Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

Kto dzisiaj za mną kawałek jechał w stronę Kudowy, około godziny 10:30? Ciemny Forester, chyba DOL, z nartami/deskami na dachu. Pozdrawiam. :)

Tak, ja byłem z kumplem.

Było sporo śniegu, lotnisko może i jest krzywe i wyboiste, nie wiem, ale po śniegu jak po śniegu - jechało się prosto, znaczy bokiem :)

Tor szeroki, poustawiane opony wyznaczające różne linie toru.

Zabawa przednia, nawet lepiej niż rok temu na rakietowej, z tego względu, że po godzinie jazdy tym samym torem na rakietowej robił się lód. Na Krzywej umówiliśmy się, że jeździmy z prawej strony w stronę toru i wracamy z lewej. Natomiast jeden brał opony z lewej, drugi z prawej. W związku z tym raz, że lód powstał dużo później (inne tory jazdy) a dwa, że jak już powstał to jeździliśmy tam, gdzie go nie było, w miarę możliwości :)

Polecam bardzo! Placyk wypaśny do treningu!

Potem zacząłem fantazjować i na wysokich obrotach na trójce bokiem wchodzić i mam do kupienia 1 klosz reflektora przeciwmgłowego (stłukł się przy kontakcie z oponkami). Natomiast lepiej tak niż w sosnę hehe :P

Ja pass tym razem, bo muszę zrobić porządek z subaryną.

Napisz na fejsie do nich, żeby w sobotę po południu potwierdzili Ci czy jest śnieg :)

Też mnie cena troszeczkę zaskoczyła, prawie taka sama jak na bednarach, no ale jeśli będzie na podobnym poziomie zorganizowane to dlaczego cena nie ma być podobna.

Ja pierwszy start w Oleśnicy odpuszczam, bo spodziewam się, że będzie tam lód - prognoza pogody jest taka, że codziennie ma być odwilż a w nocy mróz. A na lodzie moja honda nie pojedzie.

Natomiast jak zrobi się cieplej to pozycja obowiązkowa.

Standardowo - jak wrzuciłem samochód wczoraj do mechanika to dzisiaj śnieg musiał zacząć padać :) Ktoś wieczorem wyjeżdza poślizgać się?

@Brodacz - tak np. micar wypożycza

Edited by code

Code dzięki za info,

trochę się szczypię, bo nie wiem, czy obecność aż tak początkującego w Oleśnicy jest pożądana.

Jak uważacie biorac pod uwage, że

moje doświadczenie z pojeżdawek to zaledwie 1 trening w ostatnim dniu funkcjonowania Rakietowej?