Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonili do mnie kumple od audiczek i mówili, że się kręcą na parkingu wyścigów konnych - szybciutko się zawinąłem i dołączyłem. Niestety zaraz ochrona przyszła i pan zamknął szlaban. Tylko troszkę się zdążyłem pokręcić - mimo tych dużych górek piachu da się poślizgać, ale na małej przestrzeni (górek nie da się objechać). Potem podskoczyłem na parking przy stadionie - można było się ślizgać, ale lód straszny, do tego sporo samochodów na parkingu. Było wielu amatorów ślizgania. Pokręciłem się parę razy wokół lampy i tyle. 

 

@Czarne_Koronkowe, daj dokładne współrzędne albo pokaż pinezką na maps google ten janowek.

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gniechus napisał:

 

@Czarne_Koronkowe, daj dokładne współrzędne albo pokaż pinezką na maps google ten janowek.

Szczerze powiedziawszy nie mogę tego znaleść na satelicie. Na Janowku jest oczyszczalnia. Jedziesz droga i po prawej jest oczyszczalnia, a po lewej wał. Przez ten wal są dwa przejazdy i to jest chyba drugi licząc od miasta. Miejscówka jest na takim podwyższeniu (kilka metrów w stosunku do drogi).

48514C4A-FD37-4E7C-A520-D6CD9DE3B43B.png

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś się zastanawiał; jakiś czas temu (listopad?) byłem zobaczyc co tam na rakietowej słychać. Ku memu zaskoczeniu teren otwarty ale niestety tak rozkopany bez sensu że nawet na polatanie w śniegu się nie nada :(

 

"Nabrzeże Janówek" może być spoko za dnia - byle sie trzymać z dala od odry :)

 

https://www.google.pl/maps/@51.2028569,16.9092089,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipO-pRHwcWfooMK_zMgRV_M2QgsRvHe__F9j8_hB!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipO-pRHwcWfooMK_zMgRV_M2QgsRvHe__F9j8_hB%3Dw203-h114-k-no!7i2048!8i1154

Edytowane przez Tinuviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miejscówka przy odrze:

https://goo.gl/maps/Yx7V1jkgsj82

 

Wygląda niby zacnie:

20190111-094547.jpg

 

ale od strony lasu gdzie jest dalej od odry leżą jakieś kamienie i nie jest super równo:

20190111-094525.jpg

 

coś tam się da pokręcić ale faktycznie odra trochę sresuje

 

20190111-094948-1.gif

 

Znalazłem też niedaleko inne miejsce, na przeciwko oczyszczalni - chyba o tym była tu mowa wcześniej:

https://goo.gl/maps/qmfVUKDppbw

Zrzut-ekranu-2019-01-11-o-11-03-42.png

 

Trochę wąsko ale tam mogło by być naprawdę spoko tylko musi więcej śniegu napadać bo tak to bardzo nierówno jest na tych płytach:

20190111-100209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam parking politechniki przy ul. Długiej.

O tutaj: https://goo.gl/maps/Q6kcQBQiQ3v można fajnie pojeździć i nikt sie nie przyczepił jeszcze (byłem 2 razy w zeszłym tygodniu)

 

o tak sie jeździ.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tinuviel napisał:

Trochę wąsko ale tam mogło by być naprawdę spoko tylko musi więcej śniegu napadać bo tak to bardzo nierówno jest na tych płytach:

 20190111-100209.jpg

O totototo! Ale tam chłopaki nawet na sucho jeździli - ja się pytam jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

kto z was posiada Legacy IV h6 wersja z łopatkami przy kierownicy i miałby chęc ocenić mój egzeplarz.

 

Nie miałem wcześniej boxera oraz innego subaru i chciałbym się dowiedzieć czy auto jeździ poprawnie :) Mam nie odparte wrażenie, że na 3.0 6 cyl w boxerze ma dość slaby dół.

 

Pozdrawiam,

Marcin 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, 

 

Podepnę się pod pytanie wyżej. Chciałbym się podłączyć pod komputer, bo wyskoczył mi w zeszłą sobotę check, a u mechanika będę dopiero w sobotę. Ma ktoś może kabel aby móc się podłączyć i zobaczyć co się stało? Podjadę gdzie będzie trzeba we Wrocku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gniechus napisał:

Komputera nie mam, ale mam złącze obd2 na bluetooth, apke Torque na smartfonie i mogę zobaczyć jakieś podstawowe kody błędów tym ubogim interfejsem.

Dzięki za chęci. Właśnie w podobny sposób udało mi się to wczoraj ogarnąć. Mam błąd P0420 związany z katalizatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dawno mnie tu nie było...

Wymieniłem ostatnio w forku tylne zawieszenie na pedders i mam używane Kayaba ultra sr na sprzedaż. 

Jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez śledziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 15:39, gniechus napisał:

Komputera nie mam, ale mam złącze obd2 na bluetooth, apke Torque na smartfonie i mogę zobaczyć jakieś podstawowe kody błędów tym ubogim interfejsem.

Miałbyś czas i chęci np dzisiaj ? Chętnie bym skorzystał zanim doczłapie się do mechanika ;)

Jak byś miał czas to daj znać na pw gdzie i o której oraz jakiś kontakt do Siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2019 o 11:46, anonim1133 napisał:

@Krzychu91 w razie co ja mam takiego dynksa obdII na BT. Jak chcesz, to napisz, może uda nam się jakoś zgrać czasowo i zobaczysz sobie co tam trapi forka ;-)

504 98 19 73

Dzięki, ale już ogarnąłem ;)

 

 

Poleci ktoś magika od wydechu. Prosta sprawa i nie w subaru. Trzeba uciąć końcówkę i dospawać nową. Honda preluda jeśli ma to znaczenie. Kogoś polecacie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprzedaję jedną z moich rajdówek - postanowiłem trochę ją przepędzić i będę nią na treningu w Oleśnicy w najbliższą niedzielę (godz. 12-16).

Jeśli ktoś z Was byłby potencjalnie zainteresowany to będzie okazja do prezentacji.

 

Więcej o aucie w dziale sprzedam:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...