Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

To polecić możemy jeszcze tylko JM Auto ;)
Dzwiek jest tez przy wejściu na wysokie obroty czy tylko przy zejściu? W FXT występował problem z uszczelka kolektora wydechowego, ale tam objawem było chrobotanie przy wysokich obrotach, a nie przy zejściu.
Tylko przy zejściu na małe obroty

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Cześć. Chciałbym się spotkać z kimś kto ma Subaru GT 1999-2000r, aby porównać przyspieszenie. Mam wrażenie ze moje Subaru nie zbiera się tak jak powinno. Jestem z okolic Dzierżoniowa więc do Wrocławia, Kłodzka, Wałbrzycha, Brzegu mogę spokojnie podjechać.

W dniu 24.12.2019 o 15:10, Lepszy napisał:

Cześć. Chciałbym się spotkać z kimś kto ma Subaru GT 1999-2000r, aby porównać przyspieszenie. Mam wrażenie ze moje Subaru nie zbiera się tak jak powinno. Jestem z okolic Dzierżoniowa więc do Wrocławia, Kłodzka, Wałbrzycha, Brzegu mogę spokojnie podjechać.

To może podjedź po prostu do MTS w Dzierżoniowie? @Maras na pewno rzuci okiem :)

• Upvote 1

Sprawdź przepływke, podciśnienia i restryktor

Panowie gdzie najbliżej Wrocka znajdę śnieg?

Ja wczoraj bylem na przeleczy Jugowskiej i snieg byl. Pozdrawiam kolege ze srebrnej Impezy co cwiczyl latanie bokiem

• Like 1

W dniu 9.12.2019 o 21:43, Wełniacz napisał:

Wolałbym stadion tam więcej walki i szerzej... ale widzę że spot we Wrocławiu zorganizować to jak lot na Marsa :D

Hehe ja świeży chciałem cisnąć o spot xD ale kurła.. z serwisu nie mogę wyjechać. 

silnik się remontuje ...w następnym tygodniu powinien jednak wyjechać na ulice także wrócę do tematu 

Git!
Daj znać jak fura będzie gotowa i uzgodnimy termin gokartów na stadionie :)

Szanowni Szanowne

Czy znamy kogoś w okolicach i we Wrocławiu od antykorozji kogo polecimy i ma "czas" i "ochotę" ?

A ja proszę o namiary na speca, który dobrze zrobi geometrię w moim OBK.

W dniu 16.01.2020 o 18:19, zk napisał:

Szanowni Szanowne

Czy znamy kogoś w okolicach i we Wrocławiu od antykorozji kogo polecimy i ma "czas" i "ochotę" ?

Że niby fanaberia ? I nie ma we Wrocławiu takiego speca ? Ja pitole nisza?

Czy ktoś z szanownych kolegów z Wrocławia ma Imprezę GH 2.0b i miałby czas i chęć żeby pokazać jak to auto powinno się zbierać zanim zacznę jeździć za autem po ogłoszeniach?

W dniu 16.01.2020 o 18:19, zk napisał:

Szanowni Szanowne

"GTD auto", choć główny powód był inny niż ruda. 

Obiegowa opinia głosi, że nie jest to najtańsze miejsce.

Dlaczego tam dałem auto? Bo termin był od razu ustalony,  a nie jak to miało miejsce u innych "Pan zadzwoni/przyjedzie za dwa tygodnie to może ustalimy termin"

ruda.jpg

• Thanks 1

I jak wrażenia ? Opinie ma pozytywne z tego co słychać 

Jakiech środków używają? Też musz ogarnąć auta póki mają się dobrze.

W dniu 20.03.2020 o 18:31, Krzychu91 napisał:

I jak wrażenia ? Opinie ma pozytywne z tego co słychać 

Auto dałem dwa lata temu, do dziś nic w tych miejscach nie zauważyłem.

