Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Witek

Recommended Posts

@marsi - no to mam nadzieję, że jednak szybko wrócisz za kółko

@Paciu21 - trochę za wcześnie jak dla mnie, dopiero weekend zaczynam, może innym razem :)

Ja tez mam nadzieje. W tym tygodniu testowałam jazdy ekstremalnymi środkami lokomocji.. pociąg,pks, tramwaj..Co tam imprezy czy evo.. ;)

Po pierwsze: uszczelka pod głowicą już była robiona (dokładnie lewa głowica). Niestety za mocno splanowana głowica i do tego jeszcze zła - z wersji turbo- uszczelka... Bez komentarza.

Po drugie: przy wymianie rozrządu nie wymieniono jednej rolki, aktualnie była w stanie rozkładu.

Wobec czego musiałam wymienić jedną głowice. W tej sytuacji zrobiłam wszystko jak należy - dwie uszczelki pod głowicami, pełna obróbka głowic,kompletny rozrząd oraz płyny i świece zapłonowe.

Nie przejmuj się, też robiłem silnik ale nie skończyło się na uszczelkach i głowicach ale na kompletnym silniku, można powiedzieć, że budowanym od podstaw po swojemu i tak jak powinno to być robione :D

Zupełnie nie żałuję, szczególnie kiedy widzę i czuję jak jedzie... Choć kosztowało słono, ale coś za coś! :D

Ale powiedzcie kiedy zrobimy jakieś większe spotkanie bo już baardzo dawno nie było z tego co kojarzę... a teraz majówka się zbliżą to sporo ludzi(oczywiście Ci, którzy się nigdzie nie wybierają)będzie miało wolne :)

Edited by Paciu21

Chyba mam zbyt emocjonalne podejście do tego auta, bo to nie jest dla mnie zwykle wozidełko :) dlatego to też nie kwestia włożonych pln.

Jak piszesz że robiłeś swój silnik od podstaw, a przeciez moj GX do Twojego WRX jest bez porównania, i teraz jestes zadowolony, to chyba powoli nabieram z powrotem wiary..

Co do traktowania auta jako zwykłe wozidełko to myślę, że już dawno bym go nie miał, gdyby tak było :P Choć nie raz były chwile załamania i sprzedawania i nawet było ogłoszenie na forum i aledrogo, ale na szczeście(chyba) cena była zbyt zaporowa żeby ktoś go chciał! A teraz samochodzik stał się mentalnie bezcenny :) Wiadomo pln'y to tylko pln'y i w porównaniu do tego, że otrzymujesz to "coś" to rzeczywiście przestaje mieć znaczenie^^ Nie ma co załamywać rąk! 

@@marsi, Zobaczysz, że po odbudowie to szuwarek Ci się mega odwdzięczy :) Ja tak miałem ze swoim po serwisie w Mts dużo plnów poszło, ale uważam, że było warto w 101% i moja miłość do imprezy jeszcze bardziej wzrosła :) No, ale cóż teraz czas na wrx'a i zaczynam działać więc może nie długo pojawię nowym nabytkiem na spocie :)

Było by fajnie :D A co do remontów to nic jednak nie zmieni faktu, że nie ważne ile wyłożysz to zawsze można zrobić coś więcej i tak bez końca :) Ale to w pewnym sensie urok tej marki!

@@Paciu21, To jest prawda :) Choć ja miałem łatwiej bo w N/A nie ma co w silniku modyfikować :) Za to pod względem estetycznym i przesadnego bezpieczeństwa to bym zapłacił słono :) Ja też chce ja też przejażdżkę :) Bardzo mi się podoba Twój wrx oglądałem go na aquaparku :)

@@marsi, Jak się wszystko uda to zapraszam serdecznie :)

Edited by Krzychu91

To teraz trzeba tylko ogarnąć jakiegoś spota ;)

Aaaa bardzo dziękuje, bardzo mi miło, że komuś pomimo specyficznego koloru się podoba. Aż się zarumieniłem :blush:  :rolleyes:

Edited by Paciu21

Ja na spota od razu się piszę, chętnie poznam wszystkich osobiście! :D A może i STi? Nie myślałeś o tym żeby od razu pójść trochę wyżej? :)

Edited by Paciu21

Ja również się piszę na spota :)

@@Paciu21, Kolor Twojego robala jest super i w sumie są dwa według mnie najlepsze kolory dla buga blue mica (trochę oklepany) i Twój wiśnia :) Oj STI chciałbym i to bardzo, ale niestety chwilowo aż tak się nie da więc wrx trochę pokręcony mi starczy zaliczyć kilka szkoleń, zabaw na torze i będzie można myśleć o STI :)