Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

Tak patrzę i... na takie coś to trzeba starego civica lub auto tylko i wyłącznie do startów, ze sponsorem na dodatek... a nie dupowóz, bo takie wertepy to zabójstwo dla zawieszenia, kół i opon ;)

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

51 minut temu, PR7EMEK napisał:

Tak patrzę i... na takie coś to trzeba starego civica lub auto tylko i wyłącznie do startów, ze sponsorem na dodatek... a nie dupowóz, bo takie wertepy to zabójstwo dla zawieszenia, kół i opon ;)

Zgadzam się, ale mieliśmy jechać zachowawczo, rekreacyjnie. Wyszło jak wyszło. Wolę czasami się przejechać po torze niż świrować na ulicy.

Doskonale to rozumiem i całkowicie popieram takie jeżdżenie zamiast popisów ulicznych :) Chodzi mi tylko o to, że jak bardzo by się nie starać, to auto jest skazane na zagładę ze względu na teren/nawierzchnię, na której jest organizowana impreza... a to oznacza, że niestety, ale nie przyciągnie osób, które mają tylko jeden samochód, dbają o niego i nie mają miliona złotych monet na większe lub mniejsze naprawy... a szkoda :( Bardziej profi zabawy, na torach, to już kasa z księżyca dla przeciętnego zjadacza chleba :( Ale... może jakaś ustawka wieczorem, jak nie dzisiaj to w tygodniu, jak nie będzie padało, pod Magnolią lub na innej spokojnej miejscówce... potem np. przejazd AOW. Co Wy na to? :)

• Upvote 1
1 godzinę temu, PR7EMEK napisał:

Chodzi mi tylko o to, że jak bardzo by się nie starać, to auto jest skazane na zagładę ze względu na teren/nawierzchnię, na której jest organizowana impreza...

Rally... a raczej race, to nie głaskanie po główce... ;)

Inaczej mówiąc: jest wojna, są straty.

Ten rally sprint i tak super miał nawierzchnię w porównaniu do innych organizowanych w okolicy imprez.

46 minut temu, szczur75 napisał:

Rally... a raczej race, to nie głaskanie po główce... ;)

Inaczej mówiąc: jest wojna, są straty.

Tak... dlatego większość młodych, biednych lub odwrotnie bogatych z mega furami będzie wyżywać się na ulicach... a tam jak są straty to grube i/lub w ludziach :P

BTW Muszę bardziej pilnować kalendarza i znaleźć sobie pilota... pojechałbym ;)

8 godzin temu, PR7EMEK napisał:

Tak... dlatego większość młodych, biednych lub odwrotnie bogatych z mega furami będzie wyżywać się na ulicach...

25.03.2017  3 GRAND CAR TROPHY

Ściganie "na ulicach"...pomiędzy drzewami...;)  Zajrzyj chociaż.

Bardziej rally niż race jak w Oleśnicy.

Niestety... świeżynka KJSowa ze mnie :P

Cytat

4.1 Do konkursu zostaną dopuszczeni kierowcy posiadający aktualne Prawo Jazdy i spełniający jeden z
wymienionych
poniżej warunków:
a ) zaliczone 3 KJS w bieżącym lub poprzednim sezonie sportowym
b ) posiadający kiedykolwiek licencję sportową: rajdową lub wyścigową

Czyli jak w grach komputerowych... trzeba zacząć od auta wydmuszki za 1000zł i zdobywać punkty doświadczenia i reputacji, a dopiero potem wsiadać w STI ;)

Dnia 20.03.2017 o 17:09, PR7EMEK napisał:

Stary civic jest, dorobiłem się auta wyłącznie do startów, jednak sponsora brak - nie dostaje się go domyślnie jak na playstation :P

Czy aż tak dostaje na takich zawodach nie przesadzajmy. Są dużo gorsze ulicę we Wrocławiu :-) ja tam się dobrze bawię autem prawie seryjnym

Dostaje dostaje, wszystko jest cacy do momentu, kiedy np. jeździsz autem tylko po mieście i na KJS, ale jak musisz zrobić trasę 300-500km to się nagle okazuje, że coś tam drga, coś wibruje, coś stuka ;) Oczywiście nawet regularne starty nie unieruchomią auta na amen, ale to już nie będzie to samo auto co przed i będzie co chwila wychodziło jakieś łożysko, a to jakaś tuleja, a to sworzeń, i tak w nieskończoność ;) Civic jest chyba najszybszy z najtańszych w eksploatacji ;) Ale... dalej nikt nie podjął tematu spotkania... wczoraj w nocy sam się bujałem po mieście budząc staruszki i strasząc koty mega-bulgotem :P  

15 minut temu, PR7EMEK napisał:

le... dalej nikt nie podjął tematu spotkania... wczoraj w nocy sam się bujałem po mieście budząc staruszki i strasząc koty mega-bulgotem

Mój WRX w warsztacie, więc jeśli o mnie chodzi to raczej następny łikend wchodzi w grę.

1 godzinę temu, PR7EMEK napisał:

Ale... dalej nikt nie podjął tematu spotkania... wczoraj w nocy sam się bujałem po mieście budząc staruszki i strasząc koty mega-bulgotem :P  

Ja jestem chętny! "Wybierz mnie, mnie wybierz" ;) co prawda nie Impreza ale tez straszy babcie ;) 

Jeżeli chodzi o wieczorne pojazdy po mieście to w zasadzie codziennie po 22 jestem na TAK :) 

@PR7EMEK Co do startów to warto zainwestować sobie nawet w impreze gc 2.0 n/a i się bawić oraz szkolić bo szkoda auto codziennego i wychuchanego :) Co do spotkania to jak najbardziej jestem na tak, ale ja będę zdolny za kilka dni, akurat przechodzę przeziębienie z foresterem ja się leczę w domu on w warsztacie :)

18 godzin temu, Piotr Kuc napisał:

Jeżeli chodzi o wieczorne pojazdy po mieście to w zasadzie codziennie po 22 jestem na TAK :) 

W przyszłym tygodniu może i ja bym podjechał...

Piotr co masz podłubane że masz 275 KM, 420NM ? :unsure:

1 godzinę temu, śledziu napisał:

Piotr co masz podłubane że masz 275 KM, 420NM ? :unsure:

DP z kwasu + pompa z STI + mapa w 4T. 

5 godzin temu, raci napisał:

Poleci ktoś jakieś miejsce we Wrocławiu, gdzie zregenerują i pomalują zaciski hamulcowe?

Przyłączanie do pytania, też zastanawiam sie nad regeneracja zacisków w Klamocie :)