Jump to content

Subaru Impreza 2.5 TS


Markosszakal
 Share

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego rodzaju samochodu? Chodzi mi głównie o silnik. Jak się sprawuje jakie jest spalanie oraz jak z cześciami

Silnik to 2.5 TS 165 KM Jest do wersja US. Szukałem troszke o tym silniku ale nikt o nim nie pisze. Może ktoś ma taką wersje i podpowie jak się sprawuje. Jeszcze mam pytanie co do materiałów z jakich są wykończone wersje z US, czy czymś się różnią od Europejskich?? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

2,5 TS ma silnik jak każdy N/A Subaru 2,5L, US niczym specjalnym się nie różni od Europy, a materiały z jakich są zrobione, są jednakowe i pochodzą z jednej fabryki z Japonii. Różnice jakie występują między nimi, to między innymi sprawy dotyczące ochrony środowiska (Stany mają ostrzejsze normy), wymogi bezpieczeństwa biernego (wzmocnienia pod zderzakami), trochę bardziej komfortowe - delikatniejsze zawieszenie, różnice w oświetleniu, inne radio (2DIN) i jakieś inne nieistotne drobiazgi. Z grubsza jest to ten sam samochód i są do niego dostępne wszystkie części. Było zreszta wielokrotnie omawiane na Forum, poszukasz, znajdziesz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...