Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Tinuviel napisał:

uznal ze cala maja sesja to jedno okrazenie:P 

 

Musisz przed rozpoczęciem treningu ustawić w apce punkt finish. możesz go rozciągnąć na szerokość. Trzeba się pobawić, ale raz nastawisz dobrze i już jeździsz na wieki, pod warunkiem, że start/finish będą w tym samym miejscu.

Inna sprawa to punkty sektorowe - jeśli konfiguracja trasy się zmienia to musisz za każdym razem modyfikować sektory okrążenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2017 o 12:35, gniechus napisał:

 

Musisz przed rozpoczęciem treningu ustawić w apce punkt finish. możesz go rozciągnąć na szerokość. Trzeba się pobawić, ale raz nastawisz dobrze i już jeździsz na wieki, pod warunkiem, że start/finish będą w tym samym miejscu.

Inna sprawa to punkty sektorowe - jeśli konfiguracja trasy się zmienia to musisz za każdym razem modyfikować sektory okrążenia.

ach, ok, dzięki :)

 

7 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Rozpoczęliście już rozglądanie za nowymi miejscówkami do ślizgania się zima? ;)

 

proooszę bardzo: pusto, ładna gładka nawierzchnia, sporo miejsca, brak ochrony/policji:

 

Zrzut_ekranu_2017-09-20_o_15.11.37.png

 

https://www.google.pl/maps/place/51°12'08.7"N+16°54'31.2"E/@51.202428,16.9068533,800m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d51.2024283!4d16.9086545

 

Jedyny "drobny" problem jest taki że jak przegniesz to wpadasz do odry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gniechus napisał:

Krzychu91 dobrze prawi, choinki na grabiszyńskiej to naturalne przeszkody i można robić ósemeczki :) To nie jest zajezdnia, tym bardziej borek - to pętla oporów, przy górce nieznanego żołnierza :)

Byłem przy zajezdni w zeszłym roku dwa razy. Niestety było już ze 20-30 auto i trzeba było się odsuwać coraz dalej. A ten fragment z Odra może być hardkorowy :D w sobote wracam z Chorwacji to najwyzej maski i płetw nie wyciągnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gniechus napisał:

Krzychu91 dobrze prawi, choinki na grabiszyńskiej to naturalne przeszkody i można robić ósemeczki :) To nie jest zajezdnia, tym bardziej borek - to pętla oporów, przy górce nieznanego żołnierza :)

Faktycznie mój błąd ;) Oczywiście tak jak piszesz lokalizacja obok górki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakbyście chcieli pokręcić baczki to jest duże rondo na łączniku między nowym szpitalem a Wojanowska (boczna Kosmonautów). Łącznik jest gotowy, ale nie oddany i jeśli do zimy się nic w tej kwestii nie zmieni to będzie fajne rondo na odludziu ;) szkoda tylko ze to będzie jednostronne kręcenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie POMOCY, bo mnie strzeli - żadne procedury nie działają ani z service manuala, ani z forum ani US. 

 

Nie działa centralny z kluczyka ;/ Wymieniłem baterię na nową i zasięg jak kamień w wodę. 

 

to chce mi pomóc to zrobić za dobrą flaszkę lub po prostu hajs ?

 

Męczę się z tym już przy drugim kluczyku i mam teraz dwa niesprawne. Nie chce mi się kolejny raz walczyć 10-15-30 minut z tym gównianym tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arnoldpe napisał:

Panowie POMOCY, bo mnie strzeli - żadne procedury nie działają ani z service manuala, ani z forum ani US. 

 

Nie działa centralny z kluczyka ;/ Wymieniłem baterię na nową i zasięg jak kamień w wodę. 

 

to chce mi pomóc to zrobić za dobrą flaszkę lub po prostu hajs ?

 

Męczę się z tym już przy drugim kluczyku i mam teraz dwa niesprawne. Nie chce mi się kolejny raz walczyć 10-15-30 minut z tym gównianym tematem. 

Jeśli możliwe ze to kwestia elektroniki w kluczyku? Ostatnio mój kolega w golfie iv miał podobnie i ktoś mu polecił jakiegoś sprawdzonego gościa, który ogarnął temat chyba za 10 zł ;) jutro go podpytam gdzie to bylobyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Jeśli możliwe ze to kwestia elektroniki w kluczyku? Ostatnio mój kolega w golfie iv miał podobnie i ktoś mu polecił jakiegoś sprawdzonego gościa, który ogarnął temat chyba za 10 zł ;) jutro go podpytam gdzie to bylobyło

Ok będę wdzięczny za adres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arnoldpe napisał:

Ok będę wdzięczny za adres. 

Mam enigmatyczna wskazówkę :) jak stoisz przodem do Dworcs Głównego PKP to po lewej stronie jest jakieś „elektro coś” jak to określił kolega ;) podobno dobrze to widać ;) gościu wziął 5 zł za przelutowanie styków i potem wystarczyło włożyć kluczyk, przekręcić zapłon i przytrzymać przycisk otwierania.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Mam enigmatyczna wskazówkę :) jak stoisz przodem do Dworcs Głównego PKP to po lewej stronie jest jakieś „elektro coś” jak to określił kolega ;) podobno dobrze to widać ;) gościu wziął 5 zł za przelutowanie styków i potem wystarczyło włożyć kluczyk, przekręcić zapłon i przytrzymać przycisk otwierania.

spoko podjadę ale to raczej ze stykami nie ma nic wspólnego. W dwóch kluczykach wymieniłem tylko baterię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzychu91 napisał:

Spróbuj kilka razy tej metody. Mi w imprezie działała i sporo osób pisze, że za którymś razem im też zadziałała w foresterze. 

Screenshot_20171015-111219.png

Robiłem, nie pytałbym gdybym nie wyczerpał tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2017 o 09:35, Czarne_Koronkowe napisał:

Mam enigmatyczna wskazówkę :) jak stoisz przodem do Dworcs Głównego PKP to po lewej stronie jest jakieś „elektro coś” jak to określił kolega ;) podobno dobrze to widać ;) gościu wziął 5 zł za przelutowanie styków i potem wystarczyło włożyć kluczyk, przekręcić zapłon i przytrzymać przycisk otwierania.

Byłem, ale chyba jestem ślepy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

axel na dworcowej

 

tapatalked

Byłem w tych 3 obok siebie w każdym patrzyli na mnie lekko zdziwieni. Oni tam robią głośniki i jakieś pierdoly ale sygnału nikt mi tam nie sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cud ;) cudem okazała się mocniejsza bateria. Panasonica które kupiłem 3 okazały się mieć za niskie napięcie, a ja już chciałem do białego domu pisać ;) dla potomnych bateria musi mieć min 1.3 V, Panasonica miały 0.8 ;)

dziękuję za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...