Jump to content
Sign in to follow this  
FITNES

// FJS - Tor KIELCE 29 MARCA (PONIEDZIAŁEK) //

Recommended Posts

Fit nie zapomnij spakować magielunku do mojej hulajnogi :!: najlepiej już dziś wrzuć do auta poproszę :smile:

Fit nie zapomnij spakować magielunku do mojej hulajnogi :!: najlepiej już dziś wrzuć do auta poproszę :smile:

hehe...najsmieszniejsze,ze nie moge go znalezc w tym tłoku dupereli w garażach :???: ...ale poszukam....napewno znajde na tygodniu....bo mam zamiar wpaśc do Mysiadłowa..mam tam cosik zawiezć ...i wziąc pączki dla Oliwii :mrgreen: ... :mrgreen: ,ale poszukam na jutro...postaram się przynajmniej.

ogólnie zanosi się fajna pogoda chyba.... :lol:

mam nadzieje,że pojezdzimy i potrenujemy....

Proszę o wyrozumiałość ,jak chwile będziecie stać w kolejce ,ale trzeba zacząć trenować i powoli jakieś czasówki...

Pamiętajcie ,że My wszyscy tworzymy nasze treningi i dbamy o porządek i bezpieczeństwo swoją postawą i dyscypliną.

:!: ...sezon asfaltowy czas zacząć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

Kilka osób potwierdziło,a co z resztą?....nieważne.

i tak zasuwamy !!!!! :wink:

Fitnes, nie zapomnij tylko klocków dla mnie, bo jadę do Kielc na goło, zupełnie bez hamulców :grin:

Kilka osób potwierdziło,a co z resztą?....nieważne.

Się nie wypisałem, znaczy będę :cool:

Ja niestety odpadam - pekla mi sprezyna z tylu i musze szukac jakiegos kitu obnizajacego... :???:

hehe...najsmieszniejsze,ze nie moge go znalezc w tym tłoku dupereli w garażach :???: ...ale poszukam....napewno znajde na tygodniu....bo mam zamiar wpaśc do Mysiadłowa..mam tam cosik zawiezć ...i wziąc pączki dla Oliwii :mrgreen: ... :mrgreen: ,ale poszukam na jutro...postaram się przynajmniej.

nie pier... koleszko bo prace ruszają z kopyta :mrgreen: i będziesz mnie opóźniał ? :twisted::mrgreen::twisted:

... niestety muszę się wycofać z jutrzejszego treningu - poważne powody osobiste...

Pozdro dla wszystkich jutrzejszych uczestników i do zobaczenia następnym razem...

Fit - priv !!!

Ja niestety odpadam - pekla mi sprezyna z tylu i musze szukac jakiegos kitu obnizajacego... :???:

mam

lunatic napisał/a:

Fit, niestety moja "para" nie może. A 26.04 nie będziesz czegoś organizował?

A Ty tez nie bedziesz?....26.kwietnia?...a co to za okazja?

No niestety - nasz Klient nasz pann... :mrgreen:

a 26.04 to taki termin, co przywiózłbym Ci nową uczennicę :twisted::mrgreen:

ja musze jeszcze zmienić opony przed torem, mam nadzieję ze nie będzie z tym problemu, plus 200 km jazdy w jedną stronę, cholera wygląda na to że ok 6 musze wyjechac :shock: , no ale czego się nie robi żeby auto trochę pokatowac :twisted:

mam nadzije ze nie bęzie padac :neutral:

Fitnes - potwierdź proszę czy będziesz miał dla mnie klocki !

mam

co jak gdzie i za ile? :)

wróciłem , było rewelacyjnie. stasznie dawno nie jeździłem po kielcach (ze 2-3 lata) a mam czego żałowac bo tor jest świetny.

Fit stanął na wysokości zadania, próby fajne, szkoda że po drugiej zdąrzyłem przejechać tylko 2 razy i zwiałem do domu

Ogólnie był chyba dośc wysoki poziom. Na ok 25 ekip chyba tylko z 5-6 aut jechało na zwykłych oponach :shock: , czasy re070 czy nawet toyo, jako super gumy na pojeżdżawkę poszły w zapomnienie :mrgreen: Mnóstwo evo, latających wręcz, parametry typu 550-580 NM nie pozostawiają złudzen. Sti, zeby się tak odpychało to musi być wydumką.

