Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta, myślę, że mało kto kupuje 10-letni samochód mało znanej marki nie wiedząc z czym to się je, a już na pewno nie Justy. Przyznaję jednak, że te osoby nie muszą wchodzić na forum (ale mogły by, nie trudno je znaleźć, może naklejki pomogą ).

 

Nic bym nie mówił, ale cieszę się, że są bo można się pointegrować jeszcze bardziej
Sęk w tym, że ja też chciałbym się cieszyć.

 

Dobra, przyznaję Ci rację. Robi się już niepotrzebny OT. To EOOT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ja też chciałbym się cieszyć.

 

W takim razie wyjścia są trzy:

 

1) Zorganizuj i zaproś ludzi na spot we wrocku (ale z tego co widzę, marny odzew był :( )

2) Zorganizuj sobie mały wypad turystyczny do Poznania :)

3) Do Krakowa jest wprawdzie dalej, ale za to droga szybsza - w 2h zajedziesz, a od października (jak skończą kawałek A4 w okolicach gliwic) nawet 20 minut szybciej :)

 

Może nawet udało by się zrobić tak, by spotkanie zorganizować w piątek, byś mógł zostać na weekend i pozwiedzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

owoc, owoc już w pierwszym wątku zaznaczyłem, że ja do organizacji niet. Gdzie tu wykręcanie ? Po prostu szczerość. Mało znam osób, które w organizacji były by gorsze niż ja. Jeśli się nie znajdzie ktoś kto przejmie dowództwo to... Więc proszę mnie tu nie oczerniać panie jakusko :wink:

 

Wesoly, widzieliście nowy salon we Wrocławiu ? Wprawdzie jeszcze nie można niczym pojeździć, ale można pooglądać i pootwierać STI, Forestera 2,5 XT i OBK. Salon jest nie daleko wylotu na Warszawę/ Oleśnicę. Tylko, że jest czynny do 17nastej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do Wrocławian dlaczego na boga jest ich w Boszkowie wiecej niż Leszczynian przecież mają inne jeziora blizej a lataja 150km ;/ dziwne :P ale zapraszam kolegów do Boszkowa niech pokażą jak wyglada prawdziwe sportowe-rodzinne auto :D i ja sobie popatrze i piwko wypijemy wiec zapraszam do Boszkowa weekend bedzie nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
widzieliście nowy salon we Wrocławiu ? Wprawdzie jeszcze nie można niczym pojeździć, ale można pooglądać i pootwierać STI, Forestera 2,5 XT i OBK. Salon jest nie daleko wylotu na Warszawę/ Oleśnicę. Tylko, że jest czynny do 17nastej...

 

Witam ja jestem z Wrocka a ten salon jest jakieś 500m od mojego domku ;) a tak przy okzaji to ponoć w połowie września maja być u nas dni otwarte z okazji premiery nowego Forestera, wiec jesli bedą chętni to moglibysmy sie spotkac w wiekszym gronie i porozmawiac na temat Subaru i nie tylko...

 

Pzdr M:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. cos mnie chyba dlugo tu nie bylo...

 

No witam i mnie też długo nie było a chciałem zrobić jakieś spotkanie wiec moze zbierze sie nas kilku i spotkamy sie podczas dni otwartych?? a jak nie to przeciez mozna sie spotkać bez okazji ;)

 

PS: Jeszcze wrx 33 można ścignąć

 

Pzdr M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem z Wrocka a ten salon jest jakieś 500m od mojego domku ;) a tak przy okzaji to ponoć w połowie września maja być u nas dni otwarte z okazji premiery nowego Forestera, wiec jesli bedą chętni to moglibysmy sie spotkac w wiekszym gronie i porozmawiac na temat Subaru i nie tylko...

 

jezeli bede we wroclawiu to cos sie wymysli.

 

gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, miło Cie widzieć znowu na forum :wink: Powrót na dobre?

 

Witam witam i dziekuje za miłe powitanie. Jak na razie to do końca wrzesnia bo póżniej to sie do wojska wybieram;) ale jezeli bede miał tylko możliwośc to bede na forum czesciej niż ostatnio!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, Witaj ! Widzę, że znalazł się forumowicz który o kilka set metrów ma bliżej do salonu, a może i nie ? W końcu pewnie obaj oceniamy odległość "na oko" :wink:

Może się kiedyś spotkamy ? Jest szansa, że w jutro lub pojutrze zawitam do salonu/serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, Witaj ! Widzę, że znalazł się forumowicz który o kilka set metrów ma bliżej do salonu, a może i nie ? W końcu pewnie obaj oceniamy odległość "na oko" :wink:

Może się kiedyś spotkamy ? Jest szansa, że w jutro lub pojutrze zawitam do salonu/serwisu.

 

Witam pewnie ze sie spotkamy;)

 

Pzdr M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli w przyszły weekend, są dni otwarte w związku z oficjalną premierą nowego Forestera, ponadto planowane jest oficjalne otwarcie salonu połączone z premierą nowej Imprezy (najprawdopodobniej w październiku). Grzechem było by nie wykorzystać którejś z tych okazji do spotkania forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQ, sprzedawcy w tym salonie opowiadali jacy to właściciele Subaru są inni od właścicieli BMW, więc sobie wyobrażam :mrgreen:

 

Jak jeszcze ktoś się będzie pisał to ustalimy godzinę i dzień, bo chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się spotkać teraz w dni otwarte i później na oficjalnym otwarciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...