Skocz do zawartości

Prośba o ocenę Subaraka ze zdjęć... rzekomo bezwypadek


MarcinK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - wiem że macie talent, wiedzę i doświadczenie, więc liczę na pomoc forumowych detektywów.

 

Proszę pisać co i jak się komu nie podoba/nie pasuje/budzi wątpliwości.

 

Mnie od razu rzuciła się w oczy chyba nieoryginalna naklejka na zaślepce zderzaka. Jeśli macie więcej proszę pisać.

 

Ponumerowałem zdjęcia żeby było łatwiej. Przy opisach proszę zaznaczać nr fotki na którym można dostrzec opisywane uchybienia.

 

Z góry bardzo Wam dziękuję i liczę na Waszą pomoc :cool:

 

96729969.th.jpg

62014893.th.jpg

54148107.th.jpg

85550242.th.jpg

14289090.th.jpg

59852057.th.jpg

48108237.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1027051&sid=577460c573850e7268118e69e8f9b19d#1027051

 

wrzuć tutaj, dział techniczny jest od innych spraw... :smile:

 

A mnie się wydaję, że ten temat jak najbardziej tutaj pasuje :razz:

 

był już kiedyś podobny temat, pojawiło się mnóstwo sugestii i nikt nie mówił że zły dział :cool:

 

Poza tym szkoda chyba zaśmiecać tamtego tematu [ liczę na sporo odpowiedzi odnośnie egzemplarza ze zdjęć ], dlatego założyłem osobny.

 

Jeśli jestem w błędzie to przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ocena auta ze zdjęć nie jest rozwiazywaniem jakiegoś problemu technicznego, podając Ci linka nie chciałem wywoływać polemiki, tylko pomóc.... :grin: mi nie przeszkadza gdzie ten post zamieszkuje, od tego mamy Modów.... :lol:

 

a w temacie, nieorginalna nalepka nie świadczy z automatu o podejrzanej przeszłości i wypadkowości auta, tylko o zamiłowaniu właściciela bądź jego dzieci do nalepek... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby wizualne aspekty średnio nadają się do działu technicznego, ale z drugiej strony, nie interesuje mnie czy ktoś zna tego Subaraka [ bo stoi za Odrą i to raczej mało prawdopodobne ] tylko czy pod względem techniczno-wizualnym =) samochód wygląda w miarę pewnie jak na STI 2005, które rzekomo nie było nigdy nigdzie grzebane.

 

Domyślam się, że nalepka to nie powód do paniki, ale napisałem żeby oszczędzić komuś tego 'znaleziska'.

 

Jeśli temat nie pasuje do tego działu, to proszę jakiegoś moda o przeniesienie :roll:

 

Mimo wszystko wydaję mi się, że może on tutaj zostać :wink:

 

Reasumując - czy na wygląd ten STI nie budzi u kogokolwiek jakiś wątpliwości? Liczę na pomoc :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko coś powiedzieć tak z fotek, wydaje mi sie, że na zdjęcich 1 i 2 trochę różni się odcień koloru na lewym przednim błotniku i przednich drzwiach, ale to może być złudzenie optyczne, bo to metalik, i światło ma jednak dużo do powiedzenia i na fotce nr6 jakby była mniejsza szpara między klapą a lewą lampą niż między klapą a prawą lampą, ale to też może byc złudzenie wynikające np. z kąta robienia fotki... :smile: wolę zdecydowanie oceniać auta organoleptycznie.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję, że ten temat jak najbardziej tutaj pasuje :razz:

 

To tylko Ci się tak wydaje :twisted:

 

był już kiedyś podobny temat, pojawiło się mnóstwo sugestii i nikt nie mówił że zły dział :cool:

 

Pewnie Mod był na urlopie i nie zauważył. Wątek pasuje do działu "czy zna ktoś tego subaraka" (w tym celu z resztą utworzono ten temat).

