Jump to content

Nietypowe pytanie do wrocławskich użytkowników Imprezy

Boogi

Recommended Posts

Witam, jestem nową osobą na tym forum a do rejestracji skłoniło mnie pytanie, jakie chciałbym zadać. Jako, że od lat jestem maniakiem granatowych pocisków na złotych felgach, zawsze chciałem pojechać do ślubu właśnie taką maszyną. I tak się złożyło, że poznałem osobę, przy której słowo małżeństwo przestało być tak odległe i abstrakcyjne, a sam ślub zaczął się zbliżać wielkimi krokami... Problem jest jeden (a właściwie dwa) - pierwszym z nich jest to, że nie dorobiłem się obiektu swoich marzeń (wspomnianej granatowej imprezy). Drugim natomiast ogrom wydatków związanych z weselem (zrobiłem ostatnio tabelkę w excelu i nogi mi zmiękły). W związku z tym pomyślałem, że może tutaj znajdzie się ktoś, kto pewnej wrześniowej soboty (11.09.2010) chciałby wykonać przejazd po wrocławskich ulicach z młodą parą na pokładzie i zrobić trochę hałasu? ...i zrobiłby to za niższą stawkę niż te proponowane na allegro (niestety na tę chwilę 600zł to dla nas zbyt dużo). Nie obeszłoby się również bez małego upominku w postaci wysokooktanowego napoju, uśmiechów od ucha do ucha na naszych twarzach oraz zdjęć - być może przydałyby się, by w przyszłości zareklamować się i zarobić w podobny sposób trochę grosza na wydatki, których pewnie nie brakuje... Dodam, że najbardziej interesują mnie modele po 2000 roku (sedany), WRX lub STi. Pozdrawiam

Moja już jechała do ślubu. :grin:

Czarny GTk ze średnim spojlerem.

A SeQ dobrze mówi- co najmniej kilka Imprez może pojechać :mrgreen: