Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

23 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kto z Was się wybiera na Plejady?

Ja - w dwa auta na tur-ter.

P.S. Widzę, że mamy sąsiednie numery :)

Edited by Kambol

Ja niestety będę wtedy w Szwecji na jeziorach....

Dnia 4.04.2017 o 16:55, Kambol napisał:

Tylko prosze mi trasy nie rozkopać :D 

Nie byłem jeszcze na tur-ter więc pewnie będę zapobiegawczo jechał Outbackiem i oczywiście (tak jak wszyscy) bez napinki. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość :D

W zeszłym roku ktoś przy labiryncie tak wyleciał OBK ze podczas ładowania telemarkiem poza wielkim "łup" rozeszło się gromkie "ała" :D 

wydawalo się, ze to "łup" brzmiało bardzo drogo, ale kolega dojechał do końca ;)

Dnia 4.04.2017 o 16:55, Kambol napisał:

Już niestety nie :( startujemy z ojcem obok siebie i musieli nas przesunąć na koniec

Edited by Czarne_Koronkowe

Ktoś dzisiaj jeździ? 

hej. Polecicie we Wrocławiu i okolicach zakład regenerujący przekładnie kierownicze ? 

dzieki.

Ktoś się wybiera na Rajd Świdnicki?

Wybieramy się ekipą w 5 osób na kostkę walimską w sobotę na 5 i 8 odcinek (godz: 13:56 oraz 16:30).

Będzie pogoda mniej więcej taka jak jest teraz, czyli będzie widowiskowo :)

Jak ktoś się wybiera to dajcie znać, moglibyśmy się ustawić na miejscu.

Prawdopodobnie i ja się wybiorę. Gdzie chcecie stać?

8 godzin temu, damians napisał:

hej. Polecicie we Wrocławiu i okolicach zakład regenerujący przekładnie kierownicze ? 

dzieki.

Ja robiłem na Karmelkowej, a oni z kolei wysyłali do firmy specjalizującej się w regeneracjach. Jak coś, to więcej na PW.

19 godzin temu, code napisał:

Prawdopodobnie i ja się wybiorę. Gdzie chcecie stać?

Na pewno na bezpiecznej strefie kibica zgodnie z mapką:

http://rajdkrause.pl/bezpieczna-strefa-kibica-w-walimiu/

Gdzie dokładnie to pewnie ustali się na miejscu, no chyba, że Ty masz miejscówkę obczajoną to się dołączymy :)

19 godzin temu, Kambol napisał:

Ja robiłem na Karmelkowej, a oni z kolei wysyłali do firmy specjalizującej się w regeneracjach. Jak coś, to więcej na PW.

A klepała? Czy zaczeła lać? Bo z doświadczenia wiem że jak klepie to i po regeneracji w końcu klepać bedzie...

6 godzin temu, gucio1200 napisał:

A klepała? Czy zaczeła lać? Bo z doświadczenia wiem że jak klepie to i po regeneracji w końcu klepać bedzie...

Pękła gumowa osłona i trzeba było coś zrobić na szybko. A że wydostający się smar był z opiłkami, to należała się regeneracja. Raczej nie stukała, a po regeneracji nie wyje (czasem tylko jęknie) na maksymalnym skręcie.

@gniechus, ja bede jechał na świdnicki, najprawodpodobniej w okolicach 15 będe w Walimiu. Będziecie jeszcze z @code? 

Przed chwilą, Piotr Kuc napisał:

@gniechus, ja bede jechał na świdnicki, najprawodpodobniej w okolicach 15 będe w Walimiu. Będziecie jeszcze z @code? 

Ja jadę bankowo z 2 kumplami. Będziemy na pętli walimskiej. Na priv wyślę namiar do siebie, to możesz tyrknąć jak będziesz na miejscu, bo nie wiem gdzie konkretnie będziemy stać.

• Upvote 2

Jedziemy małą ekipą, 5 osób. Stoimy na Kamionkach na patelni bliżej mety - zapraszamy na "kiełbaskę z grila" jak ktoś ma ochotę.

śnieg chyba nie będzie padał... a na rozgrzewkę też coś się znajdzie...

• Upvote 1

Hey ekipo. 

Czy ktoś z Was być może zna tą imprezę? 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-v4-jdm-ihi-vf24-anglik-v5c-280ps-4x4-ID6yPkjH.html

Lub chociaż właściciela? Świnka jest..

Wiecie czy mamy we Wro jakiś konkretny serwis który mógł by ogarnąć PORZĄDNIE uszczelkę i przekładkę?

Tylko proszę, nie yaco....

Czy zostaje laweta do MTS?

5 godzin temu, Mormegil napisał:

Hey ekipo. 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-v4-jdm-ihi-vf24-anglik-v5c-280ps-4x4-ID6yPkjH.html

Wiecie czy mamy we Wro jakiś konkretny serwis który mógł by ogarnąć PORZĄDNIE uszczelkę i przekładkę?

1) niestety nie znam

2) a co z Yaco nie tak?

3) możesz napisać do tuscan , kiedyś wspominał żeby do Niego zapukać w przypadku UPG (chodziło raczej o H6 ale kto wie)

1 godzinę temu, Tinuviel napisał:

1) niestety nie znam

2) a co z Yaco nie tak?

3) możesz napisać do tuscan , kiedyś wspominał żeby do Niego zapukać w przypadku UPG (chodziło raczej o H6 ale kto wie)

1. szkoda ;(

2. Moja doświadczenie z nimi powoduje, że nie oddał bym tam roweru na nadmuchanie koła a co dopiero auto na remont silnika.. niemniej jednak jest to moja prywatna opinia poparta prywatnymi doświadczeniami.. Nie chce tutaj niepotrzebnie dmuchać balonika ale mam powody żeby tam auta nie wstawiać ;) jednak wiem, że dużo osób sobie ich chwali więc możliwe, że po prostu miałem pecha kilka razy z rzędu lub ze mną jest coś nie tak (to jest nawet bardzo możliwe). jak ktoś bardzo chce poznać historię to priv.

3. To jest w sumie dobry pomysł, mialem już przyjemność spotkać się z Tuscanem i wydaje się być rozsądnym gościem.

Dzięki 

Planuje ktoś zakup opon w rozmiarze 225/50/17 ? Pytam bo mam do sprzedania nówki nokian zline run flat? Oferta aktualna do poniedziałku, gdyż jeśli nikt się nie znajdzie to robię zwrot do sklepu i zamawiam bez opcji runflat ;)

23 fajne, szkoda ze ludzie tam stali :/

Dnia 21.04.2017 o 13:49, Mormegil napisał:

Hey ekipo. 

Według mnie - na problemy z Subaru z Wro - tylko MTS!

A świninki nie znam...

Szukam parkingu strzeżonego gdzie mógłbym postawić większą przyczepę (lawetę) - poleci ktoś?