Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

A pewnie, jakby coś się szykowało i akurat będę mógł to jestem za.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

• 2 weeks later...

Wiem, że to grupa o spotkaniach, ale jako że pewnie tutaj najwięcej Subarowiczów z Wrocławia, to zapytam. Czy zna ktoś jakiś zakład, który specjalizuje się w przetaczamiu tarcz hamulcowych?

11 godzin temu, Lepszy napisał:

Każdy tokarz Ci to zrobi

Też tak myślałem i teraz mam DBA które na obwodzie jest grubsze a im bliżej środka, tym cieńsze.

• 2 weeks later...

Screenshot_20200816205124.thumb.png.56d0452f6e999af3498034c1d0e4e30f.png

Jest taki kanal na jutubach gdzie gosc testuje na rolkach napedy 4x4 roznej masci. Bedzie we wroclawiu, ktos sie wybiera przetargac swinke po rolkach? :) Ja chyba pojde zobaczyc jak lsd sobie radzi badz nie radzi u mnie :)

Ja będę, z rok temu do niego pisałem, żeby wpadł z rolkami i jakiś czas temu się odezwał ;-) Podobno jeszcze jakiś forek w manualu będzie.

Edited by anonim1133
Chłopaki czy polecacie kogoś od wypełniania odprysków w szybach? Przygotowuje się do zdania samochodu i muszę się z tym uporać:
IMG_3519.thumb.jpg.f9e6df72e70c0e709d5ca21d53f16c99.jpg

Ja robiłem w Boleslawcu tydzień temu, jak będziesz zainteresowany to dam namiar

W okolicach korony jest firma która się tym zajmuje od x lat. Wśród znajomych większość korzysta z ich usług bo robią tanio i dobrze. Jakbyś potrzebował więcej informacji, to pisz :) 

18 minut temu, gomis napisał:

W okolicach korony jest firma która się tym zajmuje od x lat. Wśród znajomych większość korzysta z ich usług bo robią tanio i dobrze. Jakbyś potrzebował więcej informacji, to pisz :) 

Dzięki! Już wygooglowałem firmę na ul. Torfowej  - możliwe, że to oni. Mają opinie 4,93 na google, więc może nie będzie źle ;-) Umówiłem się na dzisiaj, więc zobaczymy. Wycenili ten odprysk na 80 zł.

Tak, dokładnie o nich chodziło :) Tylko nie myj specjalnie auta przed przyjazdem do nich, bo ulice (przynajmniej jeszcze ze dwa lata temu) są wykonane z nawierzchni piaskowo-żwirowej.

Edited by gomis
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...

Cześć!

+1 WRX 2.0 MY15 we Wrocławiu.

Chętnie poznam lokalnych kierowników Subaru. Na ile się zorientowałem czytając kilka stron tego tematu, regularnych spotów nie ma, ad hoc też coś ciężko się zebrać. Będę śledził temat i jak tylko coś się zadzieje, postaram się wpaść.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czołem. Czy ktoś z Was zna i poleca miejsce, w którym obszyją mi na nowo kierownice?

i przy okazji kogoś kto by ogarnął audio? Wymiana radia i głośników? Kompletnie nie mam czasu i miejsca na dłubanie tego samemu :(

Edited by Czarne_Koronkowe
1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Czołem. Czy ktoś z Was zna i poleca miejsce, w którym obszyją mi na nowo kierownice?

http://www.tapicer-samochodowy.com

W 2013 r. robili mi kompletną tapicerkę w Outbacku. Super jakość skóry i świetna robota, przez sześć lat użytkowania nie było żadnych problemów . 

Edited by Michał W.
  • Thanks 1
2 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

i przy okazji kogoś kto by ogarnął audio? Wymiana radia i głośników? Kompletnie nie mam czasu i miejsca na dłubanie tego samemu :(

tylko kiery ale spoko jakość:
https://pl-pl.facebook.com/ObszyjKiere/

• Thanks 1
8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kiedyś kumpel polecał mi ich, ale jeszcze nie miałem okazji skorzystać - https://www.4ohmy.pl/