Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie! Dolnośląskie!

Szukam ciekawych miejsc w scenerii górskiej do nakręcenia materiału wideo. Poleci ktoś dobre miejscówki? okolice Karpacza lub bliżej Poznania gdzieś. Mogą być linki z Google maps. Zależy mi na tym by wszystko dograć logistycznie. Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Edytowane przez Szymon Sajmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem jeszcze raz zrobić trasę. Forek szedł jak dzik, ale skończyło się w pasniku ;) nie obyło się bez pomocy innych Forkow. Dzięki @Krzychu91 za gotowość ;) miło było poznać osobiście!

zla wiadomość jest taka, ze wracając minęła nad straż miejska. Tam kompletnie nic nie ma, wiec mendy z oczyszczalni musiały po nich zadzwonić. Upewnię się czy to droga publiczna przed niedziela

B21F6960-8C31-43B3-BE33-BFAEC44B9561.jpeg

2CE8D8C3-B6DB-4C2B-8FE5-77612C0C72F7.jpeg

7A15150B-E0F8-4AB5-B659-E54E14A5DC7C.jpeg

AFCA3162-6B3B-48A0-A05C-0BD142A56B60.jpeg

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szymon Sajmon napisał:

Pytanie! Dolnośląskie!

Szukam ciekawych miejsc w scenerii górskiej do nakręcenia materiału wideo. Poleci ktoś dobre miejscówki? okolice Karpacza lub bliżej Poznania gdzieś. Mogą być linki z Google maps. Zależy mi na tym by wszystko dograć logistycznie. Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Polecam Pilchowice, droga od zapory na Jelenię Górę, sceneria lekko górzysta z wodą w tle. ;)

 

1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Pojechałem jeszcze raz zrobić trasę. Forek szedł jak dzik, ale skończyło się w pasniku ;) nie obyło się bez pomocy innych Forkow. Dzięki @Krzychu91 za gotowość ;) miło było poznać osobiście!

zla wiadomość jest taka, ze wracając minęła nad straż miejska. Tam kompletnie nic nie ma, wiec mendy z oczyszczalni musiały po nich zadzwonić. Upewnię się czy to droga publiczna przed niedziela

B21F6960-8C31-43B3-BE33-BFAEC44B9561.jpeg

2CE8D8C3-B6DB-4C2B-8FE5-77612C0C72F7.jpeg

7A15150B-E0F8-4AB5-B659-E54E14A5DC7C.jpeg

AFCA3162-6B3B-48A0-A05C-0BD142A56B60.jpeg

Tą trasę objechałem x razy na moto :)

 

Oczywiście Yamaha XT w czasie kiedy był Forek XT :)

 

I ostatnia zima we Wrocławiu jeszcze Forkiem szybszym od Raptora ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Upewnię się czy to droga publiczna przed niedziela

Dobrze sprawdzać takie rzeczy, bo później będzie, że te Subaru to ryją jak dziki i w szkodę wchodzą ;) No i jak nawet droga jest "wspólna", to często łąka czy inne zarośla mają swojego właściciela ;) No i niech was nie podkusi wjeżdżanie na leśne drogi  - bez zgody nadleśnictwa (czy kogo tam) można sobie narobić sporych problemów, w tym finansowych   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarne_Koronkowe Nie masz za co mi dziękować właściwie nic nie zrobiłem, a koniec końców dojechałem jak byłeś już uwolniony :) Ale jak coś numer znasz i dzwoń ;) Świetnie forek uwalony ;)

 

@hemi112 No co do Twojego miejsca to brak słów ;) Było świetnie wtedy w imprezie zderzak urwałem :) Śmieszne bo foresterem jeszcze nie byłem w błocie tak naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Google Maps jest to droga (strzałką zaznaczyłem miejsce, w którym poległem). Pytanie tylko czy normalna, publiczna. Przed zjazdem z asfaltu jest tylko znak "Droga wewnętrzna" cokolwiek to znaczy.

 

Subaru 1.jpg

Subaru 2.jpg

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudna sprawa. Na mapie katastralnej (ta z czerwonymi liniami) masz numerację działek i... wzdłuż tej drogi jest ich całkiem sporo. Droga raczej jest ogólnodostępna, ale... błotne próby terenowe mogą być (i nie do końca bezpodstawnie) odbierane jako jej niszczenie ;) Gdybyś chciał drążyć temat to, kto jest zarządcą drogi znajdziesz pewnie w Urzędzie Gminy ;)

2017-12-13 10_25_19-Geoportal 2 _ iMap.jpg

2017-12-13 10_26_33-Geoportal 2 _ iMap.jpg

Edytowane przez PR7EMEK
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PR7EMEK napisał:

Trudna sprawa. Na mapie katastralnej (ta z czerwonymi liniami) masz numerację działek i... wzdłuż tej drogi jest ich całkiem sporo. Droga raczej jest ogólnodostępna, ale... błotne próby terenowe mogą być (i nie do końca bezpodstawnie) odbierane jako jej niszczenie ;) Gdybyś chciał drążyć temat to, kto jest zarządcą drogi znajdziesz pewnie w Urzędzie Gminy ;)

2017-12-13 10_25_19-Geoportal 2 _ iMap.jpg

2017-12-13 10_26_33-Geoportal 2 _ iMap.jpg

Widzę, że się przygotowałeś :D Super!

Wiesz, prawda jest taka, że ja nie mam / nie mamy zamiaru robić tam bączków w błocie itp. tylko po prostu nią przejechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bardzo Was przepraszam, ale właśnie dzwonił mój brat, któremu muszę pomoc i nie będę mógł pojeździć w niedziele :(

Chłopaki bardzo Was przepraszam, ale właśnie dzwonił mój brat, któremu muszę pomoc i nie będę mógł pojeździć w niedziele :(

 

a nie chyba jednak dam radę :D

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Czarne_Koronkowe za wypad, mam nadzieje że nie nudziłeś za bardzo przezemnie - fajne znasz terany :) Kto nie był niech żałuje :) Z tego wszystkiego nie zrobiłem żadnych zdjęć, może następnym razem wskocze do kogoś na pasażera bo tak to ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krzychu91 napisał:

ZJak to był spot terenowy? Przecież @Czarne_Koronkowe pisałeś, że nie dasz rady dzisiaj bo coś wypadało ;)

A gdzie czytanie ze zrozumieniem? :P nic nie poradzę, ze TF złączylo mi posty :( @Tinuviel ja również dziękuje za wspólna zabawę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Paweł Grabowski na ul. Krzemienieckiej 40 prostuje bardzo dobrze felgi. Prostował mi już kilka kompl. felg i zawsze było ok. Zadzwoń do jego pracownika który jest na miejscu i się umów bo teraz mają sezon oponiarski (tel 505-072-449)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...