Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kambol napisał:

Nikt, nic?

http://www.agmotocentrum.pl/

 

Nie jest to jakiś zakład który tylko klimą się zajmuje ale nie jest to też taki co Ci tylko nabije klime i powie że "trzeba obserwować" ;) Robili mi nieszczelnośc w MX5 i w Imprezie i jak połatali to śmigało. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

siemka troche offtopic :)

 

z moją polowa chhcemy gdzies w okolicach wro pośmigac subarka ale fajnie by bylo ze szkoleniem jakieś pomysły ???

 

lotnisko byłe Oleśnica ma taka opcje ? bo nie moge sie doszukac, a może cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, Dragan napisał:

Polecicie jakiś dobry zakład w którym ustawię zbieżność? Zawsze robiłem w rodzinnej miejscowości, ale nie mam kiedy podjechać. 

 

Ja robię tutaj (pełna geometria):

 

http://www.sport-technika.pl/

 

jest ok w mej ocenie :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję "zobaczyć się" z jakimś Forkiem SH (koniecznie FB20) we Wrocławiu lub okolicy. Gdyby ktoś z Was mógł się na parę minut spotkać, to będę zobowiązany.

Chcę tylko porównać długość bagnetu oleju silnikowego, ewentualnie sprawdzić poziomy oleju zamieniając bagnety. Mam problem z Foresterem taty - przy kontroli bagnetem poziom oleju jest na minimum (pomimo uzupełniania poziomu, brak wycieków, silnik ok), a zbiegło się to w czasie z wymianą bagnetu (razem z rurką) na nowy grubszy model, który zastąpił oryginalny cienki (złamał się przy uchwycie). Mam wątpliwości, czy zamontowany jest właściwy.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, z powodów służbowych od lipca będę mieszkańcem Wrocławia... czy ktoś z Was posiada miejsce na przegarażowanie motocykla ? Póki co wystawiłem go na sprzedaż i zostaje i na Mazurach ale fajnie by było go mieć na południu Polski szczególnie w okolicach ul. Obornickiej :rolleyes: No i pasowałoby odwiedzić MotoBydło w Czechach :D Od lipca zwiększę tutaj swoją działalność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No po imprezę. Kupiłem trupa ale spróbuje ja odratować. Nieudana przekladka z anglika, do wymiany sprzeglo i coś nie tak ze skrzynia bo burczy mega. Teraz w Zachpom muszę znaleźć mechanika do tego tematu. 

Edytowane przez Klexiu_ZST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Klexiu_ZST napisał:

No po imprezę. Kupiłem trupa ale spróbuje ja odratować. Nieudana przekladka z anglika, do wymiany sprzeglo i coś nie tak ze skrzynia bo burczy mega. Teraz w Zachpom muszę znaleźć mechanika do tego tematu. 

Jak możesz wrzuć foto czy coś więcej bo ciekaw jestem co to za okaz ;) Jakaś okazja czy bardziej wtopa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...