Jump to content
Witek

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

A pan od tych 555 to na Bogusławskiego pod nasypem imprezował w piatek ;) razem z evo i blobem sti ;)

Tak MTS, i kolejki 6 miesięcy - gotuj się !

A BTW. Pozdrowienia dla PEPE i MARSI których widziałem w dniu wczorajszym !

Marsi - jak wyjeżdżała z pracy, Pepe - gdzieś mi chyba burkałeś przy mostach warszawskich :D

Może i ja wpadnę swoją lodówką ... bo mubaraszczsz jak był w serwisie tak jest...

dzięki za pozdrowienia :)

Wczoraj dwa piękne estiaje i evo stały w godzinach wieczorowonocnych na Bogusławskiego :)

Kłaniamy się w pas:) Właściciel " Augusta" Niejaki Brudny ma  Forfitera Czyli forta 2.0 XT i to ogólnie knajpa Plejadowa, więc polecam gorąco:)

a ja pozdrawiam niebieskiego bugeye STI i Białe EVO VI nr. SCI..... z kierowniczką za kółkiem, z którymi miałem  przyjemność jechać kilka kilometrów od rynku do Kiełczowa, srebrny blob Angol pozdrawia :) co do spota to jak sie wyrobię to też wpadnę

Bardzo nam miło:) Też pozdrawiamy.

Dzięki za udane spotkanie ;)

Przemek, silnik piękny.

Wszystkie auta są rewelacyjne. Cieszę się, że nie będę tu jedynym po ciemnej stronie mocy ;)

EVO 5 cudeńko

Do następnego

Macias...moc jest z nami:) Ale coraz trudniej wbić pod Milenijny na spot, taki tłok:)

A pan od tych 555 to na Bogusławskiego pod nasypem imprezował w piatek ;) razem z evo i blobem sti ;)

A tak. Nawet staliśmy w trójkę tuż obok biegającej Ciebie z kolegą:)

Czołem, pisze w imieniu swoim i Marsali, która trzyma na pulsie ucho i oko na evo.org:). Fajne spotkanko, mimo, że zimno. Następne robimy z grilem, wynajdę jakąś miejscówkę, żeby i gril i auta się pomieściły. Wezmę tez fotografa to będziemy mieli fajną relację foto, chociaż ta co jest, też jest super. Ciesze się, że Wrocek i okolice ma coraz silniejsza reprezentację fajnych furek. Naprawdę niezłe cacuszka do następnego zatem. My lecimy 7 na Bednary karcić Evo... :o:huh::lol::biglol:

A kto w piątek pod ASP parkował Gx'em? I jeszcze BMW ze świnką na lusterku tam była. :)

No i pozdrawiam kolegę w Foresterze, z którym mijałem się w drodze, ale już nie pamiętam, gdzie.:P Ważne, że pomachane. :D

Podziękowania dla wszystkich obecnych na wczorajszym spocie, dzięki również za foty. Fury dopisały, teraz czekamy na lepszą temperaturę. :)

Szkielet,to łobuz jesteś że się nie ujawniłeś :P

Szkielet,to łobuz jesteś że się nie ujawniłeś :P

To, że Ty to Ty okazało się dopiero na wczorajszym spocie:). Wcześniej myśleliśmy, że to obłąkana groupies...

Obłąkana :) ha ha,jeszcze Wojtka wolałam żeby zobaczył :) A Wojtek stwierdził, że machał któremuś z Was w piatek w dzień i że napewno pozna komu machał ;)

Na następnym spocie już bedziemy oboje :)

Przejeżdżałem obok dwa razy ale wstydziłem się zatrzymać swoim dyszlem :blush:

@, Nie ma co się wstydzić ! :) Mój był najcichszy ze wszystkich i jeszcze nie wygonili :P

@, Nie ma co się wstydzić ! :) Mój był najcichszy ze wszystkich i jeszcze nie wygonili :P

Muszę wziąć na odwagę ;)

Jedna panna na stacji powiedziała mi że to dziadkowóz i pasuję do niego :biglol:

Obłąkana :) ha ha,jeszcze Wojtka wolałam żeby zobaczył :) A Wojtek stwierdził, że machał któremuś z Was w piatek w dzień i że napewno pozna komu machał ;)

Na następnym spocie już bedziemy oboje :)

Mówił, wiem czyje to STI 555, wiemmmmmmm i nawet potrącił stojącego Arka:) Czyli wiedział, ale nie do końca:)

Tak :) bo Wojtas ma Lanosa STi też z 555 ;)

razem z evo i blobem sti

chyba z Bugiem STI :)
tak tak braciszku masz racje :) mi te bloby w głowie ciagle ;) Edited by marsi

Przejeżdżałem obok dwa razy ale wstydziłem się zatrzymać swoim dyszlem

wariat :facepalm:  

Muszę wziąć na odwagę ;)

Jedna panna na stacji powiedziała mi że to dziadkowóz i pasuję do niego :biglol:

A czym ta panna jedna jeździła ? :P Subaraka nawet w dieslu mógłbym mieć ;) Ma plejady ma i to najważniejsze ! :)

@@Mormegil, Ładna ta Twoja beSTIa ;)

a dziękuję :) Twój forek też ładny, ta lotka robi dobrą robotę na tym aucie :)

wariat :facepalm:  

No i cykor :blush:

A czym ta panna jedna jeździła ? :P

WRX-em  :huh:

Ma plejady ma i to najważniejsze !

Też jestem w moim zakochany :wub: mimo że dyszel.

@@Mormegil, Ładna ta Twoja beSTIa ;)

a dziękuję :) Twój forek też ładny, ta lotka robi dobrą robotę na tym aucie :)

A dziękuję bardzo :) mam nadzieję, że jeszcze go troszkę dopracuje pod Siebie i będzie git :)

Przejeżdżałem obok dwa razy ale wstydziłem się zatrzymać swoim dyszlem :blush:

Łoooo matko ale wtopa. Trza było zajeżdżać do nas! Zapraszamy następnym razem :)

No i cykor

chyba ktoś mnie tutaj źle zrozumiał, kolego ocknij się! my nikogo nie obrażamy i nie wyśmiewamy kto czym jeździ, jeśli chciałeś to mogłeś podbić a nie się bujać w kółko i Nas spalinami zatruwać :)

Edited by kamilwro