Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

Gdyby ktoś z Was miał wolny jutrzejszy wieczór, to zapraszam na Luźnego Spota JDM Wrocław.
Tym razem odbędzie się on o godz. 19:00. Miejsce to co zwykle: Dach Castoramy, Magnolia. 

325473719_LUNYSPOTJDMWROCAW.thumb.png.367affefb6fcb5793facaa82d50a8d20.png

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mały update z dziś:     https://goo.gl/maps/ycPvfQjA3rTe1eUMA -> teren spoko, więcej jezdnego śniegu, szerzej niż kiedyś, trochę nierówności ale miejsce zrobiło się bardziej pop

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Posted Images

Co prawda nie jestem organizatorem ,ale na zalewie Mietków (kawałek od Wrocka ,A4 kierunek Legnica) w najbliższą niedzielę jest organizowany II Spot Grill Subaru :)

Byłem w zeszłym roku i na zachętę foto ;)

mi1.jpg

mi2.jpg

mi3.jpg

mi4.jpg

• Like 1
10 godzin temu, Piotr Kuc napisał:

@hemi112 o i mój forek jest! Aż sie łezka w oku kręci @jaro555;) 

Ten taki fajny ,z pasującą felą , napisami i w ogóle zacny? :)

To i kilka foto ode mnie , wpadłem późno ,placyk mocno zawalony Swiniakami i innymi autami (bardzo oblegane miejsce).

Pozdro dla wszystkich uczestników :)

SPOT (1).jpg

SPOT (2).jpg

SPOT (3).jpg

SPOT (4).jpg

SPOT (5).JPG

SPOT (6).JPG

• Like 1
  • 2 weeks later...

Gdyby ktoś z Was miał wolny dzisiejszy wieczór, to zapraszam na Luźnego Spota JDM Wrocław.
Standardowo o godz. 20. Miejsce to co zwykle: Dach Castoramy, Magnolia.

• 2 months later...

Pany oraz panie... Witam się tu z Wami ponieważ potrzebuje pomocy technicznej... 

Poszukuje sprawdzonego przez Was a więc i znajacego się choć trochę na Subaru warsztatu wklejajacego szyby samochodowe... 

Chciałbym w Wasze okolice wybrać się zakupić czołowa i ją od razu na miejscu wkleić... Macie coś godnego polecenia? 

Proszę o PW ;)

Nie popadajmy w fanaberie :) Cóż to za różnica wklejać szybę do Subaru i do nie-Subaru? :) Jedyna szyba jaka wymieniałem poza ASO to mała szyba w tylnich drzwiach (ale nie-Subaru ;)) i robiłem to na krakowskiej.

Edited by Czarne_Koronkowe
  • Upvote 1
8 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Nie popadajmy w fanaberie :) Cóż to za różnica wklejać szybę do Subaru i do nie-Subaru? :) Jedyna szyba jaka wymieniałem poza ASO to mała szyba w tylnich drzwiach (ale nie-Subaru ;)) i robiłem to na krakowskiej.

Nie do końca chyba rozumiesz sens mojego zapytania... Tu nie chodzi o to że przesadzam nadmiernie ale wklejalem już szyby w obu moich Subarkach ale i nie tylko w nich... I różnie różni "szpece" Podchodzą do demontażu listew jak i całej reszty prac z tym związanych... 

Tam są delikatne spinki i nie chce później szukać ich czy kupować w ASo lub kleic listwy "na stałe"... A takie druciarstwo już widziałem. 

Zapobiegawczo więc po prostu pytam czy ktoś wklejał szybę w Swoim Subaru a jak tak... To gdzie... To wszystko :)

• Upvote 1
  • 3 weeks later...

Siema ekipo!

Wczoraj spotkałem się z @tuscan i stwierdziliśmy, że trzeba się na karty umówić, jak dawniej.

Może wynajmiemy na godzinkę buforową i zorganizujemy wyścig? Z tego co pamiętam to byłyby 3 sesje: jedna trening, druga kwalifikacje, trzecia wyścig.

Termin do dogadania, ja mam urlop przez 2tyg. i mogę się dostosować, aczkolwiek drugi smerf urodził mi się i muszę pierwszego ogarniać - ale wynajmę babcię czy coś :)

Myślę, że jakiś wieczór w dzień roboczy byłby najlepszy, bo na łikend (z pt włącznie) to się ekipa wykruszy.

Nie upieram się na buforową, może być i stadion (nowy tor tam zrobili - byłem raz ostatnio przy okazji).

Kto chętny?

Jeśli chcemy wynająć tor na buforową to chyba tak min. 8 osób potrzebujemy.

Nie jeździłem na torze przy stadionie, ale Buforowa jak dla mnie jest słabym torem (a przynajmniej była 2 lata temu) - więc może jako alternatywa dla tych dwóch torów tor na Niskich Łąkach ?

Miesiąc temu zmienili konfigurację toru na buforowej i moim zdaniem jest ciekawszy niż w poprzedniej konfiguracji. Więcej wymagających zakrętów co sprawia że jest bardziej techniczny. 

@gniechus w kwestii formalnej ;) bez żadnego trybu ;)

czy można się podłączyć czy to krąg wtajemniczonych tylko ;) ?

Raczej nie liczę na spektakularny wynik przy waszych XTach i WRXach  i STIajachhhh ;) wiec spokojnie pudło jest niezagrożone :)

10 godzin temu, yowisz napisał:

@gniechus generalnie na gokarty się piszę, ale tak samo jak w przypadku Czarne_koronkowe, dużo zależy od terminu.

To w sumie tak jak u mnie, chociaż w tygodniu wieczorem to raczej powinienem dać radę :)

Ostatnio byłem na Niskich Łąkach i mam wrażenie ze to tor dla początkujących (ale to ma swoje plusy!) - jest bardzo szeroki, zwlasza w zakretach. Na stadionie naprawdę trzeba się przyczaić, żeby wyprzedzić. Na buforowej nigdy nie bylem

Panowie. Polecicie fachowca od konserwacji podwozia z Wrocka lub okolic? Muszę forka przebadać czy coś tam się nie dzieje i zrobić konserwację.  Z góry dziękuję.