Jump to content

Składamy sie na SUBARU

Babroch

Recommended Posts

Witam, jako że "na razie" nie mam już subaraka... mam pomysł!! napewno wiele osób chciałoby pojeździć takim autem nawet przez 2h...

Rozwiązanie jest proste... trzeba znaleźć 1500 chętnych osób... każdy składa się po 50,00 pln i w ten sposób mamy już uzbierane 75,000.00 pln :mrgreen: ja zgłaszam się na ochotnika, który weźmie na siebie ciężar zarejestrowania auta :mrgreen::mrgreen: (zastanowiłem się i będziecie mogli zaresjestrować na mnie...) :idea: :!: :mrgreen:

Powiedzcie gdzie za 50 zł można pożyczyć Subaru

Pozatym można co miesiąc powtażać taką akcje i będzie więcej takich wozów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Warunek jeden... nie można zbyt katować woza by inni sie mogli nim nacieszyć :wink: :mrgreen:

Czekam na chętnych i podam im nr. konta :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

byłaby to pierwsza taka akcja na świecie...

Pozdrawiam

Moim zdaniem pomysł jest rewelacyjny. Zwłaszcza jego część z księgą guinessa.

W dodatku niesłychanie chwytliwy medialnie. Potem możnaby taki samochód sprzedać (po tym, jak każdy się przejedzie), a pieniądze przekazać na jakiś szlachetny cel (np. na pocieszenie dzieci po tym jak Krzysztof Krawczyk zrobił ich w ciula http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 45302.html)

no tak ale to bylo zgrupowanie ludzi ktorzy sie nie znali i mieli nadzieje ze COS kiedys kupia, a tutaj to bylaby zwarta grupa z mocnym postanowieniem. takze struktura wlascicielska bylaby OK. chyba. mozna by zalozyc rachunek powierniczy w banku......i inne takie pierdoly. teoretycznie mozliwe, praktycznie - po ch..?

No to trzeba w takim razie zglosic sie do Padre o jakis promocyjny egzemplarz w promocyjnej cenie - 2xVAT + top wyposarzenie i robic zrzute. tylko kto bedzie Skarbnikiem, gdzie Komisja Rewizyjna i Sekretarz ds. Organizacji? Ze Skarbnikiem bedzie zawsze problem bo najlatwiej go oskarzyc o przekret :twisted:

Nasi użytkownicy napisali 69585 postów

Mamy 1243 zarejestrowanych użytkowników

Moze lepiej po 1zl od posta dla chetnych, bo uzytkownikow za malo jest jeszcze, wyszloby po 100zl na usera, a to nie wszyscy by mogli pewnie

A gdyby tak po 500 zł ? To byłoby 150 twarzy czyli 2,4 dnia w roku sam na sam z Imprezą.

Pomysł jednak kompletnie jest nierealny, ponieważ przy każdej awarii setki kłótni że nie ja tylko poprzednik albo i co jeszcze.

Nasi użytkownicy napisali 69585 postów

Mamy 1243 zarejestrowanych użytkowników

Moze lepiej po 1zl od posta dla chetnych, bo uzytkownikow za malo jest jeszcze, wyszloby po 100zl na usera, a to nie wszyscy by mogli pewnie

Jakby tak po 1 zl od posta, to zupełnie by OT umarło, a tak czasem bywa fajnie. Dodatkowo ja to jeszcze jakoś bym się wypłacił, ale jakby miał np Azrael te kilks tys zapłacić - hmm uważaj mkali, idziesz na zabanowanie :wink:

Pozdrawiam

Babroch chyba nie przejdzie ten myk bo przecież w jakimś poście wspominałeś o utracie prawka na jakiś czas :twisted:

A z tego co mi wiadomo, to wszystkie systemy argentyńskie są zdelegalizowane w Polsce.

Trudno, przejedzie się jako pasażer, albo do tego czasu zda ponownie egzamin ;-)

A mnie się pomysł bardzo podoba. I nie IMHO ma nic wspólnego z systemem argentyńskim, bo tutaj byłaby współwłasność, a nie zrzutka wszystkich na samochód dla jakiegoś Mariana...

Panowie to działajmy szybko!!!!!!

Mam być dopiero "przesłuchiwany" na następny tydzień... a do rozprawy pewnie chwilke minie więc mam jeszcze z 2a miesiące!!

Także szybko :mrgreen::mrgreen: !!!!!

Nierealne... Gdyby ubezpieczyc na 1500 osob... to jest 1500 razy wieksza szansa na utrate znizek przy drugim samochodzie to po pierwsze PRIMO, po drugie PRIMO wszystkie koszty sa nie do podzielenia... kazda naprawa awarii byla by wstrzymana dopoki wszyscy sie nie zloza czyli znowu 1500 skladek.... i po trzecie ULTIMO - jeden problem - np osoba przedluzy sobie przyjemnostki z impreza o jeden dzien i caly grafik szlag trafi ... Trzeba by pisac regulamin, konsekwencje itd... na ktore i tak ktos wreszcie by sie wypial... :?

Fajny pomysl... ciekawy... z tym guinessem super - ale nierealne :cry:

no to mozna zrobic park maszynowy sposrod pojazdow jakie posiadaja forumowicze. latwiej zrobic grafik chetnych - bo nie wszyscy chcieliby od razu pojechac w dal Solbergiem (ja bym chcial) lecz np. Legacy Turbo 1991, zrzuta by byla stala miesiecznie -albo moze w ramach Klubu Subaru doliczac pare zlotych i czlonkowie (czlonkinie) mogli by sie podmieniac wozami...

A piniedze z puli by szly na naprawy ewentualne i zadosuczynienia lub chlodzace plyny..

ok... zatem kupmy auto... jezdzimy po torze po 1h... i codzien taka grupa osób... jesli kazdy bedzi dbał jak o swoje to czemu nie... pozniej mozna sie zlozyc na cysterne paliwa :mrgreen:

Ale z kaska dla dzieci... :wink: czemu nie

Ale jeśli właścicieli będzi około 150 to wypada po 500pln na głowe... ja moge tyle dać :mrgreen::mrgreen: i łatwiej byłoby sie dogadać :roll: