Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, arnoldpe napisał:

Panowie cud ;) cudem okazała się mocniejsza bateria. Panasonica które kupiłem 3 okazały się mieć za niskie napięcie, a ja już chciałem do białego domu pisać ;) dla potomnych bateria musi mieć min 1.3 V, Panasonica miały 0.8 ;)

dziękuję za podpowiedzi. 

Czyli jak to zawsze bywa 0,5 robi różnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Piotr Kuc nic nie zginęło. Środek nie zniszczony, konsola cała. Wandalizm albo jakiś bardzo dziwny zbieg okoliczności. Autko zaparkowane na Norwida. Swoją drogą nie spodziewałem się, że tylna szyba do subaru to taki kłopot. Brak zamienników, a ASO krzyczy 4000 z wymianą. 

Dzięki za namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, damians napisał:

Brak zamienników, a ASO krzyczy 4000 z wymianą. 

WTF?!

 

na fb jest Kamil Puchacz, ktory ma angola na rozbiórke we Wrocku, moze sie odezwij do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kambol napisał:

Słabo...

Jednak warto brać do ubezpieczenia opcję auto szyba za 30zł.  ;)

Warto czytać gwiazdki przy auto szybie. Przy moim GTI rzeczywiście kosztuje to jakieś 30 zł. Problem w tym, ze ubezpieczenie obejmuje kwotę do 2500 zl przy czym przednia w ASO to ponad 4000 i  podobnie tylna. Wiec to się w zasadzie tyczy tylko bocznych. Auto w leasingu, wiec muszę wymieniać na oryginały. Przedni szyba (kamyk na autostradzie) poszła z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto czytać gwiazdki przy auto szybie. Przy moim GTI rzeczywiście kosztuje to jakieś 30 zł. Problem w tym, ze ubezpieczenie obejmuje kwotę do 2500 zl przy czym przednia w ASO to ponad 4000 i  podobnie tylna. Wiec to się w zasadzie tyczy tylko bocznych. Auto w leasingu, wiec muszę wymieniać na oryginały. Przedni szyba (kamyk na autostradzie) poszła z AC.
Miałem tak samo a4 i kamyk w szybę. Mam też leasing i AC i auto szybę. Chcieli robić z auto szyby ale trzeba było długo czekać na szybę zamiennik. Więc trzeba było zrobić z AC koszt 5000 w Levorg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Problem w tym, ze ubezpieczenie obejmuje kwotę do 2500 zl przy czym przednia w ASO to ponad 4000 i  podobnie tylna.

Ja mam do 3000zł - na nową nie wystarczy, ale to zawsze coś. Można się umówić z ubezpieczycielem, że pokrywasz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kambol napisał:

Ja mam do 3000zł - na nową nie wystarczy, ale to zawsze coś. Można się umówić z ubezpieczycielem, że pokrywasz różnicę.

Ale dokładałbym 1000 zł z własnej kieszeni. Po co? Od tego jest AC ;) w tej chwili prawie każdy ma ochronę zniżek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.11.2017 o 10:59, Piotr Kuc napisał:

Jaki polecicie zaklad blacharsko lakierniczy we Wroclawiu? Musze zaplanować malowanie swojej imprezy w całości. 

 

Ja wstępnie jestem umówiony na połowę stycznia u "Płaza Jacek Autoblacharstwo"

 

Będziemy mogli porównać efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!
Wiecie może jak wygląda programowanie kluczyka w Forester SG ?
Jeżeli njd, znacie może zakład we Wrocławiu zajmujący się kluczykami do Forestera oraz ich kodowanie?
Wczoraj podczas biegania zgubiłem swój, a zapas nie dezaktywuje alarmu ;/ przez co najkrócej mówiąc jestem w d...

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...