Witek

[Wrocław] Spotkania

12232 postów w tym temacie

6 godzin temu, gniechus napisał:

Ecuproject robi na co dzień VAGi, natomiast tak jak pisałem wyżej - subaraka mojego nie chcieli tykać, nie mają interfejsu (trafiłem tam po znajomości). Vagtune to chyba zakład byłego speca od ecuproject - też specjaliste od VAGów. Natomiast wiem, że stroi też subaraki. Czy rzetelnie robi te subaraki czy nie - nie mnie oceniać, nie było mnie tam.

szkoda tylko, że interfejs do tego mam ja, i kosztował mnie 25 zł... a niby porządna firma tuningowa nie ma. jest droższy, ale bez problemów osiągalny tactrix, który by się zwrócił po max 2 wystrojonych autach...

0

Napisano (edytowany)

Dnia 29.06.2017 o 09:18, ravo napisał:

No to kolejne pytanie :P

Da radę gdzieś w sensownej cenie zhamować auto ? wystarczy hamownia 2x4

Ja w zeszłym roku hamowałem swojego 208 w EcuProjekt (chciałem tylko sprawdzić moc, bo żona narzekała). Z tego co pamietam to 200 zł skasowali. 

Edytowano przez Czarne_Koronkowe
0

ADT Tuning na pięknej ma najnowszą hamownie we wrocku, za hamowanie auta AWD bierze 300 zł. A to że Ecuproject nie tyka subaraków to tylko szacun dla nich że nie podejmują się aut w których nie czują się mocni. Najgorsi są tacy którzy robią diesle i biorą się z doskoku za turbo benzynę bo przecież też da radę. Ja bym robił program tylko w Poznaniu u Piotra.

0

Napisano (edytowany)

Dnia 30.06.2017 o 20:27, siewcu napisał:

szkoda tylko, że interfejs do tego mam ja, i kosztował mnie 25 zł... a niby porządna firma tuningowa nie ma. jest droższy, ale bez problemów osiągalny tactrix, który by się zwrócił po max 2 wystrojonych autach...

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię ;) ha ha ha ha ! 

P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we Wrocławiu prawie plajtują , bo Siwik kupił kabel w chinach i ich kładzie w każdym calu ;) jekie to szczęście że jestem daleko bo już bym odczuł oddech tej mega konkurencji ;):) 

Edytowano przez carfit
4

Takie tam w najbliższą niedzielę ;)

zlot1.jpg

zlot2.jpg

0

tak to nic się nie działo, a teraz jest spot jak mi łapa sprzęgła pękła..... :(

0

sub2.jpg

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy, ktoś z forum? :)

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.