Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

13 godzin temu, Kotolot napisał:

o super, i jak wrażenia po wykonanej robocie?

Widzę konserwacja profili zamkniętych była, chyba się nawet postarali. podwozie też coś tam prysnęli ?:)

STI oddałem w poniedziałek. W tym dniu został rozebrany i umyty. Generalnie rudej prawie nie było. Sti wlaściwie zaliczył 1 zime reszta garazowanie. We wtorek rozpoczęto kompletna ( podwozie profile i inne czesci narazone na korozje ) konserwację pod okiem technologa innotec ale zgodnie z zasadami w niektorych miejscach po wyschnieciu pierwszej warstwy nanoszą jeszcze raz wosk. Dziś teoretycznie jest do odbioru ale pojade po niego w poniedzialek. Wtedy wrzucę fotki z warsztatu plus opis. No i leci forek.

Edited by zk
  • Thanks 1
3 godziny temu, zk napisał:

STI oddałem w poniedziałek. W tym dniu został rozebrany i umyty. Generalnie rudej prawie nie było. Sti wlaściwie zaliczył 1 zime reszta garazowanie. We wtorek rozpoczęto kompletna ( podwozie profile i inne czesci narazone na korozje ) konserwację pod okiem technologa innotec ale zgodnie z zasadami w niektorych miejscach po wyschnieciu pierwszej warstwy nanoszą jeszcze raz wosk. Dziś teoretycznie jest do odbioru ale pojade po niego w poniedzialek. Wtedy wrzucę fotki z warsztatu plus opis. No i leci forek.

można wiedzieć ile Cię taka przyjemność kosztowała?

5 godzin temu, Kotolot napisał:

można wiedzieć ile Cię taka przyjemność kosztowała?

Jeszcze nie wiem:D

• Haha 2

zna ktoś jakiegoś lakiernika co się nie nie i nie gardzi malowaniem plastików z wnętrza auta? Chciałbym oddać do pomalowania ramkę, maskownicę drążka i tunel. Fajnie żeby to nie kosztowało majątku ;) 

W dniu 23.10.2020 o 18:39, Tinuviel napisał:

zna ktoś jakiegoś lakiernika co się nie nie i nie gardzi malowaniem plastików z wnętrza auta? Chciałbym oddać do pomalowania ramkę, maskownicę drążka i tunel. Fajnie żeby to nie kosztowało majątku ;) 

Ja dekielki malowałem w GTD auto na Szwajcarskiej, wcześniej auto też tam robiłem.

Warto zadzwonić i zapytać.

• Thanks 1