Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, gniechus napisał:

Robił ktoś we Wro lub w okolicach rudą? Mam do roboty nadkola, a przy okazji przeglądu zwrócono mi uwagę, że progami również warto byłoby się zainteresować...

Ja w Kardaś Auto, generalnie ciężki kontakt ale zrobili w terminie na czas i bez pojękiwania. Nie robią lakiernictwa.

Edytowane przez Vercy
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kotolot napisał:

Panowie, czy robił ktoś we Wrocławiu impregnację podwozia?

Impregnacje czy konserwacje?

 

 

Jak impregnacje to pierwsze słyszę ale opowiedz więcej :)

 

Jak konserwację:

 

Ja robiłem tutaj w tym roku:

 

http://robhencar.pl/

 

bez polecenia, ot sprawdziłem tylko  w necie czy mają spoko opinie. Nie wiem czy dobrze czy słabo czy drogo czy tanio ale doszedłem do wniosku że jak będę tak szukać super świętego grala od konserwacji to w końcu będzie za późno. Mialem pierwotnie umowione inne miejsce:

 

 

Coliber Blacharstwo - Lakiernictwo
Strachowicka 60, 54-512 Wrocław
515 276 303
https://maps.app.goo.gl/sLvoHS1bwEsGa5tU6

 

 

ale w ostatniej chwili gość mnie olał, mimo tego że wcześniej lakierował mi parę rzeczy...

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tinuviel napisał:

Impregnacje czy konserwacje?

 

 

Jak impregnacje to pierwsze słyszę ale opowiedz więcej :)

 

Jak konserwację:

 

Ja robiłem tutaj w tym roku:

 

http://robhencar.pl/

 

 

Nooo właśnie konserwację konserwację :D ostatnio sobie buty impregnowałem może od tego mi się wzięło :D dzięki wielkie, a dużo Cię wyniosła taka przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kotolot napisał:

Panowie, czy robił ktoś we Wrocławiu impregnację podwozia?

Witaj właśnie będę odstawiał 2 subaryny 2014 i 2018 więc stan rózny. Robota na chemii innotec. Jak zrobią to puszczę foty z przebiegu prac. Coliber .... ja z forumowego polecenia też próbowałem się umówić ale słowność = zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych koleżanek, kolegów z Dolnego Śląska zna, lub ma możliwość sprawdzić tego Forestera?

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-super-autko-klimatyzacja-webbasto-CID5-IDGoO4y.html

 

Będę wdzięczny, bo mam trochę daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, subbiefan napisał:

Zapytaj jaki jest zakres prac. Bo umyć i zapaćkać czarnym bitexem czy innym asfaltexem to tylko przyspieszy korozję... której nie będzie widać. Aż zaczną odpadać płaty skorodowanej stali razem z zabezpieczeniem.

Tu masz rację, widziałem przykladowy zakres w temacie u kolegi Żetona, więc na pewno musi być to więcej niż „zapaćkać asfaltem” jak mówisz:) stąd wlaśnie pytanie czy spotkaliście się z konkretną firmą w okolicy

 

1 godzinę temu, zk napisał:

Witaj właśnie będę odstawiał 2 subaryny 2014 i 2018 więc stan rózny. Robota na chemii innotec. Jak zrobią to puszczę foty z przebiegu prac. Coliber .... ja z forumowego polecenia też próbowałem się umówić ale słowność = zero.

O to super, czekam w takim razie na efekty u Ciebie, a gdzie odstawiasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Czy ktoś z szanownych koleżanek, kolegów z Dolnego Śląska zna, lub ma możliwość sprawdzić tego Forestera?

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-super-autko-klimatyzacja-webbasto-CID5-IDGoO4y.html

 

Będę wdzięczny, bo mam trochę daleko :D

Jeśli auto stoi w Legnicy to mogę go przy okazji obejrzeć ale dopiero w przyszłym tygodniu. Coś wiesz więcej gdzie dokładnie stoi? Co konkretnie sprawdzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kotolot napisał:

Nooo właśnie konserwację konserwację :D ostatnio sobie buty impregnowałem może od tego mi się wzięło :D dzięki wielkie, a dużo Cię wyniosła taka przyjemność?

