Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, code napisał:

@PR7EMEK wrzucaj priv jak smigasz. Ja się dosyć często kręcę - chociaż ostatnio znowu nie imprezą (ostatni zakręt ostatniego oesu i nieszczęście ;))

 

@code - popieram, zwłaszcza wieczory. Chociaż dzisiaj wracajac z treningu zauważyłem że kręci sie sporo Panów Tajniaków w hyundaiach :/

Edytowane przez Piotr Kuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajnie Hyundaie? Serio? :P Ja  jeżdżę raczej w zgodzie z przepisami... chociaż jak się za Audi A3 toczyłem równiutkie 50km/h wlotem do Wrocławia od strony Leśnicy, to sam bym go zatrzymał do kontroli, bo podejrzanie wolno jechał ;)

 

Wiem gdzie można dobrze zregenerować zaciski, ale malowanie trzeba by ogarnąć samemu... oni malują, ale jeśli do regeneracji nikt nie powinien mieć najmniejszych zastrzeżeń, to malowanie... lepiej zrobić to samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PR7EMEK Wczoraj dwie akcje w okolicy pl. Strzegomski i Długiej. Oba zatrzymania z niespodziewajki - kogut na podszybiu, raz zatrzymali starego Pegueota a za drugim Panią w Golfie :o 

Ja też jeżdże w zgodzie z przepisami ALE wydech przyciaga uwage ;) 

 

Podzielisz sie namiarem na te zaciski? 

Edytowane przez Piotr Kuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Piotr Kuc napisał:

Ja też jeżdże w zgodzie z przepisami ALE wydech przyciaga uwage ;) 

Oj tam... przejeżdżałem w tamtych rejonach z wydechem, że uszy krwawiły (teraz wiem czemu w bagażniku był silencer) i z jednym radiowozem się mijałem, inny stał na stacji i raczej nikt nie ruszył za mną w pościg (czego bym nawet nie usłyszał) ;) Ten w forku jak nie idziesz pełnym ogniem to bym nazwał cichym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 23:43, ravo napisał:

Piszczenie też jest od sportowych klocków :-)

 

Tak to prawda, ale u mnie wina była w tylnym prawym kole coś się blokowało z klockiem, że po chwili jeżdżenia grzała się dosyć mocno tarcza ;) 

A co do piszczacych klocków pozbyłem się wcześniej ich na rzecz ferodo ds2500 ;) 

2 godziny temu, PR7EMEK napisał:

To co, w niedzielę na spot JDM na Bielanach? :) Ja biorę MX5, ale będzie kilku znajomych... zapowiedziały się min. dwie klimatyczne Baje ;)

Mnie raczej nie będzie jednak :( Forek dalej w warsztacie, a watpię bym jutro go odebrał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...