Skocz do zawartości

Do czego prowadzi oglądanie programów motoryzacyjnych.


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając TVN Turbo, przypadkiem trafiłem na test odkurzacza, o wdzięcznej nazwie ROOMBA.

Z ciekawości poszperałem w necie i zamówiłem prezentację. Od trzech miesięcy jestem zadowolonym ( żona jeszcze bardziej :mrgreen: ) posiadaczem robota ( tak,tak właśnie robota - producentem jest firma iRobot ). Urządzenie polecam, nie tylko dlatego, że rzeczywiście sprząta, ale dlatego, że można się nim bawić ( sterowanie pilotem ) jednocześnie sprzątając ( nie sądziłem, że można połączyć te dwie skrajne czynności ). Wczoraj, mój syn wpadł na pomysł, żeby założyć na robota modelarską makietę Subaru. Sądzę, że będę pierwszym posiadaczem sprzątającej Imprezy.

I jeszcze jedno. Moja żona już wie, że warto oglądać programy motoryzacyjne. Bezcenne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiek. Wątek o Scoobie i Roombie już jest gdzieś. Poszukaj. Sam go zakładałem kilka miesięcy temu :wink:

 

Taka historyjka.

Zrobilem kiedyś męską imprezkę :wink: . Wchodzę do pokoju i widzę kolegę stojącego na Scoobie. :evil:

- Co Ty odpi......sz? - zapytałem grzecznie.

- Jak to co?!! Ważę się :!: :mrgreen: - odparł zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to nie jest w off-topic? :roll:

 

Jak to? A to? On topic pełną gębą!

Wczoraj, mój syn wpadł na pomysł, żeby założyć na robota modelarską makietę Subaru. Sądzę, że będę pierwszym posiadaczem sprzątającej Imprezy.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos oglądania - właśnie się dowiedziałem z uturbionego TVN, dzięki dobrze znanemu koledze co zakup skontrolowany prowadzi :wink: , że ta dodatkowa wajcha w imprach N/A to ona blokuje dyfry i dzięki temu wszystkie koła ciągną równo i z każdej nory można wyjechać...

Bo ja to cały czas myślałem, że to reduktor jest... ale ja chyba jakiś dziwny jestem ... :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ta dodatkowa wajcha w imprach N/A to ona blokuje dyfry i dzięki temu wszystkie koła ciągną równo i z każdej nory można wyjechać...

Bo ja to cały czas myślałem, że to reduktor jest... ale ja chyba jakiś dziwny jestem

 

Doooooooobre :twisted:.

 

Morał z tego taki, że impreza N/A może śmiało konkurować z defenderem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek był, ktoś chciał takie cudo odsprzedać. W sumie wygląda to fajnie na filmikach, ale mam wątpliwości co do dokładności takiego odkurzania. Myślę, że mój robot produkcji ukraińskiej jednak jest lepszy, bo oprócz odkurzania potrafi też np. umyć okna.

 

Poza tym, kot by mi zszedł na zawał, gdyby go taki robot gonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dalej nikt nie wytłumaczył, po co taki robot jak ma się zonę ?

 

:mrgreen:

 

Chciałbyś się bzykać z robotem? :shock:

 

A jaki to ma związek z moim pytaniem ?

 

Faktycznie, mea culpa. Zinterpretowałem omyłkowo na odwrót - po co żona, jak jest robot. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...