Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ma ktoś auto z LPG i serwisuje je gdzieś we Wrocku? Szukam dobrego warsztatu, aby zrobić diagnostykę/regulację swojej instalacji.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

Żeby nie było za kolorowo, przyczepię się, że to temat o spotkaniach a nie warsztatach z lpg :P

Abart auto na krzemienieckiej mi się sprawdził - a mam jakąś nietypową instalacją. Inne warsztaty które znalazłem nie wydawały się być godne zaufania.

Ja serwisowałem LPG w starym forku w UNIGAS na ul. Michalczyka (obok starego Tesco/Hitu na ul. długiej). Przy czym miałem instalację STAG - a to był autoryzowany serwis. Trafiłem tam z polecenia, serwisowałem co roku oraz w razie usterki i złego słowa o nich nie powiem.

Co do innych instalacji to mogę polecić również Sparco na ul. Grabiszyńskiej (za lidlem).

Hej Wrocław! 
W dniu 1 grudnia organizuję charytatywną sesję zdjęciową, cały zysk z sesji zostanie przekazany podczas Zlotu Mikołajkowego, robionego przez "Pod Milą" na Dom Dziecka i Schronisko. 

Jakbyście chcieli załapać się na sesję, a przy tym pomóc najbardziej potrzebującym, to zapraszam!

Jestem do Waszej dyspozycji od 10 do 16 w niedzielę, 1. grudnia.

Kto chciałby mieć pamiątkowe zdjęcia w promocyjnej cenie, zapraszam na PW i ustalimy szczegóły. 

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/420926112182974/

Cześć mam pytanie, jaki serwis subaru polecacie we Wrocławiu i okolicach?
MTS Dzierżoniów to wiem a coś oprócz tego?
W moim Levorgu po zejściu z wysokich obrotów zaczyna coś klekotac jak w dieselu.
Nie ma utraty mocy itp Tylko dziwny dźwięk.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

16.12 o 21:30 na buforowej organizuję wyjście z korpo: wyścig F1.

Jeśli chcecie dołączyć to zapraszam, tylko dajcie znać kto chętny, abym na listę zapisał.

21 godzin temu, Rafik83pl napisał:

Cześć mam pytanie, jaki serwis subaru polecacie we Wrocławiu i okolicach?
MTS Dzierżoniów to wiem a coś oprócz tego?
W moim Levorgu po zejściu z wysokich obrotów zaczyna coś klekotac jak w dieselu.
Nie ma utraty mocy itp Tylko dziwny dźwięk.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

To polecić możemy jeszcze tylko JM Auto ;)

Dzwiek jest tez przy wejściu na wysokie obroty czy tylko przy zejściu? W FXT występował problem z uszczelka kolektora wydechowego, ale tam objawem było chrobotanie przy wysokich obrotach, a nie przy zejściu.