Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy
1BE77AB3-0ACE-4D1F-A17D-7C060CC41538.thumb.jpeg.da70b174df8ab1e7b5c5004921b24b4c.jpeg
Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach
C278F5C3-BCDE-488C-A794-B51A51AC656A.thumb.jpeg.f4d7ed44e530e32ab2f0b0276d599c82.jpeg

Jak tylko odpale swojego - też się piszę!

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Pewnie ze wjedzie. Weź ze sobą kanapki i termosik to Cię wyciągniemy wracając :D 

W zeszłym roku jak pojechałem swoim Legacy (nawet nie Outback) z 3 Forkami na śnieżny offroad, to akurat jedynym zakopanym był... najwyższy Forek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PR7EMEK napisał:

W zeszłym roku jak pojechałem swoim Legacy (nawet nie Outback) z 3 Forkami na śnieżny offroad, to akurat jedynym zakopanym był... najwyższy Forek :P

Może utknął dachem na jakiejś gałęzi :P a tak serio to Legasiem można by spróbować. OBK powinien spokojnie dać radę, a zwykły na władną odpowiedzialność :) wczoraj nie mogłem sobie na myjni poradzić z wydlubaniem trawy z osłony pod silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Może utknął dachem na jakiejś gałęzi :P a tak serio to Legasiem można by spróbować. OBK powinien spokojnie dać radę, a zwykły na władną odpowiedzialność :) wczoraj nie mogłem sobie na myjni poradzić z wydlubaniem trawy z osłony pod silnikiem.

Piszesz o tej trawie z pod osłony, aż mi się przypomniało upalanie imprezy mojej w błocie pod Bolesławcem ;) Porządne mycie podwozia, a potem i tak trzeba było śrubokrętem pod autem grzebać by usunąć błoto :biglol::biglol::biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, madkeinam napisał:

W okolicach Krzykowa stanąłem przed polem kukurydzy (też trawa jak by nie było) - nawigacja mówi "tu jest droga". No to jak jest to miałem nie jechać? ;)

Trza było wygrzebywać...

5a26b191aff16_2017-08-2613_18_00.jpg.41c3d6ac013af9a47f7bfeac2b0a0b81.jpg 

To jest myśl. Jak się dostanie pod płytę to może wyciągniesz popcorn ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, madkeinam napisał:

W okolicach Krzykowa stanąłem przed polem kukurydzy (też trawa jak by nie było) - nawigacja mówi "tu jest droga". No to jak jest to miałem nie jechać? ;)

Trza było wygrzebywać...

5a26b191aff16_2017-08-2613_18_00.jpg.41c3d6ac013af9a47f7bfeac2b0a0b81.jpg 

 

oponki akurat na to pole :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Xtri napisał:

Halo Halo to jak z tą wycieczką? Jeździmy coś Sobota/Niedziela?

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak pisałem mnie w ten weekend nie ma. W przyszłym tygodniu tylko niedziela - najchętniej w okolicy południa bo jeszcze widno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...