Czasy (wybrany najlepszy przejazd) z pierwszej próby jakie pamiętam to:

1. Adam evo 1,22

1. Damian Łata evo 1,22

3. ostry evo 1,24

4. beben sti 1,25

4. Jurek Pyzel sti 1,25

6. Bartez Sti 1,26

Z drugiej próby (do czasu mojego wyjścia) czołówka miała pomiędzy 1,48-1,51, później pewnie było lepiej, wraz z lepszym poznaniem limitów poszczególnych fragmentów trasy

jak cos popierniczyłem to mnie poprawcie :twisted:

FIT Generalnie super impreza, Gratki :!: Jedna tylko mała uwaga. Skoro mierzymy czasy, to aby były one miarodajne i dawały pełnię obrazu, postarajmy się aby wszyscy jeździli po takiej samej, chodzi mi o niuanse mające pewien wpływ na wynik, typu kierunek obrotu beczki, strona minięcia supka na wyjściu itp oraz IMHO powinniśmy częściej poprawiać słupki . Sporo osób miało podobne zdanie i refleksje, Poza tym BOMBA :twisted: :cool:

Podziekowania dla Fitnesa i dla wszystkich dzisiaj spotkanych. Pojeżdzawka Top, miałem okazje pojezdzić nowym sprzętem. Wielki szok, że prawie każdy na slicku :shock: , żałowałem ze też nie wzialem i musialem zabijac zwykła drogową yokohame :)

Oby więcej takich pojezdzawek było :)

....padam na twarz ze zmęczenia...Dzieki za miłe słowa....jutro cosik odpisze i opisze...

...fajnie się czyta...dalej ,dalej !!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Pozdro . Fit i mała Fitnesiara

Nikon !!!! dawaj tu jakieś foto i film na you bo się ostatnio opier....dalasz :evil:i mała tego z tych ostatnich imprez ...i nie za miesiąc ,bo zerwiemy umowe o współpracy :mrgreen: ......

Widze ze jeszcze buszujesz po necie, będzie coś pod koniec kwietnia na torze? Bo w końcu ogarnąłem smarta i trzeba tego potworka gdzieś poupalać.

Było super ! Mój najlepszy czas to co prawda tylko 1,33s, a więc lata świetlne od forumowych wyjadaczy, ale pocieszam się, że miałem najsłabsze auto na całym torze (218km), a kilka znacznie mocniejszych aut typu evo i sti jakimś cudem jednak się za mną znalazło :mrgreen:

Na następny raz przyjeżdżam zdecydowanie na slicku. No i o 10 a nie 12.30, aby trochę zdążyć pojeździć.

Pozdro dla wszystkich nowo poznanych, w szczególności dla kolegi w białym Subaru, który (jako jedyny !) zatrzymał się na trasie aby zobaczyć co się stało gdy zakopałem się w błocie poza trasą.

mam zablokowanego youtube w pracy :(

a jakieś foty bo widziałem, że kilka osób z aparatem stało

a juz mialem nadzieje ze zobacze filmik z moim autem :(

nikon jakbys miał cos z szarym Evo X to ja :)

KRK TEAM EVO.......jak się podobało w gronie waryjotófff?.... :mrgreen:

No...trzy czterry było ....ale nast raz zrobimy więcej prób i pozamieniamy kierowców w autach.... :!:

Ogólnie chciałem powiedzieć ,że wczorajszy dzień uważam za bardzo udany....

Miło zobaczyc starych bywalców jak i Nowych...

Było wesoło... !!!!!!!!!!!!!!!!....nie będe tu opisywał jednostkowo wszystkich,powiem tak-ZAMIATALIŚMY JAK TRZA WSZYSCY !!! :mrgreen:

Myślę ,że powitaliśmy sezon w odpowiedni sposób.... :mrgreen:

Fajnie,ze skład na się poszerza....mam nadzieje,że trasa była ok...techniczna szybka i ...rozgrzewkowa.... :mrgreen:

Bęben,dzięki za miłe słowa-bałem się ,czy podołam twoim wymaganiom :mrgreen:

Team TOMASZKI ( nie mylić z amatorami :mrgreen: ) - mega sprzęcior... :shock:

Mam nadzieje,że pohulaliście i jeszcze się spotkamy...bo narazie mało opinii tu czytam , ale te ,które przeczytałem podbudowują do dalszego działania w kierunku Naszych Kieleckich treningów,choć powiem szczerze ,że koszta najmu zabijają tę cheć :cry: ...ale jak sie powiedziało A ,to trzeba powiedzieć Beee :mrgreen: i w miare czasu i możliwości będę starał się ,abyśmy się spotykali na Naszych treningach na torze... :cool: ....może i zrobimy niedługo jakiś wspólny Ułęż....ale to jeszcze do ustalenia (również z takim jednym panem Wroo :wink: )

Tymczasem określajcie się czy chcecie w Kwietniu polatać...to coś w tym kierunku poczynie.

Z rajdowym pozdrowieniem ...Fit.

Dziękowania chylę w stronę szefa toru...porządny Gosć .dziękuję w imieniu Wszystkich. :!:

Było wesoło... !!!!!!!!!!!!!!!!....nie będe tu opisywał jednostkowo wszystkich,powiem tak-ZAMIATALIŚMY JAK TRZA WSZYSCY !!! :mrgreen:

Myślę ,że powitaliśmy sezon w odpowiedni sposób.... :mrgreen:

Fajnie,ze skład na się poszerza....mam nadzieje,że trasa była ok...techniczna szybka i ...rozgrzewkowa.... :mrgreen: [/u]

taak :D szczególnie impreza z niedzieli na poniedziałek udana :mrgreen: no może nie dla każdego :)