 

Oddałem do zakładu który zajmuje się blacharką i dogadałem się tak że jak po oczyszczeniu wyszłoby że coś więcej jest do roboty to żeby dali znać i umówimy się na naprawy blacharskie przed konserwacją. Tak sobie wymyśliłem że skoro to jest ich chleb to jak coś będzie do roboty to będzie Im na rękę to zrobić bo to dodatkowa kasa zamiast zapaćkać na czarno i cześć. Zakres to mycie, czyszczenie, konserwacja (podłoga, nadkola)+ profile zamknięte. Nazwy środka nie pamiętam. Cena chyba 1200-1500zł - dokładnie nie pamiętam. Nie rozbierają auta więc nie jest to pewnie idealna opcja ale to też nie ta cena/czas. O jakości ciężko mi się wypowiedzieć - od spodu auto wygląda super ale to ciężko żeby inaczej wyglądało po paru miesiącach...  Dają roczną gwarancję i sam gość zachęcał żeby z tego korzystać i gdzieś tam na przeglądzie czy u mechanika rzucić okiem i jak tylko cos będzie nie tak to śmiało dzwonić - Oni to poprawią. 

 

Tyle wiem, tak jak pisałem - mogę mieć tylko nadzieje że chłopaki przyłożyli się do roboty. Nie chciałem kolejnej zimy przejeździć i dumać gdzie jest najlepszy spec od konserwacji podwozia w kraju :)

 

Nie zmienia to faktu że jakby ktoś miał namiary na kogoś kto to robi pedantycznie i rozbiera całe auto, ściąga wahacze, piaskuje, maluje itd. to bym potrzebował takiego magika do mojej MR2.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tinuviel napisał:

 

Super, dzięki wielkie za informacje, zobaczymy jak to ogarną u @zk też wolałbym mieć zrobione raz a dobrze tym bardziej że aktualnie nie mialem wiekszych problemów z rudą i lepiej to zabezpieczyć z wyprzedzeniem. Jak juz mowilem u @Żetonwidzialem taki zakres prac który wydaje się Naprawdę Konkretny 

Zabezpieczenie podwozia:

1. Mechaniczne oczyszczenie wątpliwych miejsc.
2. Epoksyd pędzlem + pistolet

3. Masa klejąco-uszczelniająca na pędzel położona na łączeniach blach

4. Tectyl bodysafe

5. Tectyl ML w profile zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 19:17, kriskristoffers napisał:

Czy ktoś z szanownych koleżanek, kolegów z Dolnego Śląska zna, lub ma możliwość sprawdzić tego Forestera?

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-super-autko-klimatyzacja-webbasto-CID5-IDGoO4y.html

 

Będę wdzięczny, bo mam trochę daleko :D

Ponawiam apel. Dzwoniłem, ale gościu nic o samochodzie ciekawego nie umie powiedzieć, także w Was nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :)

 

Auto stoi w Legnicy, trzeba dzwonić i się umawiać. Sprawdzić na pewno czy "ruda tańczy jak szalona", zawias, ogólne wrażenie, silnik i czy skrzynia prawidłowo pracuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem 
 
Auto stoi w Legnicy, trzeba dzwonić i się umawiać. Sprawdzić na pewno czy "ruda tańczy jak szalona", zawias, ogólne wrażenie, silnik i czy skrzynia prawidłowo pracuje 
Ok, prawdopodobnie będę we wtorek w Legnicy, jeśli będę jechał sam to umowie sie z gościem i sprawdzę go.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.10.2020 o 10:52, Kotolot napisał:

Super, dzięki wielkie za informacje, zobaczymy jak to ogarną u @zk 

Jutro najprawdopodobniej STI do odbioru. Oddany w poniedziałek rozebrany do naga dziś nakładana chemi - wosk innotec pod okiem technologa. Zdjęcia i relacja i namiary.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2020 o 10:10, Tinuviel napisał:

Nie zmienia to faktu że jakby ktoś miał namiary na kogoś kto to robi pedantycznie i rozbiera całe auto, ściąga wahacze, piaskuje, maluje itd. to bym potrzebował takiego magika do mojej MR2.

Cześć, sprawdź gościa AUTOWROCŁAWIAK - jeśli wciąż szukasz kogoś ktoś rozbiera i piaskuje konserwuje itd. Ul. Morawska 1

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zk napisał:

Jutro najprawdopodobniej STI do odbioru. Oddany w poniedziałek rozebrany do naga dziś nakładana chemi - wosk innotec pod okiem technologa. Zdjęcia i relacja i namiary.

no to super, podziel się wrażeniami jak odbierzesz :) Z tego co widzę powinno być doobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TomekSpecB napisał:

Cześć, sprawdź gościa AUTOWROCŁAWIAK - jeśli wciąż szukasz kogoś ktoś rozbiera i piaskuje konserwuje itd. Ul. Morawska 1

dzięki wielkie, właśnie szukam i porównuję nadal różne opcje, godny polecenia zakład? robiłeś coś u niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...