Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Lejos napisał:

Kolega Paweł Grabowski na ul. Krzemienieckiej 40 prostuje bardzo dobrze felgi. Prostował mi już kilka kompl. felg i zawsze było ok. Zadzwoń do jego pracownika który jest na miejscu i się umów bo teraz mają sezon oponiarski (tel 505-072-449)

Pozdro

 

Dzięki za namiary - też potrzebuje. Ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lejos napisał:

Kolega Paweł Grabowski na ul. Krzemienieckiej 40 prostuje bardzo dobrze felgi. Prostował mi już kilka kompl. felg i zawsze było ok. Zadzwoń do jego pracownika który jest na miejscu i się umów bo teraz mają sezon oponiarski (tel 505-072-449)

Pozdro

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 12:29, Tinuviel napisał:

 

Dzięki za namiary - też potrzebuje. Ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje?

Różnie, w zależności od ilości pracy, ogólnie ok 100 zł za sztukę

W dniu 23.12.2017 o 12:47, Opanowany napisał:

Dzięki!

Spoko. Ogarnij błotnik PP bo słabo wygląda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lejos napisał:

Różnie, w zależności od ilości pracy, ogólnie ok 100 zł za sztukę

Spoko. Ogarnij błotnik PP bo słabo wygląda ;)

 

 

Błotnik już mam kupiony, teraz czekam kiedy będę mógł auto zostawić u specjalisty.

 

Żeby tylko błotnik:) maska, dach...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2017 o 20:50, Lejos napisał:

A co pieszy był? Auto idzie do Jacka Płazy?

Tak, czekam na wolny termin.

Bliżej nieokreślony pojazd przytarł błotnik i odjechał :( W innych miejscach pojawia się rdza, więc wydaje mi się wszystko to doprowadzić do ładu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Wrocław!

Czy jest tu ktoś z Forkiem MY13,14,15 (generalnie sprzed ostatniego liftu) najlepiej w benzynie? Mam takie auto od niedawna z silnikiem 2.0i, i chcialbym zapytać o pare spraw i sprawdzić empirycznie w bliźniaczym egzemplarzu:) mogę podjechać gdziekolwiek we Wro i okolicach...z góry dzieki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

ja mam FXT MY15, wiec nie wiem czy to Ci pomoże ;) ale jeśli tak to stawiam się do dyspozycji

Dzięki za info:) ogólnie chodzi mi bardziej o dźwięki produkowane przez wnętrze i bude w czasie jazdy:) bo tam cos szumi, tu cos trzeszczy itd, wiec chce wiedzieć co jest do zrobienia, a co jest TTTM:) jak sie mozemy złapać? Gdzie podjechać? Czy jakiś spot planowany w najbliższym czasie?

Edytowane przez KubaOBK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisek napisał:

A  co tak z grubsza trzeszczy co szumi?:) To jest 4-latek z poczatku produkcji ktora nie byla idealna pod wzgledem montazu...

Pierwsze co sie rzuca w uszy to dość mocny szum z okolic lusterek, przy małych szybkach trojkatach, pojawia sie juz od ok.60km/h i brzmi trochę za mocno jak na zwykły szum powietrza...jakby wiało przez uszczelkę,ale z dwóch stron tak samo wiec moze tttm...:) w środku trzeszczy daszek nad wyświetlaczem na środku pod szybą i jak sie nagrzeje w aucie to tez słyszę trzeszczenie szyby, przynajmniej tak mi sie wydaje...taki "szklany" zgrzyt jakby szyba gdzieś na uszczelce miała luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czym sie tu martwic? Twoj Forester nie zdradza zadnych innych poza TTTM:) U mnie jest dokladnie to samo plus slupek B od kierowczy gra koncert od 2 lat na kazdej nierownosci od kiedy auto postalo w upale. Jedzic nie przejmowac sie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lisek napisał:

No i czym sie tu martwic? Twoj Forester nie zdradza zadnych innych poza TTTM:) U mnie jest dokladnie to samo plus slupek B od kierowczy gra koncert od 2 lat na kazdej nierownosci od kiedy auto postalo w upale. Jedzic nie przejmowac sie:P

Ale ja sie nie martwię:) tylko myślę, jak by to trochę jednak uciszyć:) 6 kola wydawał nie będę, ale jednak takie pierdoly jak ten daszek to pewnie da sie domowym sposobem uciszyć, szybę mozna przekleic profilaktycznie, a do tych szumów od lusterek trzeba sie bedzie przyzwyczaić...:) a drążek/lewarek od cvt tez tak wam chodzi z oporem? U zony w qashqaiu lewar automatu chodzi znacznie lżej pomiędzy trybami...nie to ze sie czepiam, tak tylko pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2018 o 12:48, KubaOBK napisał:

Dzięki za info:) ogólnie chodzi mi bardziej o dźwięki produkowane przez wnętrze i bude w czasie jazdy:) bo tam cos szumi, tu cos trzeszczy itd, wiec chce wiedzieć co jest do zrobienia, a co jest TTTM:) jak sie mozemy złapać? Gdzie podjechać? Czy jakiś spot planowany w najbliższym czasie?

