujący jakąś firmę oświniaczony z podpisem Szakal pod lusterkiem, pozdrawiam ;)

Nie jakąś firmę tylko autotim :)

Odpozdrawiamy ;p

Było Nas dwóch :wink:

I zmień temat bo Subaru było :twisted: Najsłynniejsze :cool:

Oraz pozdrowienia dla Szczura, którego mieliśmy pogonić :lol::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem pojechać, ale m.in. ze względu na brak FHI nie zrobiłem tego, natomiast w przyszłym miesiącu jest szansa, że do Lipska wyskoczymy (z firmy to jakieś 250 km - grupka zapaleńców zawsze się uzbiera :mrgreen: ).

 

Byłem w Lipsku dwa lata temu, polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipę STi Szakala i blackdogwwl z którymi uciąłem krótką pogawędkę :smile: Mam nadzieję , że kiedyś jeszcze sobie pogadamy :wink:

Odpozdrawiam serdecznie w imieniu swoim jak i Szakala. Może będzie jeszcze okazja się zobaczyć i zabierzemy Cię na pojeżdżawkę :twisted: Chociaż Ty jeden do nas podszedłeś jak prawdziwy forumowicz i zagadałeś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie zauwazyłem stoiska subaru . Jedyny wcisniety gdzieś na zapleczu jakiegoś stoiska stał STI lanos. Trochę szkoda, bo pozostałe marki były. Jedyny w PL opel Insignia OPC, Focus RS , którego i tak nie sprzedają w PL, Misiek, porszaki i mesie różnej maści. Nawet marne VW GTI i Megane coupe nissany 350 Z czy st czy jakoś tam . Prócz sportowych było kilka innych ciekawych autek. To nie Lipsk czy Genewa ale nasze swojskie. Trza nam chwalić nasze a nie ganić :). Stąd szkoda, że naszych nie było - rozumiem nie stać firmy - za mała sprzedaż w Pięknym Naszym Kraju. W zeszłym było kilka autek. Ta impreza i tak była dużo ciekawsza i większa niż te przez ostatnie kilka lat . Więc jest spora poprawa.

A propos - "w jednej hali: . Trza dodać , że to największa taka hala wystawiennicza w kraju i dorównująca zagranicznym. To jak kilka PKiN czy hal Łuczniczki w Bydgoszczy lub parę Hal Ludowych we Wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj tych pism. Mozna jeszcze kupić RSa w salonie.

St w pomarańczu był u Szakala ale bardzo krótko. Zdążyłem go tylko zobaczyć ;/ Ale ich nic nie słychać. Tak jak na Targach jak go odpalili i wciągali później na lawetę... Boxer to jest boxer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...