Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

27 minut temu, code napisał:

@PR7EMEK wrzucaj priv jak smigasz. Ja się dosyć często kręcę - chociaż ostatnio znowu nie imprezą (ostatni zakręt ostatniego oesu i nieszczęście ;))

@code - popieram, zwłaszcza wieczory. Chociaż dzisiaj wracajac z treningu zauważyłem że kręci sie sporo Panów Tajniaków w hyundaiach :/

Edited by Piotr Kuc

Tajnie Hyundaie? Serio? :P Ja  jeżdżę raczej w zgodzie z przepisami... chociaż jak się za Audi A3 toczyłem równiutkie 50km/h wlotem do Wrocławia od strony Leśnicy, to sam bym go zatrzymał do kontroli, bo podejrzanie wolno jechał ;)

Wiem gdzie można dobrze zregenerować zaciski, ale malowanie trzeba by ogarnąć samemu... oni malują, ale jeśli do regeneracji nikt nie powinien mieć najmniejszych zastrzeżeń, to malowanie... lepiej zrobić to samemu ;)

@PR7EMEK Wczoraj dwie akcje w okolicy pl. Strzegomski i Długiej. Oba zatrzymania z niespodziewajki - kogut na podszybiu, raz zatrzymali starego Pegueota a za drugim Panią w Golfie :o 

Ja też jeżdże w zgodzie z przepisami ALE wydech przyciaga uwage ;) 

Podzielisz sie namiarem na te zaciski? 

Edited by Piotr Kuc

49 minut temu, Piotr Kuc napisał:

Ja też jeżdże w zgodzie z przepisami ALE wydech przyciaga uwage ;) 

Oj tam... przejeżdżałem w tamtych rejonach z wydechem, że uszy krwawiły (teraz wiem czemu w bagażniku był silencer) i z jednym radiowozem się mijałem, inny stał na stacji i raczej nikt nie ruszył za mną w pościg (czego bym nawet nie usłyszał) ;) Ten w forku jak nie idziesz pełnym ogniem to bym nazwał cichym ;)

Tak tylko mowie ;) 

2017-03-24 14-37-00.png

Jest we Wrocławiu jakiś spec od gwintów chodzi o diagnozę zawieszenia

@ravo zadzwoń do Yaco, może pomoże :) 

Yaco zdiagnozowal niby amortyzator ale zawieszenie po regeneracji i chcę by ktoś zajrzał

ravo, a co się dzieje, bo niektóre gwinty to pracują nowe tak, że brzmi jak zepsuta seria ;)

Jak jadę na wprost bardzo powoli do 5kmh to co obrót koło przeskakuje jak by ktoś je walił z boku. 

A nie możesz jeździć szybciej :D ??

Edited by Krzychu91

tak robię heheh ale czasami jakiś korek mnie zatrzyma i mnie szlak trafia :P

Znam to bo miałem podobnie tylko, że u mnie hamulec z tylu trzymał i przy prędkościach do 50 km/h było piszczenie jak bym jeździł autobusem ;) 

Piszczenie też jest od sportowych klocków :-)

To co, w niedzielę na spot JDM na Bielanach? :) Ja biorę MX5, ale będzie kilku znajomych... zapowiedziały się min. dwie klimatyczne Baje ;)

• Upvote 1

Dnia 29.03.2017 o 23:43, ravo napisał:

Piszczenie też jest od sportowych klocków :-)

Tak to prawda, ale u mnie wina była w tylnym prawym kole coś się blokowało z klockiem, że po chwili jeżdżenia grzała się dosyć mocno tarcza ;) 

A co do piszczacych klocków pozbyłem się wcześniej ich na rzecz ferodo ds2500 ;) 

2 godziny temu, PR7EMEK napisał:

To co, w niedzielę na spot JDM na Bielanach? :) Ja biorę MX5, ale będzie kilku znajomych... zapowiedziały się min. dwie klimatyczne Baje ;)

Mnie raczej nie będzie jednak :( Forek dalej w warsztacie, a watpię bym jutro go odebrał ;) 

Na spocie pod Auchan nie było zbyt wielu Subaru, ale reprezentacja była ;) Ogólnie jak na spontana to całkiem fajnie wyszło :) Było też kilka ciekawych aut :)

pozdro dla kierowcy białego wrx/sti gc8 widzianego wczoraj ok 19 na paderewskiego koło ronda ;)

Edited by siewcu