W dniu 20.03.2020 o 20:33, Tinuviel napisał:

Jakiech środków używają? Też musz ogarnąć auta póki mają się dobrze.

Nie pamiętam, ale kilka razy przyjechałem w czasie pracy zobaczyć postępy, to wszystko miałem po kolei pokazywane i tłumaczone.

Zainteresowanym mogę auto pokazać:)

Posted (edited)

Pany jakby ktoś gdzieś śmigał z okolic WRO i nie chciał sam jeździć to proszę o kontakt :-)

Nigdy nie jechałem WRX/STI i chciałbym zobaczyć jak to jest. Oczywiście jako pasażer. Mogę się dorzucić do wachy, marna to propozycja bo ktoś kto ma WRX/STI to kasa na paliwo mu nie straszna.

Dam się 1.6 przejechać eheheheh xD

Edited by Adrian Foto
  • Confused 1

Siema, myślę, że jak ogólny cyrk się skończy to zrobimy jakiegoś spota gokartowego i będzie okazja się przejechać :)

Posted (edited)
Godzinę temu, gniechus napisał:

Siema, myślę, że jak ogólny cyrk się skończy to zrobimy jakiegoś spota gokartowego i będzie okazja się przejechać :)

Oki to śledzę temat.

Edited by Adrian Foto

Też bym podjechał się spotkać.

W dniu 20.03.2020 o 18:08, Opanowany napisał:

"GTD auto", choć główny powód był inny niż ruda. 

Obiegowa opinia głosi, że nie jest to najtańsze miejsce.

Dlaczego tam dałem auto? Bo termin był od razu ustalony,  a nie jak to miało miejsce u innych "Pan zadzwoni/przyjedzie za dwa tygodnie to może ustalimy termin"

ruda.jpg

jeżeli to GTD auto jest na Szwajcarskiej to nie robią już konserwacji podwozia - byłem dziś spytać.

Dysponuje ktoś busem (nie musi być jakiś wielki coś pokroju T4 bez foteli starczy) i byłby w stanie pożyczyć ? Ewentualnie jakaś sprawdzona wypożyczalnia. Trasa z Wrocławia do Poznania i z powrotem czasowo maksymalnie 8 - 12h. 

24 minuty temu, Krzychu91 napisał:

Dysponuje ktoś busem (nie musi być jakiś wielki coś pokroju T4 bez foteli starczy) i byłby w stanie pożyczyć ? Ewentualnie jakaś sprawdzona wypożyczalnia. Trasa z Wrocławia do Poznania i z powrotem czasowo maksymalnie 8 - 12h. 

stoją busy z carsharingu we Wrocławiu ale nie wiem czt to tanio czy drogo.

Screenshot_20200505-011550.jpg

7 godzin temu, Krzychu91 napisał:

Ja zawsze służbowo wypożyczam w Micarze na Żmigrodzkiej. Spoko chłopaki, nigdy nie miałem problemu. Z tego co pamiętam na szybko to wychodzi jakieś 200 zł netto za dobę, ale w tym jest jakiś limit kilemtrowy. Możesz bez limitu za jakąś rozsądną dopłatą.

Gorzej, że musisz wyłożyć 2000 kaucji, ale to wszędzie.

7 godzin temu, Tinuviel napisał:

stoją busy z carsharingu we Wrocławiu ale nie wiem czt to tanio czy drogo.

Screenshot_20200505-011550.jpg

Sugerowałbym się wczytać w zasady, ale spodziewam się, że wyjazd poza obręb miasta może być niemożliwy. Poza tym zobacz, że przy 8 godzinach płacisz 432 zł  za sam czas, a do tego 0,99 zł za kilometr. To może być spoko, jak masz przewieźć kanapę z IKEA.

Busy na minuty spoko opcja na szybki strzał we Wrocławiu, ale ja muszę się wybrać niestety do Poznania ;) Dzięki sprawdzę ten Micar