Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

Ja niestety nie dam rady :(((

11-12 ruszam na motobydlo mam 2-3 wolne miejsca w Imprezie jak cos PW

13533056_1088566534543472_19650926529654

Edited by Wełniacz

1h wziąłem i zszedlem do 1.06.25 10 czas od istnienia toru

Godzinka za jednym zamachem?

Edited by Bombur

Tak godzina ciurkiem bo gość nie chciał się się zgodzić za to samo 2x30 z przerwą... tylko 2x20 a to drożej wychodziło niż 1x60 i tłukłem kółka z 1 zmianą karta bo poprzedni zaczął przerywać i ten 2 może słabiej ciągnął na podjazdach ale miał lepszą przyczepność. 1 sek to wiem gdzie urwać no może 2 ale co dalej ... no nic wyjeździłem się, teraz Wasza kolej zmierzenia się z tym niewątpliwie ciekawym torem, Ciekawe jaki czasy robiłem we wrześniu ... czasy w piątek odkopie jak wrócę na północ.

We wtorek na Niskich łąkach udało mi się zrobić 43,148 s ale szykany troche spłaszczyli.

Welniacz skrytykował szykany (słusznie) na niskich łąkach, a tymczasem na rajdzie polski w wrc mamy okazję zobaczyć podobną prowizorkę. :)

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Milo było dziś spotkać na światłach białe sti 2015 :) pozdrawia kierowca niebieskiego kombi.

Witam mam taki nietypowy temat i nie wiem czy tutaj to pisac czy gdzie indziej. 

Mianowicie 23 lipca biorę ślub i oczywiście do ślubu jadę swoim subarakiem ;D, zawsze moim marzeniem bylo to auto i ta marka dlatego decyzja czym jedziemy byla prosta :D

Naoglądałem sie filmików na yt jak forum subaru przyjeżdża na śluby(swoimi bestiami) forumowiczów i jaki hałas robią pod kościołem i pod sala tez bym takie cos bardzo chciał przeżyć.

Tak wiec jak by ktoś miał ochotę i czas przyjechac w ramach ,,spotu" do Świebodzic 23 lipca o godzinie 16, to bylo by mi bardzo milo.

Porobili byśmy trochę hałasu na mieście, później na ciacho i kielicha jak ktoś bd mógł hehe

Jak ktoś by się zdecydował to proszę o wiadomość priv ze będzie to podam szczegóły.

Pozdrawiam mile widziane imprezy :D

@@Shane11, bardzo chętnie bym wpadł, ale niestety nie ma mnie w ten tydzień na miejscu :(

Ale jeśli zbierze się grupa to koniecznie zleć zrobienie zdjęć i filmiku a następnie podziel się na forum :)

Powodzenia! 

aaaa no i oczywiście wszystkiego dobrego na nowej drodze :)

Edited by gniechus

tak wlasnie liczylem na Ciebie bo masz blizniaka mojego hehe no ale trudno. malo ludzi wchodzi na te spotkania zastanawiam sie gdzie mogl bym to oglosic bo tutaj ciezko bd zebrac paczke conajmniej z 5+ subarkow.

Apropos spotkań forumowych, to czy jest ktoś we Wro kto sobie radzi z Foresterem i  kablem VAG kkl i laptopem? Ja kupiłem kabel ale nie mogę się połączyć a potrzebuję skasować błąd katalizatora..

Krzychu organizuj osoby ;D by bylo nas troche ;)

Krzychu organizuj osoby ;D by bylo nas troche ;)

Oki napisze do paru osób :)

tak wlasnie liczylem na Ciebie bo masz blizniaka mojego hehe no ale trudno. malo ludzi wchodzi na te spotkania zastanawiam sie gdzie mogl bym to oglosic bo tutaj ciezko bd zebrac paczke conajmniej z 5+ subarkow.

Wrzuć info na forumowego fejsa :) myślę, ze tam łatwiej będzie kogoś zorganizować :) życzę wiele szczęścia na nowej drodze życia :)

@@Jimbo, ja mam na bluetooth i łączę się z komórką, jak będziemy na jakimś spocie albo gokartach to mogę spróbować Ci pomóc. 

no czasu niema za duzo :D jak by mógł ktos na tego fejsa wrzucić mojego posta to by było milo ponieważ nie posiadam tam konta :D

dziekuje za życzenia ;)

Witam

Chcę odświeżyć felgi w swoim WRX.

Wszystkie firmy w mieście prezentują wyrównany wysoki poziom i nie ma znaczenia u kogo je zostawię?

Najbliżej mi do klinikafelg.com (leniwy jestem).

Witam

Wszystkie firmy w mieście prezentują wyrównany wysoki poziom i nie ma znaczenia u kogo je zostawię?

Chyba nie krypto co ?:)

Apropos spotkań forumowych, to czy jest ktoś we Wro kto sobie radzi z Foresterem i  kablem VAG kkl i laptopem? Ja kupiłem kabel ale nie mogę się połączyć a potrzebuję skasować błąd katalizatora..

ja sobie radzę z kkl i subaru...

no czasu niema za duzo :D jak by mógł ktos na tego fejsa wrzucić mojego posta to by było milo ponieważ nie posiadam tam konta :D

dziekuje za życzenia ;)

Zaraz wrzucę :) na priv wyslij mi wiecej informacji

Powitać Brać Forumową z Wrocławia :)

Zaległe pozdrowienia z tego tygodnia dla Kierownika Outbacka ze świnkami na Karmelkowej, dla Kierownika bądź Kierowniczki niebieskiego STi z dużym skrzydełkiem i srebrnej Imprezy GX ze świnką - oba auta pod IKEA :)

Witam

Chyba nie krypto co ? :)

Nie, szukam po prostu konkretnej informacji.