Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Tsunetomo napisał:

Gdzie Ty trzymasz auto, ze Ci żubry, bobry, łosie i inne ktosie otwierają maskę i kable zżerają? Kuny, to rozumiem... W temacie "odstraszania zwierzyny" chyba kontakt z Minsterstwem Ochrony Środowiska wskazany, tam wiedza jak sobie radzić np. z bażantami, to i na kuny poradzą ;)

 

Osiedle domków z odrobina zieleni wokół :) 4km od centrum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Buczu napisał:

 

Osiedle domków z odrobina zieleni wokół :) 4km od centrum :) 

Ja podczas wizyty na stacji po otwarciu klapy znalazłem na osłonie silnika wypatroszoną skórkę jeża :) kable na szczęście całe. 6 km od PKiN w Warszawie. Żubrów na szczescie nie mam na posesji, ale koleżanka na Ursynowie dziki widuje na osiedlu regularnie. Był gdzieś wątek o kunach, ponoć kostki WC działają jak pamietam :) tylko ten aromat... no i jak napisałeś, są kable ktore szczególnie "smakują". Ktoś pisał o podobnym problemie w Levorgu, chyba OBK CVT

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tsunetomo napisał:

Ja podczas wizyty na stacji po otwarciu klapy znalazłem na osłonie silnika wypatroszoną skórkę jeża :) kable na szczęście całe. 6 km od PKiN w Warszawie. Żubrów na szczescie nie mam na posesji, ale koleżanka na Ursynowie dziki widuje na osiedlu regularnie. Był gdzieś wątek o kunach, ponoć kostki WC działają jak pamietam :) tylko ten aromat... no i jak napisałeś, są kable ktore szczególnie "smakują". Ktoś pisał o podobnym problemie w Levorgu, chyba OBK CVT

 

U mnie kostka wisiała i do pewnego czasu był spokój a dokładnie do momentu wymiany kabli na Janmory. Najpierw zwierz wyniósł kostkę WC poza auto, odczekał aż temat "przyschnie" a następnie zabrał się za przewód nr 3 :D Widać walory smakowe i zapachowe Janmorów sa silniejsze niż właściwości odstraszające domestosa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cwane te zwierzaki , poluję już jakiś czas na nie i nic (żywołapka) . Domestos (taki elastyczny pasek) daje radę , są też odstraszacze wydające jakies dzwięki , kupiłem używkę za parę zł , podłączyłem i na razie jest spokój.  Zastanawiam się nad włożeniem janmora dożywołapki ,ha,ha,ha !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Nitro MCZ... napisał:

Strasznie cwane te zwierzaki , poluję już jakiś czas na nie i nic (żywołapka) . Domestos (taki elastyczny pasek) daje radę , są też odstraszacze wydające jakies dzwięki , kupiłem używkę za parę zł , podłączyłem i na razie jest spokój.  Zastanawiam się nad włożeniem janmora dożywołapki ,ha,ha,ha !!!!

 

A jakiego odstraszacza kupiłeś jeśli można wiedzieć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Ktoś pisał o podobnym problemie w Levorgu, chyba OBK CVT

 

Tak, siostrze kuny poszarpały kable zapłonowe (pikuś) i główną wiązkę w peszlu (dramat bo trzeba było ściągać z Jap). Mieszka w Monachium w zielonej dzielnicy.

Żadne aerozole nie pomagały dopiero powieszone kostki do WC takie najtańsze śmierdzące.

Wszyscy okoliczni Niemcy stosują ten patent nawet auta w garażach mają takie kostki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ponowić, bo mnie zaspamowali jakimiś kunami... :D

 

Dnia 11.03.2017 o 00:27, Kambol napisał:

Chcę oddać swoje felgi do renowacji, a że nie mam drugiego kompletu, to potrzebuję na chwilę coś bardziej praktycznego od kilku cegieł pod koła.

Nie zalegają Wam jakieś 17" (5x100) po garażach? Chętnie kupię jakiś drugi (raczej budżetowy) komplet lub wydzierżawię na czas renowacji moich. :)

 

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie apropo felg, może podrzucicie jakiś ciekawy i niedrogi model który ładnie zgrywa sie ze srebrnym Forkiem II, takim jak na zdjęciu. Aktualne felgi poprzedni właściciel porysował i chciałbym wrzucić coś ładniejszego. 

Ewentualnie, czy we Wrocławiu mozna gdzieś oddac takie felgi do regenrecji, piaskowania, malowania? 

IMG_1783.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać na fejsie do Lack protect wiem, że zajmują się również renowacja felg ;) 

Co do samych felg innych to bym się zastanowił na Twoim miejscu np OZ ultraleggery używane można wyrwać za ok. 1500-2000 zł oczywiście 17" jeśli wolisz 16" to jeszcze taniej dorwiesz ;) Napisz jeszcze jakie felgi Ci się mniej więcej podobają typu właśnie oz cieknie ramiona czy wolisz szersze ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr Kuc napisał:

Właśnie apropo felg, może podrzucicie jakiś ciekawy i niedrogi model który ładnie zgrywa sie ze srebrnym Forkiem II, takim jak na zdjęciu. Aktualne felgi poprzedni właściciel porysował i chciałbym wrzucić coś ładniejszego. 

Ewentualnie, czy we Wrocławiu mozna gdzieś oddac takie felgi do regenrecji, piaskowania, malowania? 

 

Latex na krakowskiej oferuje renowację felg, znajomy robił tam komplet 17 od BMW i był bardzo zadowolony.

 

A co do zamiany felg to podpisuje sie pod tym co Krzychu podrzucił, OZ ultraleggera prezentuje sie na Forku fenomenalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Latex-ie to pewnie 800 zł każą sobie zapłacić. Ja robiłem renowację felg na ul. Stabłowickiej przed firmą rotomat po lewej stronie jadąc od leśnicy są białe parterowe baraki i właśnie tam jest magik który maluje felgi dla wielu warsztatów które niby same malują i doliczają prowizję. Ja zapłaciłem za kpl. w czarny połysku 350zł! Bez znaczenia wielkość felgi. Dwa lata minęły a felgi dalej jak nowe. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Polak821 napisał:

W Latex-ie to pewnie 800 zł każą sobie zapłacić. Ja robiłem renowację felg na ul. Stabłowickiej przed firmą rotomat po lewej stronie jadąc od leśnicy są białe parterowe baraki i właśnie tam jest magik który maluje felgi dla wielu warsztatów które niby same malują i doliczają prowizję. Ja zapłaciłem za kpl. w czarny połysku 350zł! Bez znaczenia wielkość felgi. Dwa lata minęły a felgi dalej jak nowe. 

 

No to 350zł za komplet niezależnie od rozmiaru to cena kosior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Stabłowickiej to pewnie chodzi o Mikar http://www.malowaniefelg.com/kontakt, robiłem u niego felgi na zimę, bez zastrzeżeń, jedyny problem, to czas oczekiwania (mega obłożony robotą zawsze był).

Letnie, właśnie z racji czasu oczekiwania oddałem na Strzegomską do klinikafelg.com, też bez zastrzeżeń, ceny pdobne, chociaż w Mikar chyba było troszkę taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krzychu91 napisał:

;) Napisz jeszcze jakie felgi Ci się mniej więcej podobają typu właśnie oz cieknie ramiona czy wolisz szersze ? ;) 

 

Właśnie te OZ mi sie podobaja ale szukam innych inspiracji w troche nizszych cenach. Szprychówki fajnie wygladaja, ale Forester wydaje mi sie zbyt masywny do takich felg. Myslałem o takich JR:

MX-5-Japan-Racing-JR3-15-x8-Bronze-1.jpg

 

 

26 minut temu, raci napisał:

Na Stabłowickiej to pewnie chodzi o Mikar http://www.malowaniefelg.com/kontakt, robiłem u niego felgi na zimę, bez zastrzeżeń, jedyny problem, to czas oczekiwania (mega obłożony robotą zawsze był).

