Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mały update z dziś:     https://goo.gl/maps/ycPvfQjA3rTe1eUMA -> teren spoko, więcej jezdnego śniegu, szerzej niż kiedyś, trochę nierówności ale miejsce zrobiło się bardziej pop

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Posted Images

I niestety, jakość niespecjalna ale bez wyrzutni rakiet się nie obejdzie! :D Dla mnie "rynna" zacna!

Pomyślałem że brakuje tylko jednego zdjęcia .... nas na tle naszych aut   ;)

To fakt! Następnym razem, może przy lepszej pogodzie w jakimś ładniejszym plenerze/otoczeniu zrobi się jakieś konkretne foto :)

post-8357-0-84231600-1399151552_thumb.jpg

Edited by Paciu21

Pomyślałem że brakuje tylko jednego zdjęcia .... nas na tle naszych aut   ;)

to wtedy Ania by nie chciała juz na tapetę ustawiać :D

Haha^^ może by nie było tak źle :P A co do miejsca to dużo ładniej jest na dachu/parkingu castoramy przy magnolii na Legnickiej. Przy ładnej pogodzie można nawet fajną panoramę złapać!

miejmy nadzieje,że w takim bądź w większym składzie następnym razem się zobaczymy :)

, jakość kiepska bo z tel. ale oko jest na czym zawiesić :) 

następny spot :D na parkingu IKEI czy Dominikańskiej rozpoczynamy ?

post-16659-0-16100300-1399151925_thumb.jpg

post-16659-0-26363900-1399151931_thumb.jpg

post-16659-0-88312400-1399151935_thumb.jpg

post-16659-0-21131500-1399151941_thumb.jpg

Werniksowi brakowało zdjeć z nami, a ja tu widzę, ze przy moim już jest pozowanie :D

No no mój brat sie załapał ;)

Edited by macias

dziękuje koleżankom za wspaniałe ciasto z wiśnią (coś pysznego mniam), pierwszy się rzuciłem na tackę ale akurat tak stanąłem :yahoo:

wróciłem taki głodny z tego lasu, ze dzika surowego bym zjadł,

spot jak najbardziej udany miło było wszystkich poznać, dozobaczonka na następnym, pzdr Kamil

dziękuje koleżankom za wspaniałe ciasto z wiśnią (coś pysznego mniam), pierwszy się rzuciłem na tackę ale akurat tak stanąłem :yahoo:

wróciłem taki głodny z tego lasu, ze dzika surowego bym zjadł,

spot jak najbardziej udany miło było wszystkich poznać, dozobaczonka na następnym, pzdr Kamil

Koleżankom i oczywiście Krzychowi ;)

Jeszcze raz najlepszego :)

Edited by macias

Werniksowi brakowało zdjeć z nami, a ja tu widzę, ze przy moim już jest pozowanie :D

No no mój brat sie załapał ;)
wie co dobre :);)

ooooo? i mój uświniony też się załapał na sesję :yahoo:

i w dodatku stanąłem na miejscu dla Koni, :D :D :D :D ale przypał, dzieki i pozdrawiam wszystkich

Krzychowi również dzieki

co 15 sekund się zmienia :D mam nadzieje,że na następnym spocie będzie przynajmniej jedno zdjęcie na którym uda się wszystkich uchwycić :)

nie ma nic lepszego jak móc sprawić komuś radość :)

Paciu21 zrób coś z tą kontrolką, dzieki za przejazdzke i na nastepnym spo zapraszam Cie do mojej strzały, fajne fotki wyszły

Macias był lekko w szoku jak dawałeś w palnik hehe, on tylko Saxo upala :biglol: :biglol: :biglol:

Edited by kamilwro

Ja go rozumiem mi też szkoda mojego robala, naczytałem się że nie można ostro ruszać, ale jak widać można :D