Jump to content

[Wrocław] Spotkania

Recommended Posts

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię  ha ha ha ha !  P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we

Forkowicze może jakiś mały wypad na błotko? Znalazłem fajna miejscówkę na Leśnicy Nie ma to jak wkurzanie sąsiadów w bulwarowkach

Posted Images

RedSun Dziś niestety nie mogę, i auto mam nie umyte. Może jakoś w tygodniu się ustawimy. W poniedziałek jadę pooglądać trening WLTA to możemy się dogadać.

Podaj namiary na PW, zadzwonię.

RedSun my się w końcu spotkamy ;) ale właśnie składam auto jeszcze tylko zawias i naklejka subaru na tył i robimy sesje :)

p.s

pozdrowienia dla tych których spotkałem dziś na Kamionkach :P

RedSun my się w końcu spotkamy ;) ale właśnie składam auto jeszcze tylko zawias i naklejka subaru na tył i robimy sesje :)

telefon masz, a nawet jak już nie masz, to Ci wyślę jeszcze raz, tylko ja teraz mam egzaminy i miejscami raczej słabo z czasem stoję.. ale wal śmiało, na pewno termin znajdziemy, trzeba się na jakiś słoneczny wieczorek umówić ;>

p.s

pozdrowienia dla tych których spotkałem dziś na Kamionkach :P

Również pozdrawiamy :) Jak masz jakieś fotki to wrzucaj :)

Witam

Czy któryś z was nosi się z zamiarem sprzedania swojej Imprezy WRX ?

Interesuje mnie bug albo blob cena tak ok 30 tys im taniej tym lepiej oczywiście.

Pamiętam że ktoś z Wrocławia kupił niebieskiego robaka od Plasmy555 chyba z Zakopca :) może akurat sprzedaje :)

Witam kolegów i koleżanki z Wroclove miło mi poinformować,że przybył nam w mieście bug :) Mam nadzieje,że niedługo pojawi się okazja żeby poznać szanownych forumowiczów z naszego pięknego miasta :P Pozdrawiam!

Narazie szykuje się w przyszłym tygodniu meeting lekkoatletyczny, który będą sponsorowały wszelkiej maści browary. Jeszcze nie ustalone gdzie i kiedy dokładnie, ale jest wola i ochota.

@, w tej sytuacji witamy i jak masz ochotę to zarezerwuj sobie któryś wieczór w przyszłym tygodniu i na ten pierwszy raz zostaw furę w garażu. Nie wiem, czy tam jesteś, ale na bieżąco umawiamy się na "kresce", tzn, na drugim forum, które podobno tutaj nie bardzo jest mile widziane, dlatego nie podam Ci linka, bo zaraz system go wyedytuje. Po prostu zamiast kropki jest kreska/myślnik ;)

Dzięki wielkie za info.Jeszcze mnie tam nie ma ,ale zaraz będę :) Bardzo fajnie chętnie przyjadę.Autka nie ma sensu zostawiać bo alko zabronione odgórnie poza tym nie umiem się z nim na razie rozstać na dłużej niż sen :D A czy myśmy się czasem nie mijali wczoraj na przejeździe kolejowym koło Volvo? Bo takie ładne niebieskie Gt mijałem?

• 4 weeks later...

To ja mam pytanie z innej beczki - jak się ogląda kalendarz na Rakietowej to widać tam np. 21 lipca "Jazda Subaru i Evo". Był ktoś może, widział co tam dają?

Witaj Marku

też mam nadzieje, że nie długo będzie okazja by się lepiej poznać :) i chętnie obejrzę Twojego buga :)

Jak widzisz ze spotami ciężko ostatnio we Wro najbliższe przewidziane na zimę :D Kolega pisał o szkoleniu na Subaru i Evo w niedzielę o 17 na Rakietowej ja mam zamiar podjechać zobaczyć jak to wygląda bo sam chcę sie na taki zapisać.Możemy na mini spota sie tam ustawić jak masz czas ;)

Edited by Marek Sieroszewski

A ja się mogę do minispota dołączyć? :) Miałem ambitny plan zadzwonić i zapytać na czym polegają te treningi, ale niestety był zbyt ambitny więc może przynajmniej uda się coś zobaczyć.

A ja się mogę do minispota dołączyć? :) Miałem ambitny plan zadzwonić i zapytać na czym polegają te treningi, ale niestety był zbyt ambitny więc może przynajmniej uda się coś zobaczyć.

Proste ,ze tak ;) Może się w międzyczasie jakaś ekipka dozbiera :P

No to się widzimy w niedzielę :) Ktoś jeszcze chętny?

Panowie, o której się widzimy? Punkt 17 czy może 17 z kawalkiem, żeby się wszystko rozkręciło?

Edited by aprzemek