Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pany oraz panie... Witam się tu z Wami ponieważ potrzebuje pomocy technicznej... 

 

Poszukuje sprawdzonego przez Was a więc i znajacego się choć trochę na Subaru warsztatu wklejajacego szyby samochodowe... 

 

Chciałbym w Wasze okolice wybrać się zakupić czołowa i ją od razu na miejscu wkleić... Macie coś godnego polecenia? 

 

Proszę o PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w fanaberie :) Cóż to za różnica wklejać szybę do Subaru i do nie-Subaru? :) Jedyna szyba jaka wymieniałem poza ASO to mała szyba w tylnich drzwiach (ale nie-Subaru ;)) i robiłem to na krakowskiej.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Nie popadajmy w fanaberie :) Cóż to za różnica wklejać szybę do Subaru i do nie-Subaru? :) Jedyna szyba jaka wymieniałem poza ASO to mała szyba w tylnich drzwiach (ale nie-Subaru ;)) i robiłem to na krakowskiej.

Nie do końca chyba rozumiesz sens mojego zapytania... Tu nie chodzi o to że przesadzam nadmiernie ale wklejalem już szyby w obu moich Subarkach ale i nie tylko w nich... I różnie różni "szpece" Podchodzą do demontażu listew jak i całej reszty prac z tym związanych... 

 

Tam są delikatne spinki i nie chce później szukać ich czy kupować w ASo lub kleic listwy "na stałe"... A takie druciarstwo już widziałem. 

Zapobiegawczo więc po prostu pytam czy ktoś wklejał szybę w Swoim Subaru a jak tak... To gdzie... To wszystko :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema ekipo!

Wczoraj spotkałem się z @tuscan i stwierdziliśmy, że trzeba się na karty umówić, jak dawniej.

Może wynajmiemy na godzinkę buforową i zorganizujemy wyścig? Z tego co pamiętam to byłyby 3 sesje: jedna trening, druga kwalifikacje, trzecia wyścig.

Termin do dogadania, ja mam urlop przez 2tyg. i mogę się dostosować, aczkolwiek drugi smerf urodził mi się i muszę pierwszego ogarniać - ale wynajmę babcię czy coś :)

Myślę, że jakiś wieczór w dzień roboczy byłby najlepszy, bo na łikend (z pt włącznie) to się ekipa wykruszy.

 

Nie upieram się na buforową, może być i stadion (nowy tor tam zrobili - byłem raz ostatnio przy okazji).

 

Kto chętny?

Jeśli chcemy wynająć tor na buforową to chyba tak min. 8 osób potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, yowisz napisał:

@gniechus generalnie na gokarty się piszę, ale tak samo jak w przypadku Czarne_koronkowe, dużo zależy od terminu.

 

To w sumie tak jak u mnie, chociaż w tygodniu wieczorem to raczej powinienem dać radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...