 

23 godziny temu, Lisek napisał:

No i czym sie tu martwic? Twoj Forester nie zdradza zadnych innych poza TTTM:) U mnie jest dokladnie to samo plus slupek B od kierowczy gra koncert od 2 lat na kazdej nierownosci od kiedy auto postalo w upale. Jedzic nie przejmowac sie:P

Subaru z tych roczników są tak złożone+ mają twarde plastiki+nie mają warstw wygłuszająco tłumiących pomiędzy plastikiem a blachą  Wnętrze jest tożsame w forku/sti/xv. Tu puka tu stuka tam trzeszczy.

Sugeruje 3 rozwiązania :

1) olać temat, nie przejmować się , jeździć i nie zgłębiać tematu . Możesz popsikać trzeszczące elementy silikonem w spray'u  pomoże na krótko zrobi się chłodniej trzeszczenie wróci

2) oddać do zakładu Car Audio który wnętrze twojego samochodu rozłoży porządnie złoży na nowo z nowymi spinkami wygłuszy i wytłumi matami+gąbką pod elementy plastikowe - rozwiązanie najdroższe i najskuteczniejsze

3) sprzedać , dołożyć ,kupić forka po liftingu ( ma lepsze wygłuszenie + grubsze szyby i cos tam jeszcze)albo kupić coś made in EU

Pozdrawiam !

 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż tak to nie przeszkadza, żebym miał nim nie jeździć;) tym bardziej, ze bardzo niedawno go kupiłem...i wole trochę trzaskow w subaru, niż ciszę w vw, skodzie,fordzie czy innym badziewiu:) na razie powalcze cos domowymi sposobami, spray silikonowy i filc,a do reszty sie przyzwyczaje...i podglosnie radio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KubaOBK napisał:

Nie no aż tak to nie przeszkadza, żebym miał nim nie jeździć;) tym bardziej, ze bardzo niedawno go kupiłem...i wole trochę trzaskow w subaru, niż ciszę w vw, skodzie,fordzie czy innym badziewiu:) na razie powalcze cos domowymi sposobami, spray silikonowy i filc,a do reszty sie przyzwyczaje...i podglosnie radio:)

 

Jak się zrobi cieplej to mam właśnie w planach powalczyć samemu z trzaskami różnej maście u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KubaOBK napisał:

na razie powalcze cos domowymi sposobami, spray silikonowy i filc,a do reszty sie przyzwyczaje...i podglosnie radio:)

filc bym sobie odpuścił tylko kupił gąbkę używana w CA.- nie kosztuje majątku. Jeżeli nie masz 2 lewych rąk ( a sądzę po wpisie że lubisz samemu majsterkować) to spokojnie możesz z  wygłuszeniem powalczyć samemu - rozłożenie wnętrza Subaru nie jest trudne, plastiki się nie łamią , będziesz potrzebował najwyżej kilku nowych spinek -radze rozbierać w ciepłym garażu bądź jak temp wynosi 20st + wtedy plastiki się łatwiej poddają, oraz nie używać ostrych narzedzi- bo każda rysa na czarnym plastiku robi się jasna i ją widać. Jakbyś miał jakieś trudności w rozłożeniu wnętrza daj znać - w XV rozbierałem boczki, tunel środkowy, kokpit ze stacja multimedialną ( w celu eliminacji stuków i puków ) - chociaż na YT jest pełno tutoriali jak rozbebeszyć wnętrze Subaru więc na bank sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni weekend też dłubalem u siebie wymieniając radio, głośniki oraz wygłuszające drzwi. Jeżeli macie suche miejsce (może być parking podziemny) to wszystko można samodzielnie wydłubać ;) a ile przyjemności na koniec ;)eddb4e52466951f475a927067df7c881.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2018 o 12:48, KubaOBK napisał:

Dzięki za info:) ogólnie chodzi mi bardziej o dźwięki produkowane przez wnętrze i bude w czasie jazdy:) bo tam cos szumi, tu cos trzeszczy itd, wiec chce wiedzieć co jest do zrobienia, a co jest TTTM:) jak sie mozemy złapać? Gdzie podjechać? Czy jakiś spot planowany w najbliższym czasie?

O Wrocławski spot raczej trudno :D Jeżeli zastanawiasz się nad trzeszczeniem to TTTM ;-) Niemniej jeśli chcesz spać spokojnie to możemy się kiedyś spiknąć. Ja mieszkam na Maślicach. Z dostępnością bywa bardzo różnie, ale zazwyczaj wieczorem już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

O Wrocławski spot raczej trudno :D Jeżeli zastanawiasz się nad trzeszczeniem to TTTM ;-) Niemniej jeśli chcesz spać spokojnie to możemy się kiedyś spiknąć. Ja mieszkam na Maślicach. Z dostępnością bywa bardzo różnie, ale zazwyczaj wieczorem już jestem.

 

Ok, jak będę miał plan na tamten kierunek to odezwę sie dzień czy dwa wcześniej:)

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...