Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dajcie propozycje jakiegoś pasującego wam terminu i miejsca. Weekend ? Zresztą... czekam na wasze propozycje :!:

 

 

SWRT555, rundkę przez Wrocław można zrobić sobie za tramwajem :wink: Żart.

 

Przydało by się jakieś potkanie, żeby po prostu pogadać i się poznać, na wspólne jeżdżenie przyjdzie jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za :D Na 70% jestem we wrocku .

 

Spotkac sie mozemy najpierw popitolic , a potem sie gdzies karnąc. W sobote bylem za lesnicą dwie wiochy skreca sie na przeprawe promową i potem dalej są niezłe drozki :twisted: ...hmmm.... ale trzeba bylo by to sprawdzic bo jechalem w nocy i mogło mi sie wydawac ze są ostre zakręty itp... najwyzej pojedziemy w nocy :lol:

 

[EDIT]

 

Hallo jest tu kto :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie coś, a ja się dostosuję. Można spotkać się gdzieś wieczorem, żeby tylko pogadać i poznać, w końcu Sykstus, g-seven, SWRT555(?) , to trzy nowe osoby. Nie wiem jaki jest wasz stosunek do niedzieli, a zawsze jeszcze możecie ustalić coś na następny weekend.

 

Sykstus, pytanie, jak trafiłeś do tego działu, przez

-reklamę w telewizji

-gazecie (wymień tytuł)

-linka w moim podpisie

-od tak przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to w sobote o 18.00 :D

 

A z miejscem pojde na łatwizne i sprawdze na forum ok 15 gdzie sie sptykamy.

 

Hehe, dobra, bo tak to się nie dogadamy. Więc proponuję McDonalda na Armii Krajowej.

Nie wiem czy to blisko Was czy daleko. Ja mogę podjechać i podjadę. W razie czego, po prostu zjem tam jakieś ścierwo i odjadę ;P

 

Więc: SOBOTA 8.X.2005, GODZINA 18:00, MCDONALD NA SKRZYŻOWANIU ARMII KRAJOWEJ I BARDZKIEJ.

 

Do zobaczenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszędzie jest daleko, bo niebieski pojechał na akcję do Poznania i będę swoim bordowym chevi... :|

 

Ktoś coś wspominał o parkingu. Większy jest koło ogródka japońskiego, stamtąd pochodzą niektóre z powyższych zdjęć, a dla głodnych jest blisko Mc(cenzura- jest przecież cisza wyborcza!), na placu Grunwaldzkim. Koło tego Mc na AK może być niebezpiecznie ze względu na L-ki :wink: Pisałem, że się dostosuję wiec sami oceńcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...