Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będę mieć zajęć lub pracy to wpadam na pewno :) (dobra z zajęć się mogę urwać) ;)

Mam taką sprawę poszukuje kogoś kto zajmuje się odnową lakieru we Wrocławiu lub okolice macie może kogoś sprawdzonego ??

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będę mieć zajęć lub pracy to wpadam na pewno :) (dobra z zajęć się mogę urwać) ;)

Mam taką sprawę poszukuje kogoś kto zajmuje się odnową lakieru we Wrocławiu lub okolice macie może kogoś sprawdzonego ??

 

Jesli car detailing to mogę polecić firme FleshCar na ul.Pięknej, nie są najtańsi ale robią kawał dobrej roboty. Mój ojciec robił odnowe lakieru w swoim aucie, efekt niesamowity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem właśnie o Flesh car. Moją też robili.

A co Ty Krzychu z wymianą fory kombinujesz? Już Ci się STI zachciało? :)

 

Swoją drogą, ciekawe czy Macias się zdecyduje na to niebieskie RA...

 

I co jest kurde, że nikt nie dostrzega wątku z pojeżdżawką na lotnisku??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe czy Macias się zdecyduje na to niebieskie RA...

Jak tylko sprzedam swojego WRX'a to będę się mu z bliska przyglądał... a wtedy zobaczymy ;)

I co jest kurde, że nikt nie dostrzega wątku z pojeżdżawką na lotnisku???

Widziałem i bardzo mi sie podoba, ale nie wiem czy się wyrobię, czy dam radę tam dojechać. Dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macias, weź nie pękaj! Po pierwsze zastanawiaj się ad RA szybko bo ja o nim co wieczór już myślę

aprzemek spoko, bierz ją. Jak na razie mam pięknego WRX'a i do czasu zwolnienia miejsca w garażu, nie kupie następnej zabawki ;)

 

A na lotnisko wpadaj, musimy polatać w końcu!

Mam służbowy wyjazd i jak zdążę wrócić to będę chciał się wybrać. I śnieg jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprzemek po co zmieniać wydech jak można całe auto :) a tak na poważnie po większych przemyśleniach, przeliczeniach, znów przemyśleniach jak sprzedam te graty teraz co wystawiłem to zrobię polerkę lakieru i wystawię swojego buga, a po 3,5 r użytkowania znudziło mi się i czas na wrx'a lub sti jeszcze type r chodzi po głowie ;)

Wieczorem zobaczę jak w lutym pracuje jeśli wolne to będę na lotnisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem tu o jakims treningu na rakietowej... czy to otwarty trening i kazdy moze wziasc w nim udzial? czy jakies scisle okreslone grono?

jestem ze Świebodzic... wiec rzut beretem w sumie, a z checia by cos czlowiek polatal!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ? taki eko przelot toru będzie wiadomo ile to zajmuje na spokojnie, tylko pilot potrzebny uwaga przekroczyłeś 2.5krpm, albo jakiś tempomat ale na obroty stałe :)

 

Niech no ta moja wanna wyjedzie w końcu z warsztatu, bo czuje się tak jakby mnie żona odstawiła... na pocieszenie pozostaje mi czytanie nielegala oraz wymiana oleju w 2gim aucie. Czytanie nielegala bardzo pouczające niepowiem, muszę tylko temat o GTku znaleźć.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...