Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie dziś, i o której jakieś propozycję ?? :) Tak pomyślałem, że można by większą grupą skoczyć w któryś wieczór na karty na stadion ? Ustalić termin z wyprzedzeniem np: tygodniowym i zrobić listę kto będzie itd.? Albo jakiś grill subarowy zaczyna się robić ciepło więc można by pomyśleć o czymś takim ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się troszkę wtrynię z pytaniem :) Czy nie ma ktoś może na sprzedaż jakiegoś konkretnego up-pipe bez kata? Do WRXa i 5 szpilek przy turbo? Bo niestety pojawiło się pęknięcie przy flanszy przy kolektorze, a z tego co dopytywałem to spawanie żeliwa to ogólnie słaby pomysł. Koniec offtopa.

Co do spotkania to ja bardzo chętnie jak coś! ;) W skytower byłem i rzeczywiście bardzo sympatyczne miejsce!

Edytowane przez Paciu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajnie byłoby podjechać i posłuchać subaraków bo mój jak to się mówi "się składa", w sumie katastrofy z nim nie było z wyjątkiem tym co zawsze  ;):biglol:  :rolleyes:  :wub: , fajnie byłoby na karty może wyskoczyć i się pościgać, ale w ten weekend F1 się zaczyna będę oglądał jak będą latać po torze i zbierać silniki do wiaderek, więc pojawiłbym się tylko na spocie i to w niedzielę.

 

 

Paciu a może H&S up kosztuje 130funtów na stronie więc cena nie zabija tak jak dp z catem :D

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z przesyłką to by pewnie wyszło z 1000pln'ów, a to trochę sporo jak dla mnie :/ No i ciekawe czy mają w ogóle "shipping" do Polski... Jeśli nie będzie innego wyjścia to pewnie w przyszłym miesiącu się skończy na nówce. Zresztą na polskich stronkach też da się wyrwać PERRIN'a za 7 stówek :)

Edytowane przez Paciu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma wolne radyjko pasujące do Forka II gen, 1 din lub 2 din? Tylko nie od amerykana, ewentualnie jakieś inne niedrogie radio, przejściówkę sobie nabędę.

Moje padło, po zdjęciu obudowy okazało się, że aby dostać się do elektroniki trzeba wszystko wybebeszyć, już mi się nie chce grzebać, chyba się starzeję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chyba widziałem już pare razy takiego w okolicach Kamiennej czyli to pewnie ten sam, ale jakiś taki cichutki. Za to pod aquaparkiem stało genialne STi Lanos czarne, z dodatkowymi wlotami na masce i upgradem hamulców na AP. I to ze świnką. Coś się namnożyło ostatnio Subaraków we Wrocławiu :D I bardzo dobrze!


Co byscie powiedzieli na szybki spot w piatek pod milenijnym o 18. Jak komus miejsce nie pasi to prosze nie marudzic;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjechać na 18, ale mało chętnych na dzisiaj... :/

 

Hmmm... chyba widziałem już pare razy takiego w okolicach Kamiennej czyli to pewnie ten sam, ale jakiś taki cichutki. Za to pod aquaparkiem stało genialne STi Lanos czarne, z dodatkowymi wlotami na masce i upgradem hamulców na AP. I to ze świnką. Coś się namnożyło ostatnio Subaraków we Wrocławiu :D I bardzo dobrze!

Co byscie powiedzieli na szybki spot w piatek pod milenijnym o 18. Jak komus miejsce nie pasi to prosze nie marudzic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...