Jump to content

STI MY'11 Sedan

Recommended Posts

a ja tak w kwestii formalnej: wlasnie subru uk w swojej dobroci przyslalo mi foldery dot. my 2011... chodzi mi o spalanie i emisje wrx vs. sti - sa duze roznice, na niekorzysc tanszego wrx... np. emisja co2 to 270 w wrx, a 243 w sti

jeśli się nie mylę, silnik WRXa spełnia tylko EURO4, a STI EURO5. Dlatego też w reszcie Europy nie ma już WRXa ani Legacy GT.

Nie to wedle zasady: "lepsze wrogiem dobrego"

otóż to! ;)

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak sobie patrze, czytam, oglądam i ni chu chu nie mogę się przekonać do tego auta. Lanos to w ogóle porażka. A ten sedan przypomina mi z tyłu Chevroleta Aveo, popatrzcie na zdjęcia, może tylko mi sie

Zgodze sie ale zobacz jak wielka różnica jest między podobieństwem do gówna a podobieństwem do np. złota. Do mnie nie przemawia ani lanos ani ta kupa. I jakby nie jeździł to nie chciałbym być w posi

Jakbym miał kupować '11, od razu jeszcze jako nówkę odstawiłbym do tunera, aby mi z niego zrobili wóz jeżdżący i olałbym gwarancję :twisted:.

Urodziła się nowa koncepcja. To znaczy, jeżeli olejemy bliźniaki ISF, to pojawiała się bardzo fajna opcja na bliźniaki z JPN. Szczegóły w trakcie następnej "sobotniej nocy" ;D

Nie ma gwarancji, ale jest moc :)

M.

Urodziła się nowa koncepcja. To znaczy, jeżeli olejemy bliźniaki ISF, to pojawiała się bardzo fajna opcja na bliźniaki z JPN

Czekam więc na szczegóły i na sobotnią noc (tą razą u nasz) 8).

Ale ja już 2 razy widziałem. Raz w niedzielę popołudniu na moście grota w Wawie niebieskie na złotych 18 na blachach KR 720.. (chyba), a wczoraj na gierkówce koło Mszczonowa takiego samego, ale blach już nie widziałem.

Nikt na forum jeszcze nie ma...skandal :P

Po liczbie filmów i zdjęć, które zamieszczasz, zakładam, że Ty niebawem będziesz miał. Jak kupowałem swoje, też miałem wszystkie zdjęcia i filmiki, jakie się tylko gdzieś pojawiły :).

Nikt na forum jeszcze nie ma...skandal :P

Po liczbie filmów i zdjęć, które zamieszczasz, zakładam, że Ty niebawem będziesz miał. Jak kupowałem swoje, też miałem wszystkie zdjęcia i filmiki, jakie się tylko gdzieś pojawiły :).

Poprostu to auto mi sie mega podoba :P Szczegolnie po jezdzie probnej. W tym roku ani w pierwszym kwartale 2011 nie planuje :)

Potem zobaczymy :mrgreen:

Jakbym miał kupować '11, od razu jeszcze jako nówkę odstawiłbym do tunera, aby mi z niego zrobili wóz jeżdżący i olałbym gwarancję

No to sie zastanów :roll: bo akurat taką wersje mogę dla Ciebie szybciutko przygotować..... :twisted::mrgreen: .

Jakbym miał kupować '11, od razu jeszcze jako nówkę odstawiłbym do tunera, aby mi z niego zrobili wóz jeżdżący i olałbym gwarancję

No to sie zastanów :roll: bo akurat taką wersje mogę dla Ciebie szybciutko przygotować..... :twisted::mrgreen: .

Na takich felgach. Napewno wezmie :P

Nie potrafię rozgryźć po co SIP daje dziennikarzom takie auta?

Może dyrekcja rozważyłaby tak rozbudowany zabieg marketingowy jak testy forumowe :?:

:twisted:

-- 11 gru 2010, o 20:26 --

raju wystawił STI - można kupić od ręki, jak ktoś ma mrówki w gaciach :mrgreen:

http://subaru.pl/komis/detale.php?SID=891&DID=-1

A czy na tym drugim zdjęciu, z tła, a jakże, wybija się pan Andrzej Koper, bo szyba lica nie śmiała ukazać :?:

8)

Dla mnie bomba 8)

OOO to ten którego widziałem kilka razy w Wawie w zeszłym tygodniu. Na żywo wygląda mega. Nawet go pozdrawiałem w Pozdrowieniach.