Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

dzięki za spota :) no jedna ofiara była, ale zawsze to pretekst żeby zrobić lifta ;) trzymam kciuki, żeby się udało ogarnąć szybko

Również dzięki  - było fajnie :)

Gniechus - tak to mnie widziałeś. Subaru dorobiła się nowych blizn bojowych. Ale życzę sobie żeby tylko takie były  :) A przede mną jechał PR7EMEK legacy.

Edited by code

Muszę założyć maskę z kurnikiem bo tak, to pewnie wszyscy myślą, że to Daewoo Espero ;)

Legacy nie widziałem, ale zastrzegam, że byłem naebany :P

Jakoś tak zawsze imprezy oko przykuwają moje :)

Ja również dziękuje bardzo za spota ;) Następnym razem może nie pomylę miejsc i nie pojadę na drugi koniec Wrocławia :D Jak by pojechaliście to jeszcze sobie zostałem z godzinkę może nie cała ;) Przyjechała między czasie bmw i też zaliczyła choinkę (compact), a później wpadła jeszcze chyba E39 kombi ;) Bardzo fajne miejsce znaleźliście ;) Do następnego ;)

Ja wczoraj dopiero gdzieś przed północą zebrałem się z domu (wcześniej nie miałem Subaru), nie chciałem już o tej godzinie dzwonić/pisać. Do której jeździliście? Podjechałem tylko na parking koło cmentarza na osobowicach, tam było w szczycie z 15 aut, również z podpiętymi sankami :D Kila BMW, passat, civic, astra, mercedes jakiś, ze dwa audi, sierra, mustang i coś tam jeszcze. Był też niebieski GTk - pozdrawiam:)  Udało mi się uniknąć latarni, trochę wyczuć auto chociaż to jeszcze daleka droga do perfekcji. Pojeździłem gdzieś do pierwszej, dziś rano auto wyglądało tak:

image.jpg

image.jpg

Uwalone Subaru to podobno szczęśliwe Subaru;)

Nie mniej jednak umyłem bo trochę wstyd:

image.jpg

Może utrzyma się w tym stanie parę godzin;)

Ja do domu wróciłem przed 1 jakoś ;) Foryś też ogromny brudasek, ale jutro jedzie do Lack Protect na szorowanko ;)

Ja nie kojarzę, ale rejestracja zacna :)

Nie kojarzę tego GTka, ale jak na WPR to pytaj w spotach Warszawskich może ktoś go zna :)

No Panowie można coś zacząć myśleć o kolejnym spocie ;) Jeśli tak dalej będzie sypać jak teraz sypie ;)

Podobno do północy ma tak padać ;) O ile subaru chwilowo nie nadaje się do śmigania to może podjadę czymś innym ;)

Kielczowski lodowisko ;)

Przy stadionie miejskim lodowisko, ale przeleciałem 3x i juz ochroniarz dzwonił po bagiety :(

@@Czarne_Koronkowe, Też ostatnio tam latałem na stadionie i nikt nie gonił na szczęście :P Zajebiste miejsce ostatnio odwiedziłem tak jak tu koledzy wspomnieli na Grabiszynie tylko nie pomyl z Osobowicami :D

Możemy sie gdzies ustawić na 20 ;)

W środę jak tak fest padało to tez na miejskim byłem (i 10 innych aut) i zaraz było ijo ijo :(

Edited by Czarne_Koronkowe

jakby ktoś szukał tego parkingu przy grabiszyńskim: https://www.google.pl/maps/place/Parkuj+i+jed%C5%BA+-+Opor%C3%B3w/@51.0854098,16.9738603,18.25z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6e4ac5d86ce54d9f!8m2!3d51.085083!4d16.9733888
tylko wjazd łatwo przegapić, bo jest kawałek przed pętlą i trzeba przejechać przez torowisko

Wszyscy uprawiają pijaństwo ze nie ma chętnych na ten grabiszynski o 20? ;)

Ja dalej chory już pewnie z półtora miesiąca z przerwami. Mam nadzieję że w poniedziałek wrócę do żywych

Ja niestety mam plany już:( Byłem z godzinę temu na Parkingu na Osobowicach: pusto, ale trochę mało tam śniegu, place kostki, średnio. Na Parkingu przy Grabiszyńskiej ładny śnieg ale dużo aut (zaparkowanych) więc trochę ryzykownie.

@@siewcu - a możesz zdradzić jakąś fajną miejscówkę w górach? Może być na priv ;)

Edited by code

Ja niestety mam plany już:( Byłem z godzinę temu na Parkingu na Osobowicach: pusto, ale trochę mało tam śniegu, place kostki, średnio. Na Parkingu przy Grabiszyńskiej ładny śnieg ale dużo aut (zaparkowanych) więc trochę ryzykownie.

Potwierdzam. Miejsce bajka ale dzisiaj dużo aut :(