Skocz do zawartości

Podswietlenie panelu nawiewu...


kazio

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Żaróweczki te malutkie (jak podświetlanie przycisków) z wąsami, oczywiście w plastikowej oprawce na dole (montowane na pół obrotu). Możesz kupić gotowe, albo wyjąć spalone i przełożyć żarówkę. Najlepiej mieć pomocnika jeden trzyma i odciąga, a drugi dłubie paluchami od tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie jak wyżej. Najlepiej z gumowymi kapturkami zielonymi, bo te z barwionym szkłem są po zapaleniu tylko zielone z nazwy. Możesz spróbować wykorzystać stare gumki jak by w sklepie mieli tylko białe żarówki, ale jest duże prawdopodobieństwo, że się przykleiły do spalonej żarówki i rozlecą jak będziesz je zdejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

mi chodzil tylko o panel, jedna nie swiecila, ta glebiej co podswietla wlasnie pokretlo temperatury, udalo mi sie wyjac oprawke po wielu mekach, chcialem przelozyc zarowke z zapalniczki, zarowka lekko uderzyla w obudowe i sie przepalila :biglol:

wlasciwie to czarno widze wlozenie tej oprawki, ma ktos moze jakis patent? odciagajac samemu od deski mam kilka centymetrow na lape i manewrowanie praktycznie na slepo bo ta oprawka nie dosc ze jest gleboko to jeszcze jakis "tunel" z tworzywa jest wokol niej...rewelacja ;/

Edytowane przez zyggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zdemontowałem radio, tą całą dużą ramkę, odkręciłem śrubki (chyba 4x) od panelu w 4 rogach i zdemontowałem ten czarny przedni panel w narysowanymi ludkami i kolorami temperatury (Na górze trzy zatrzaski i tak samo na dole). Można sobie bardzo ułatwić robotę nożykiem tapicerskim. Wtedy naszym oczom ukazują się spalone żaróweczki. Mamy kilka wyjść. Albo bawimy się w ginekologa i wykręcamy je przez wnękę radia albo kombinujemy żeby wyciągnąć je bez odkręcania. Bezpieczniejsza jest ta pierwsza metoda bo zawsze można się wysłużyć żoną tu dzież dziewczyną o mniejszych dłoniach :D

 

W subaru są one takie (oczywiście zielone):

 

5385978800_1325242776.jpg

 

Nie radzę montować LED-owych bo świecą do przodu a tam chodzi o rozprowadzenie światła na boki.

 

Cała wymiana zajęła mi mniej czasu niż napisanie tego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX Ty zdaje sie masz inna wersje konsoli wiec nie mamy o czym rozmawiac, ja panel nawiewu mam w desce zintegrowany!!! bez wypiecia ciegien od sterowania nawiewiem/temp. to mam kilka centymetrow na lape, moze byloby latwiej gdyby ramka maskujaca byla na jakies zatrzaski a ona jest do panelu i obudowy kratek nawiewu przykrecona oczywiscie od strony sciany grodziowej!!! ta zarowke ktora jest umiejscowiona blizej krawedzi da sie bez wiekszych problemow tak wymienic, tej drugiej ni chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...