Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Witek

Recommended Posts

Odchodzicie od tematu spotów to coś napiszę ;) Na 99% jestem we Wrocku w czerwcu (wiem kupa czasu ale jak widzę jak tu spoty organizujecie :P  to piszę już teraz coby każdy przemyślał sprawę ;) ) i pasowałoby się większą ekipą wybrać na gokarty do Motobydła :yahoo:https://www.youtube.com/watch?v=XyQyZV165CE

Edited by Wełniacz
  • Upvote 2

Ja się chętnie wybiorę  :)

Mam pytanie kto z Wrocławskiej ekipy wybiera się 6-7 maja na SJS z MTS dzierżoniów? :)

Na pewno ja z bratem jedziemy :) ale ktoś jeszcze tu się zgłaszał że się wybiera :)

Ja chciałem ale miejsc już brak (

Odchodzicie od tematu spotów to coś napiszę ;) Na 99% jestem we Wrocku w czerwcu (wiem kupa czasu ale jak widzę jak tu spoty organizujecie :P to piszę już teraz coby każdy przemyślał sprawę ;) ) i pasowałoby się większą ekipą wybrać na gokarty do Motobydła :yahoo:

Szyderca. :P będę na 99% ;)

Ja się chętnie wybiorę :)

Mam pytanie kto z Wrocławskiej ekipy wybiera się 6-7 maja na SJS z MTS dzierżoniów? :)

Na pewno ja z bratem jedziemy :) ale ktoś jeszcze tu się zgłaszał że się wybiera :)

A no lipa jest już z miejscem :P W środę widziałem zeszyt to SZOK :) Ja jadę na pierwszy stopień bo na drugi zapomniałem się zapisać hahahaha :P Choć jadę na dwa dni :) Z tego co mi się obiło o uszy to w wakacje będzie znów wyjazd z Mts :) To sobie możesz spróbować miejsce zarezerwować :D

Słuchajcie ja nic nie mam do mts, naprawdę ich szanuje i polecam, ale kompletnie nie rozumiem ludzi z Wrocławia, którzy np. na wymianę oleju czy klocków jadą właśnie tam, tracąc cały dzień, a nie do JM auto lub Autoplejady...

Mialem naprawe po kolizji w jm auto i powiem tak: wiecej do nich swojego auta nie oddam. I wole caly dzien stracic i podjechac do dzierzoniowa - bylem na 1wszym przegladzie ceny i atmosfera bardzo ok

Edited by Karas

Ja się chętnie wybiorę :)

A no lipa jest już z miejscem :P W środę widziałem zeszyt to SZOK :) Ja jadę na pierwszy stopień bo na drugi zapomniałem się zapisać hahahaha :P Choć jadę na dwa dni :) Z tego co mi się obiło o uszy to w wakacje będzie znów wyjazd z Mts :) To sobie możesz spróbować miejsce zarezerwować :D

Dzięki za info :) 

No mnie ostatecznie przesunęli z 7go na 6go maja. Też "1" robię. Jeszcze nie wiem, czy z noclegiem i czy w ogóle będę bo nie wiem czy będę w PL wtedy, ale jak będę to pojeździmy :yahoo:  a jak mnie robota nie puści to będzie moje miejsce do wzięcia :unsure:

A a propos ... ktoś się wybiera na Plejady? ja nigdy nie byłem ale mnie P.Grażyna nakręciła trochę na tą imprezę ostatnio i się zastanawiam ;)

Edited by śledziu

mnie Pani Grażynka też ostro nakręcała na plejady :D

może z żoną zrobiłbym sobie wycieczkę... w tym roku chyba gdzieś koło ustrzyk jest jeśli dobrze pamiętam

Byłem w ubiegłym roku ("gdzieś koło Ustrzyk", czyli w Arłamowie :D ) i w tym też na bank jadę (- pewnie gdzieś na daleką północ).

Niby lokalizację mają podać 1 kwietnia, zobaczymy ;)

Zawsze podają 1 kwietnia i wtedy zaczynają się zapisy. B)

Edited by Kambol

No mnie ostatecznie przesunęli z 7go na 6go maja. Też "1" robię. Jeszcze nie wiem, czy z noclegiem i czy w ogóle będę bo nie wiem czy będę w PL wtedy, ale jak będę to pojeździmy :yahoo: a jak mnie robota nie puści to będzie moje miejsce do wzięcia :unsure:

A a propos ... ktoś się wybiera na Plejady? ja nigdy nie byłem ale mnie P.Grażyna nakręciła trochę na tą imprezę ostatnio i się zastanawiam ;)

O widzisz :) Koniecznie musisz być to pogadamy i polatamy, a jak zostaniesz na noc to wieczorem coś tam się napijemy :) Co do plejad ja może w końcu też się zdecyduje i pojadę w tym roku :) Czyli rozumiem, że jeśli będziesz to mam konkurencje w trasie terenowej ? :P

O widzisz :) Koniecznie musisz być to pogadamy i polatamy, a jak zostaniesz na noc to wieczorem coś tam się napijemy :) Co do plejad ja może w końcu też się zdecyduje i pojadę w tym roku :) Czyli rozumiem, że jeśli będziesz to mam konkurencje w trasie terenowej ? :P

No mam nadzieję, że się uda wybrać ;) Co do konkurencji to zależy co i ile się napijemy he he he ... B)

Polecam!!!! i nie ma co sie zastanawiać....:)

Hej, może nie jest to najlepsze miejsce ale przynajmniej trafię w grupę docelową: Może ktoś polecić dobrego blacharza/lakiernika we Wrocławiu?

Cześć

Znajomy mi polecił RG szerszeń - ul. Warsztatowa 10 właśnie odstawiłem w poniedziałek forka do nich :) Jak odbiorę mogę zdać relacje :)

Dodam jeszcze, że w RG szerszeń możesz wziąć auto zastępcze sobie i nie masz problemu z transportem :)

To mozna cos z organizować na dniach :) Przyjadę focusem to Was zawstydze :D

Edited by Krzychu91