Letnie, właśnie z racji czasu oczekiwania oddałem na Strzegomską do klinikafelg.com, też bez zastrzeżeń, ceny pdobne, chociaż w Mikar chyba było troszkę taniej.

 

Dzieki wielkie za polecone miejsca. Na pewno do ktoregos zajade. 

Edytowane przez Piotr Kuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Kuc napisał:

Właśnie te OZ mi sie podobaja ale szukam innych inspiracji w troche nizszych cenach. Szprychówki fajnie wygladaja, ale Forester wydaje mi sie zbyt masywny do takich felg. Myslałem o takich JR:

Ta JR-ka wyglada prawie jak Rota Grid :D

 

Rota_Grid_Matte_Black_2_cc23b602-4696-41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzychu91 napisał:

Dokładnie tak jak Buczu napisał poszedłbym w te JR ;)

 

A już myślałem ze powiecie żebym dał spokój bo i tak jest ładnie :D No nic, trzeba odłożyć pare tysi. Do tego myśle o zmianie koloru - platidip. Macie z tym jakieś doświadczenia lub ewentualnie firmy do polecenia we Wrocławiu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenie z firma na Głównej "Zmiana koloru auta"? Gościu jeździ mustangiem. Teraz obkleionym w graffiti wczesniej w pokemony :D chciałbym Forka zabezpieczyć na plejady. Poprzednio sam sie bujalem z folia 3M w sprayu. Efekt spoko ale kupa roboty a do tego filmiki na YouTube to gowno. Nałożyłem za cienka warstwę i ściągałem to pol roku aż oddałem auto do lackprotect ale skasowali mnie 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr Kuc napisał:

 

A już myślałem ze powiecie żebym dał spokój bo i tak jest ładnie :D No nic, trzeba odłożyć pare tysi. Do tego myśle o zmianie koloru - platidip. Macie z tym jakieś doświadczenia lub ewentualnie firmy do polecenia we Wrocławiu? 

Jest ładnie, ale może być lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 07:12, Czarne_Koronkowe napisał:

Macie jakieś doświadczenie z firma na Głównej "Zmiana koloru auta"? Gościu jeździ mustangiem. Teraz obkleionym w graffiti wczesniej w pokemony :D chciałbym Forka zabezpieczyć na plejady. Poprzednio sam sie bujalem z folia 3M w sprayu. Efekt spoko ale kupa roboty a do tego filmiki na YouTube to gowno. Nałożyłem za cienka warstwę i ściągałem to pol roku aż oddałem auto do lackprotect ale skasowali mnie 800 zł.

 

 

chcesz oklejać całe auto ?

Trenowałem ten temat z XT MY15 i po wizytach u trzech - czterech fachowców we Wrocławiu i okolicach ( Bielany + Jelcz ) odpuściłem. Wszyscy wołali za czarny mat ok. 5 - 6k pln netto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam12 napisał:

 

 

chcesz oklejać całe auto ?

Trenowałem ten temat z XT MY15 i po wizytach u trzech - czterech fachowców we Wrocławiu i okolicach ( Bielany + Jelcz ) odpuściłem. Wszyscy wołali za czarny mat ok. 5 - 6k pln netto.

 

 

Wiem, ostatnio tez mi tak krzyknęli ale  liczyłem ze moze maja doświadczenie z ta folia w sprayu. Kosztowało mnie to jakoś 60-70 zł za butelkę (starcza na jedne drzwi) wiec myślałem ze moze ze 300 zł wezmą za robociznę to bym sie w 700-800 zł zmieścił. Za 6 koła to chyba auto można pomalować, co? ;)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...