Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku ktoś przy labiryncie tak wyleciał OBK ze podczas ładowania telemarkiem poza wielkim "łup" rozeszło się gromkie "ała" :D 

wydawalo się, ze to "łup" brzmiało bardzo drogo, ale kolega dojechał do końca ;)

Dnia 4.04.2017 o 16:55, Kambol napisał:

Ja - w dwa auta na tur-ter.

P.S. Widzę, że mamy sąsiednie numery :)

Już niestety nie :( startujemy z ojcem obok siebie i musieli nas przesunąć na koniec

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera na Rajd Świdnicki?

Wybieramy się ekipą w 5 osób na kostkę walimską w sobotę na 5 i 8 odcinek (godz: 13:56 oraz 16:30).

Będzie pogoda mniej więcej taka jak jest teraz, czyli będzie widowiskowo :)

 

Jak ktoś się wybiera to dajcie znać, moglibyśmy się ustawić na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damians napisał:

hej. Polecicie we Wrocławiu i okolicach zakład regenerujący przekładnie kierownicze ? 

dzieki.

Ja robiłem na Karmelkowej, a oni z kolei wysyłali do firmy specjalizującej się w regeneracjach. Jak coś, to więcej na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, code napisał:

Prawdopodobnie i ja się wybiorę. Gdzie chcecie stać?

 

Na pewno na bezpiecznej strefie kibica zgodnie z mapką:

http://rajdkrause.pl/bezpieczna-strefa-kibica-w-walimiu/

 

Gdzie dokładnie to pewnie ustali się na miejscu, no chyba, że Ty masz miejscówkę obczajoną to się dołączymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kambol napisał:

Ja robiłem na Karmelkowej, a oni z kolei wysyłali do firmy specjalizującej się w regeneracjach. Jak coś, to więcej na PW.

A klepała? Czy zaczeła lać? Bo z doświadczenia wiem że jak klepie to i po regeneracji w końcu klepać bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gucio1200 napisał:

A klepała? Czy zaczeła lać? Bo z doświadczenia wiem że jak klepie to i po regeneracji w końcu klepać bedzie...

Pękła gumowa osłona i trzeba było coś zrobić na szybko. A że wydostający się smar był z opiłkami, to należała się regeneracja. Raczej nie stukała, a po regeneracji nie wyje (czasem tylko jęknie) na maksymalnym skręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Piotr Kuc napisał:

@gniechus, ja bede jechał na świdnicki, najprawodpodobniej w okolicach 15 będe w Walimiu. Będziecie jeszcze z @code? 

 

Ja jadę bankowo z 2 kumplami. Będziemy na pętli walimskiej. Na priv wyślę namiar do siebie, to możesz tyrknąć jak będziesz na miejscu, bo nie wiem gdzie konkretnie będziemy stać.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ekipo. 

Czy ktoś z Was być może zna tą imprezę? 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-v4-jdm-ihi-vf24-anglik-v5c-280ps-4x4-ID6yPkjH.html

 

Lub chociaż właściciela? Świnka jest..

Wiecie czy mamy we Wro jakiś konkretny serwis który mógł by ogarnąć PORZĄDNIE uszczelkę i przekładkę?

Tylko proszę, nie yaco....

Czy zostaje laweta do MTS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mormegil napisał:

Hey ekipo. 

Czy ktoś z Was być może zna tą imprezę? 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-v4-jdm-ihi-vf24-anglik-v5c-280ps-4x4-ID6yPkjH.html

 

Lub chociaż właściciela? Świnka jest..

Wiecie czy mamy we Wro jakiś konkretny serwis który mógł by ogarnąć PORZĄDNIE uszczelkę i przekładkę?

Tylko proszę, nie yaco....

Czy zostaje laweta do MTS?

 

1) niestety nie znam

2) a co z Yaco nie tak?

3) możesz napisać do tuscan , kiedyś wspominał żeby do Niego zapukać w przypadku UPG (chodziło raczej o H6 ale kto wie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tinuviel napisał:

 

1) niestety nie znam

2) a co z Yaco nie tak?

3) możesz napisać do tuscan , kiedyś wspominał żeby do Niego zapukać w przypadku UPG (chodziło raczej o H6 ale kto wie)

1. szkoda ;(

2. Moja doświadczenie z nimi powoduje, że nie oddał bym tam roweru na nadmuchanie koła a co dopiero auto na remont silnika.. niemniej jednak jest to moja prywatna opinia poparta prywatnymi doświadczeniami.. Nie chce tutaj niepotrzebnie dmuchać balonika ale mam powody żeby tam auta nie wstawiać ;) jednak wiem, że dużo osób sobie ich chwali więc możliwe, że po prostu miałem pecha kilka razy z rzędu lub ze mną jest coś nie tak (to jest nawet bardzo możliwe). jak ktoś bardzo chce poznać historię to priv.

3. To jest w sumie dobry pomysł, mialem już przyjemność spotkać się z Tuscanem i wydaje się być rozsądnym gościem.

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam link do fotek które dzisiaj zrobiłem w Walimiu. Jak ktoś był to może sie odnaleźć :) 

 

https://www.dropbox.com/sh/5v7fn50zhva1hz8/AABHEtTkRJFIkJXFuLqrBuxya?dl=0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2017 o 13:49, Mormegil napisał:

Hey ekipo. 

Czy ktoś z Was być może zna tą imprezę? 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-v4-jdm-ihi-vf24-anglik-v5c-280ps-4x4-ID6yPkjH.html

 

Lub chociaż właściciela? Świnka jest..

Wiecie czy mamy we Wro jakiś konkretny serwis który mógł by ogarnąć PORZĄDNIE uszczelkę i przekładkę?

Tylko proszę, nie yaco....

Czy zostaje laweta do MTS?

Według mnie - na problemy z Subaru z Wro - tylko MTS!

A świninki nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...