Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

Hej

Pytanie mam, jest ktoś z Wrocławia kto posiada Legacy Spec B. ? Zaczynam się nad nim powoli zastanawiać, chętnie bym "pomacał" w granicach przyzwoitości. 

przed czy polift??? ;) pisz na priv...

Hej

Pytanie mam, jest ktoś z Wrocławia kto posiada Legacy Spec B. ? Zaczynam się nad nim powoli zastanawiać, chętnie bym "pomacał" w granicach przyzwoitości. 

Hej

Dzięki za odpowiedź:) Gdybym zdecydował się na Spec B. to raczej przedlift gdzieś z pierwszych lat produkcji, chyba że polift byłby w dobrej cenie, próbowałem Ci wysłać PW ale forum na mnie nakrzyczało że nie możesz otrzymywać prywatnych wiadomości o.O

Dwa pytania:

Kto po zwycięskiej jeździ srebrnym/stalowym Hawkiem STi (prócz mnie) na rejestracji DDZ? Mijaliśmy się wczoraj wieczorem :) odezwij się na PW mam pytanie :)

Zna ktoś jakiś dobry zakład gdzie można by zrobić renowację tapicerki skórzanej? we wro oczywiście :)

Edited by Mormegil

Dwa pytania:

Kto po zwycięskiej jeździ srebrnym/stalowym Hawkiem STi (prócz mnie) na rejestracji DDZ? Mijaliśmy się wczoraj wieczorem :) odezwij się na PW mam pytanie :)

to sti kilka razy widziałam przy Wojtanowiczu :)

A może tak spot w czwartek ale na Rakietowej 100 zł 16-18 kosztuje czy do 20 ale to już ciemno.. i coś w cenniku widziałem 18-20 50zł w sumie 1h można by swoje Subaraki zapoznawczo przegonić po torze :)

Hej

Hej

Dzięki za odpowiedź:) Gdybym zdecydował się na Spec B. to raczej przedlift gdzieś z pierwszych lat produkcji, chyba że polift byłby w dobrej cenie, próbowałem Ci wysłać PW ale forum na mnie nakrzyczało że nie możesz otrzymywać prywatnych wiadomości o.O

Nie wiem czemu się nie da... Jak coś tel 501418901

Ano Dominiku nie można, bo też próbowałem :)

Ale spox teraz na 100% mnie upewniłeś, że te Legacy H6, które stoi na otomoto to od Ciebie. Szkoda, że do tej ceny jeszcze trochę mi brakuje :(

do kogo mogę pisać aby wyjaśnić sprawę tych wiadomości??? wiem że jeśli ja rozpoczynam konwersację to problemu nie ma...

ps. @marsi, bo były salon Wojtanowicz to od 3 lat małe gniazdo dla wielu Subaru... a ja je tam wysiaduję ;)

Edited by tuscan

Pojeździmy jutro ? Gokarty, stadion, godz 18:00 ? ;)

Welniacz, świetny pomysl z rakietowa ale ja się piszę jak zmienię na zimowki albo przyszly sezon jak będę miał nowe letnie, bo obecne nie wytrzymają tej jazdy...

Wysłano z urządzenia mobilnego.

ps. @marsi, bo były salon Wojtanowicz to od 3 lat małe gniazdo dla wielu Subaru... a ja je tam wysiaduję ;)

widziałam że duzo tam wersji amerykańskich stało :)

Wysiaduj,wysiaduj - niech bedzie wiecej :)

Info od obsługi toru Rakietowa: Od tego tygodnia treningi będą się odbywały tylko w czwartki w godzinach 16.00-18.00 w cenie 50 zł/osoby.

Także ja jak się wyrobię z wymianą świec to na spokojnie pojeżdżę po torze po 16.00 w czwartek. Ktoś dołączy ?

widziałam że duzo tam wersji amerykańskich stało :)

Wysiaduj,wysiaduj - niech bedzie wiecej :)

Nigdy tam nie stała żadna wersja USA... Miałem tylko raz sti z USA ale tam nie stał ;)... Tak więc wpadnij się podszkolić ;)

Te Legacy czy Outbacki to była wersja europejska?

Z moją dziewczyńską wiedzą to ciagle trzeba sie doszkalać :) :) ;)

to były zawsze jedyne właściwe i słuszne "made in japan"... czyli w tym wypadku europejczyki ;) 

Pojeździmy jutro ? Gokarty, stadion, godz 18:00 ? ;)

Welniacz, świetny pomysl z rakietowa ale ja się piszę jak zmienię na zimowki albo przyszly sezon jak będę miał nowe letnie, bo obecne nie wytrzymają tej jazdy...

A da sie te gokarty na środe godz, 19 zaplanować? Ktoś by wpadł pojeździć??

Jutro mogę być na 100%. W środę tak na 80%. ;) Dam Ci znać jutro czy będę w środę. 

Ja jak auto odbiorę to mogę być na 1 rundkę jutro po 18 i dalej. W środę praca do 22. a czwartek Impreza na Rakietowej :)

Jak jutro koło 19 by wam pasowało to na 80% się wyrobie na szybką rundkę na stadionie. 

Rakietowa następnym razem :) Sprzęt muszę przygotować :)

to były zawsze jedyne właściwe i słuszne "made in japan"... czyli w tym wypadku europejczyki ;)

to super :) :)

Dobra ! Gokarty jutro o 19 ? Kto będzie ?