Skocz do zawartości

Minimalna grubość tarcz w WRX


gieta

Rekomendowane odpowiedzi

Podziele sie swoimi doswiadczeniami z wymienianymi wyzej tarczami z zastrzezeniem ze to czysto subiektywna opinia oparta na bardzo nie statystycznej probce ;-)

Tak dla poddierzenia razgawora, wnioskow jakis daleko idacych bym z tego nie wyciagal;)

1) brembo zwykle - przez wiele lat uzywalem zadowolony ale pozniej (jakies circa 5 lat temu) sparzylem sie chyba na 3ch kompletach do roznych samochodow, ktore pogiely sie momentalnie po paru tys km. gdzies mi sie obijalo o uszy pozniej, ze rzczywiscie jakosc sie popsula - powiedzialem sobie, ze wiecej nie kupie koniec kropka!

2) zimmerman nawiercane - pierwszy komplet bardzo pozytywne wrazenia, mialem w GT az sie starly do min grubosci, proste do konca, pod koniec mialy wprawdzie takie mikropekniecia przy otworach ale sie nie rozpadly ;) drugi komplet natomiast pogial mi sie dosyc szybko, na usprawiedliwienie we wspolpracy z jakimis nowymi klockami, ktorych wczesniej nie uzywalem takze pozostalem z uczuciami mieszanymi

3) zimmerman zwykly - wsadzilem chyba do dwoch samochodow jezdzonych raczej spokojnie i bez zadnych problemow

 

Do uzupelnienia informacji - wszystko powyzej z przyzwyczajenia z klockami Ferodo (Premium, DS) poza przygoda z pkt 2

 

Na porzadne sportowe hamulce po pierwsze mnie nie stac po drugie nie jestem pewien czy mi sa potrzebne, w obliczu powyzszych doswiadczen nastepne sobie kupie zimmermanny z dziurkami lub bez zaleznie od aktualnego humoru ;)

 

pozdro

janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...