Skocz do zawartości

Kto zawsze sam naprawia?????


SubBlackbird

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie woleli pogrzać i popukać, zamiast dorabiać 'special toole' czyli wytaczać na wymiar stemple do wciskania. pewnie przy tym było brudne i skorodowane tu i tam. być może nawet nie chciało im się wyciągać zwrotnicy i iść na prasę. ale nie o tym tu :wink:

 

a hamulców i tak nikomu nie dam do robienia. już to przerabiałem. trzeba dać w łapkę mechaniorowi, żeby zrobił jak należy przy głupiej wymianie klocków bo robi na czas a nie dobrze. bo mu się nie chce, bo ma szefa, który chce obsłużyć jak najwięcej i nie jestem jego kolegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może są warsztaty, gdzie wymienia się łożyska bez demontażu zwrotnicy, jedne mają specjalistyczne prasy do wyprasowywania i wprasowywania łożysk na samochodzie, a inne robią to palnikiem....ja uważam, że do takiego zabiegu powinno się wyjąć zwrotnicę, jak nie ma sie profesjonalnego i drogiego wyposażenia, ale to tylko moje zdanie, a przecież jest wolność słowa i myśli...... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety generalnie nie naprawiam sam, z braku czasu i mozliwosci.... zdarza mi sie samemu zrobic jakies pierdoly typu montaz stabów, zegarów, TT i innych drobnych pierdół. Przed kazda naprawa i czesto w trakcie lubie wiedziec co sie zepsulo, dlaczego etc, generalnie masa pytan na ktora moj ulubiony serwis mi zawsze odpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie pokibicowac i ew., jak potrafie, nieco pomoc sasiadowi dobitemu moimi kolejnymi pomyslami, ktore dla niego, ogladajacego z reguly bardzo codzienne samochody, brzmia jak S-F :)

 

Nie bede ukrywal, ze chyba brak mi przede wszystkim cierpliwosci, czasem doswiadczenia itp.

Wiec jak sasiad czasem patrzy, jak sie zabieram do pewnych rzeczy - to mu rece opadaja zapewne :)

Ale dla niego to chleb powszedni, a dla mnie kwestia tego, czy robie dobrze, czy zle, bo boje sie zepsuc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik juz zepsulem raz ;)

Ale nie ja rozbieralem ;)

 

Poza tym potem mi rosnie gora czesci, mniej lub bardziej potrzebnych, w domu. Teraz przed remapem sytuacja stala sie wrecz nieco krytyczna, takze pewnie zaraz po remapie niebawem bedzie pare gratow do wyrzucenia, a pare do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że do takiego zabiegu powinno się wyjąć zwrotnicę, jak nie ma sie profesjonalnego i drogiego wyposażenia, ale to tylko moje zdanie, a przecież jest wolność słowa i myśli......

 

Właśnie!! wszystkie chwyty dozwolone byle by nie zaszkodzić naszym autkom

Róbmy jak uważamy, uważajmy jak robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...