Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro wracam do Wrocławia wiec na pewno bede na dniach :D Mi też pasuje w sobotę w samo południe :wink:

 

BTW: Witek jak będziesz miał ochotę możemy się spotkać na sesję zdjęciową WRX Twojej mamy 8) Jak coś pisz na komórkę bo w domku nie mam netu.

 

Do zobaczenia w sobotę M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobry pomysł. Ile jest osób z Wrocka w klubie?

Volky ma subaryne ale i inne autka więc jest w każdym klubie:) Pozdro dla Roberta od kolego Kaczora:)

A inni ??? Jest tam KTO??

Proponuję się spotkać gdzieś w okolicy. Ja mieszkam na Marszowicach

. Daleko nie jest.

 

A w zimie jak co roku na lotnisko do Skarbimierza na małe latanko. Subaru jeszcze tam nie byłem ale katowałem tam wiele furek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQ, ja dam, ale moim nikt nie chce :mrgreen:

 

SWRT555, miło że kolejny z Wrocławia się odezwał. O jaki klub Ci chodzi o oficjalny SIPowski czy ten drugi ?

Godziny spotkania nie można zmienić, bo właśnie już była zmieniana, po to żeby innym pasowała.

Spotykać owszem można się prawie wszędzie, lecz na razie nie ma jeszcze czegoś takiego jak "grupa wrocławska" i to chyba będzie pierwsze spotkanie więcej niż dwóch wrocławskich forumowiczów, więc najlepiej zacząć od początku, a że nie mamy u siebie fabryki Subaru... :wink:

Weź się wreszcie oficjalnie przywitaj w specjalnie przeznaczonym do tego temacie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...