Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

@@Brodacz,

jedź na luzie, tam się liczy fun a nie wyniki. Z resztą wystarczy konsekwentnie jechać bez szaleństw i zawitasz w połowie stawki :)

@@code,

ja jadę pewnie z kumplem standardowo na parking na grabiszyńskiej, ok 19:45-20stej powinienem być na miejscu.

@@gniechus

Naprawiona - wystartowałem nią w Walimiu. Ale akurat wczoraj odstawiłem ją do poprawienia u innego mechanika poprzedniej naprawy. Niestety nie zrobili jej na tyle dobrze żebym był zadowolony. A przy okazji przegląd + montaż kilku nowych rzeczy. Stąd podjadę czymś innym :)

Edited by code

Oki, no to zapisałem się.

pojadę Seryjna Impreza na standardowych zimówkach,

ale faktycznie bez spiny, pojadę, żeby zobaczyć jak to się odbywa, poczuć atmosferę.

Mam nadzieję ,że będę miał okazję poznać część z Was :)

@@code,

będę prawdopodobnie czarnym forkiem, a mój kumpel niebieskim GTkiem wpadnie. Do zobaczenia!Jestem z kumplem na zwycieskiej, bo na grabiszynskiej strasznie slisko i duzo aut na parkingu. Bedziemy tu jakies pol h jak cos :)

Edited by gniechus

Najpierw na grabiszynskiej, ale tylko przez kwadrans a potem pojechalismy na zwycieska i smigalismy jakies 20min az ochroniarz nas przegonil. Podjechalismy chwile na gielde kwiatowa na karnelkowa, posmigalismy troche na drodze i tyle...

Musimy sie telefonami wymienic na priv przed nastepnym smiganiem to sie nie miniemy!

Dobra zapisałem się na wlta kto jeszcze jedzie

No to chyba się spotkamy. :P Podjadę obczaić jak zawody przebiegają B)

Widziałam prognozę na niedzielę i ma być temp. dodatnia. Pewnie się wszystko stopi co jeszcze tam zalega, faktycznie.

Ravo, no tak się składa, że nie będę miała tym razem - przyjeżdżam popatrzeć :)

no nie :(

Przecież obiecałem Ci zrobić komórka,pokuszę sie nawet o promocje, tylko 3 zł za sztukę☺

ty jesteś za wolny by robić zdjęcia tak szybkiego auta heheh

Przecież obiecałem Ci zrobić komórka,pokuszę sie nawet o promocje, tylko 3 zł za sztukę☺

ty jesteś za wolny by robić zdjęcia tak szybkiego auta heheh

No tak, ja z pewnością dałabym radę :D

Ale.. nie tym razem ;) Tym razem mogę pokibicować jedynie B)