 

Jeśli jestem w błędzie to przepraszam :oops:

 

Wybaczamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko coś powiedzieć tak z fotek, wydaje mi sie, że na zdjęcich 1 i 2 trochę różni się odcień koloru na lewym przednim błotniku i przednich drzwiach, ale to może być złudzenie optyczne, bo to metalik, i światło ma jednak dużo do powiedzenia i na fotce nr6 jakby była mniejsza szpara między klapą a lewą lampą niż między klapą a prawą lampą, ale to też może byc złudzenie wynikające np. z kąta robienia fotki... :smile: wolę zdecydowanie oceniać auta organoleptycznie.... :smile:

 

Dziękuję - o takie rzeczy mi chodzi. Wiem, że ze zdjęć ciężko coś powiedzieć i że lepiej oglądać na żywo, ale mając w perspektywie podróż 1000 km w jedną stronę wolę uprzednio przeprowadzić mały wywiad - przynajmniej teoretyczny. Są tu tacy, co potrafią czasami dostrzec jakieś nie pasujące śrubki, plastiki, uszczelki itp. :twisted:

 

Wszystkie uwagi mile widziane.

 

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 12:54 pm ]

Pewnie Mod był na urlopie i nie zauważył. Wątek pasuje do działu "czy zna ktoś tego subaraka" (w tym celu z resztą utworzono ten temat).

 

Przecież tłumaczę, że nie chodzi mi o to czy ktoś zna ten egzemplarz, tylko czy wizualnie [ TECHNICZNIE - przynajmniej na zewnątrz :cool: ] tak powinien sie prezentować idealny i nie ruszany STI '05 :razz:

 

Powiedzmy, że to konkurs na zasadzie 'znajdź 10 różnic pomiędzy idealnym Subarakiem, a egzemplarzem przedstawionym na zdjęciach' :mrgreen:

 

Do dzieła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję, że ten temat jak najbardziej tutaj pasuje :razz:

 

To tylko Ci się tak wydaje :twisted:

 

był już kiedyś podobny temat, pojawiło się mnóstwo sugestii i nikt nie mówił że zły dział :cool:

 

Pewnie Mod był na urlopie i nie zauważył. Wątek pasuje do działu "czy zna ktoś tego subaraka" (w tym celu z resztą utworzono ten temat).

 

Jeśli jestem w błędzie to przepraszam :oops:

 

Wybaczamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie tylko lakier rożni sie na lewym przednim zderzaku i lewych przednich drzwiach ale ich spasowanie wstepnie wygląda na nienajlepsze oraz j.w. spasowanie prawej tylnej lampy fotki odpowiednio a) 1 i 2 B) 6

 

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 2:42 pm ]

Chodziło mi o lewy przedni błotnik a nie zderzak Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję, że ten temat jak najbardziej tutaj pasuje :razz:

 

To tylko Ci się tak wydaje :twisted:

 

był już kiedyś podobny temat, pojawiło się mnóstwo sugestii i nikt nie mówił że zły dział :cool:

 

Pewnie Mod był na urlopie i nie zauważył. Wątek pasuje do działu "czy zna ktoś tego subaraka" (w tym celu z resztą utworzono ten temat).

 

Jeśli jestem w błędzie to przepraszam :oops:

 

Wybaczamy :wink:

 

Czytałem takiego samego posta kilkadziesiąt minut temu... tak wiem, że jestem zły i źle zrobiłem zakładając tutaj ten temat :cool: mimo wszystko błagam o litość i przebaczenie :razz:

 

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 3:04 pm ]

Moim zdaniem nie tylko lakier rożni sie na lewym przednim zderzaku i lewych przednich drzwiach ale ich spasowanie wstepnie wygląda na nienajlepsze oraz j.w. spasowanie prawej tylnej lampy fotki odpowiednio a) 1 i 2 B) 6

 

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 2:42 pm ]

Chodziło mi o lewy przedni błotnik a nie zderzak Sorry

 

Dziękuję :wink: osobiście patrząc na te fotki też zaczynam sobie wmawiać, że coś tam nie pasuję, aczkolwiek tak jak już wcześniej zostało napisane może to być tylko niefortunne połączenie ujęcia fotki + światło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie obejrzysz na własne lub czyjeś :smile: oczy, nie będziesz do końca wiedział co to za auto. To, że ewentualnie jakiś element był lakierowany, nie dyskwalifikuje przecież auta.....

No wiem, wiem... mimo wszystko chciałem także tutaj zasięgnąć ewentualnej opinii, żeby mnie później sumienie nie męczyło :cool:

 

Czekam na więcej fotek od gościa i dokładne informacje o samochodzie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...