Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się domyślacie prawidłową odpowiedzią jest 3 8)

Żartujesz :shock:

 

No to ładnie :roll: Przejażdżki mojej żony TIRem i deskorolką elektryczną kosztowały nas grubo ponad 6 minut. A ja myślałem, że jestem dupa, a nie kierowca bo zająłem chyba 3 czy 4 miejsce od końca :lol:

 

Ale uśmiechu mojej żony po wyjściu z ciągnika nic nie zastąpi :cool: więc nie żałuję, chociaż uważam pomysł wliczania czasów z tych zabaw za delikatnie mówiąc - nietrafiony :evil:

 

Nie gadaj że o tym nie wiedziałeś? :shock: np. Z Marasem cieliśmy się na sekundy na próbach sportowych a po pierwszym dniu tracił do mnie ponad 50 sek :shock: :wink: więc albo nie umie jeździć TIRem, deskorolką itd albo Kielce jechał na wstecznym :lol: :wink: Na szczęście suma sumarum na wolnego nie trafiło. Koval wygrał jak najbardziej zasłużenie :!: Szedł naprawdę bardzo szybko i skutecznie, a na targach przeszedł sam siebie robiąc miażdżące 33 sek (ja 37,9 za pierwszym razem i 35,4 za drugim podejsciem) .

 

Pablonas mi tez się to nie uśmiecha ale ten temat wraca jak boomerang co rok. Bardzo cieszyłem się z zeszłorocznej euforii szosowiczów że w końcu mają okazję rywalizować na takiej trasie jaką wybrali (w Mikołajkach mnie nie było) a tu niespodzianka i powrót. Ja rozumiem ze to jest piknik itd ale skoro daje się możliwość rywalizacji to do końca, dodatki mogą i powinny byc bo rozluzniaja i rozsmieszaja ale liczenie ich albo wogóle zaniechać albo ustalić symboliczne punkty karne . Sposobów jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

beben, jeśli miałeś numer startowy 51 to mam krótki filmik z Twojego przejazdu na Torze w Miedzianej.

Pzdr.

 

super :!: wklej albo przeslij go na b-arek@lamela.pl

 

jesli ktos jeszcze ma fotki lub filmiki z ekipa z bialego sti my07 nr 51 z szosowej to sie nie krepujcie i smialo wysyłajcie lub wklejajcie. zdjecia z imprezy poprosze wczesniejsza autoryzacje :wink: bo moga mnie pograzyc :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze to jest piknik itd ale skoro daje się możliwość rywalizacji to do końca, dodatki mogą i powinny byc bo rozluzniaja i rozsmieszaja ale liczenie ich albo wogóle zaniechać albo ustalić symboliczne punkty karne .

Beben to jest pikus. Pomysl o lamaczach podlog, plyt silnikowych i zderzakow na terenowej. Spawali sie o sekundy, ryzykowali geometrie (ze o zbieznosci nie wspominam) nie tylko kol, a nawet sprawdzali szczelnosc drzwi, okien i sufitu.

 

Nastepne Plejady robie wszedzie taryfe. Po 15 minut na PSa. Wyjezdze sie po tych piaskowniach, zwirowniach i motocrossach za wszystkie czasy, dookola, wszerz, wzdluz, w poprzek i na odwyrtke, a wszystko predkoscia dzdzownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla dzięki za pomoc w ogarnięciu dojazdu do hotelu i na tor Kielce w czwartek 8)

 

pół nocy nie spałem przed pierwszym dniem ze względu na padający deszcz i posiadane opony rano wstaje a tu dalej leje, byłby pogrom na torze Kielce ale na szczęście wyszło słońce i wszystko było ok. piękną pogodę na Plejady Dyrekcja zamówiła :mrgreen::mrgreen:

 

próby sportowe dla samochodu bardzo mi sie podobały ,niestety w tym roku zawiodłem moją rodzinną załogę na próbach z wynalazkami :( łącznie z zaliczeniem ALE URWAŁ :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na terenowej tez dodatki miały taki ogromny wpływ ? :shock: to faktycznie u nas pikuś bo tam sądząc z opowieści ludzie szli pełnym ogniem po mega wyrypie, brodach, itd a potem cały plan .... rozbijał się na TIRZE :wink: Inna sprawa że demolka na terenowej jest niewspółmiernie większa niż u nas na szosowej. Tam zderzaki, nadkola, progi latały ponoć gęsto, u nas nie słyszałem o żadnej przygodzie co potwierdza że mimo szybkich prób było bezpiecznie dla sprzetu.

 

Tak czy siak Plejady i tak są debeściackie, Wielkie Dzięki dla Organizatorów za umozliwianie nam spedzenia tak fantastycznego weekendu w naprawdę doborowym towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę filmik i jak nie będzie żadnych problemów z przesyłaniem na YouTube to będzie już jutro :twisted: Na filmiku będą następujące osoby :D

Premo, Oskar, Beben, mc.li, Maras, nr 31 przez 3 sekundy, chojny, pablonas, golobek, kolorowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i załoga nr 17 z trasy turystycznej melduje się na forum! 8)

 

A więc dzięki wszystkim za świetny weekend. Było MEGA! Na początku podziękowania dla wszystkich organizatorów, bez których Plejady by się nie odbyły! Kawał dobrej roboty! Ale specjalne podziękowania należą się oczywiście PRIMARowi z Krystyną oraz Machoniowi z Qrą. Mini konwój był rewelacyjny. Turystyczna była nasza! :mrgreen: Dzięki także wszystkim jadącym w konwoju z Krakowa. Tyle Subaru na drodze wygląda pięknie! Pozdro również dla ekipy z okrągłego stołu z hotelu Echo oraz dla ludzi z hotelu Gromada. Pozdrawiam także oraz dziękuje wszystkim innym, których mieliśmy okazje poznać i tych których już znamy. Wymieniać nie będę, bo bym jeszcze kogoś pominął! Ale to dzięki Wam się tak świetnie bawiliśmy! :D

 

Na koniec dziękuję bardzo mojej załodze! Dziadek jako kierowca spisał się na złoty medal, a Szymon mechanik nie gorzej!

Za rok również się zjawimy, tym razem będę miał prawo jazdy i będzie grubo! :twisted::mrgreen:

 

Pozdrawiam Forum Subaru!

 

Żelazny x3

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na terenowej [...] ludzie szli pełnym ogniem po mega wyrypie, brodach, itd a potem cały plan .... rozbijał się na TIRZE :wink: Inna sprawa że demolka na terenowej jest niewspółmiernie większa niż u nas na szosowej. Tam zderzaki, nadkola, progi latały ponoć gęsto

ano było ostro i grubo. Straty były - bo nie da się zrobić czasu idąc po takiej trasie omijając dziury. Inna sprawa, ze za rok serwis powinien być przygotowany w kwestii zapinek do nadkoli, których zabrakło już po jednym dniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla SIP-u za udaną organizacje kolejnych Plejad!

 

Tym razem odwieczna tajemnica liczenia punktów była nareszcie dla nas łaskawa !

 

Gratulacje dla Chojnego i Barta jego - Najlepszego Pilota !

 

To był wspaniały wasz weekend !

 

P.S. Następnym razem oprócz zepsutych hamulców Chojny pojedziesz bez doładowania :P To będę miła może szanse Cie objechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Następnym razem oprócz zepsutych hamulców Chojny pojedziesz bez doładowania :P To będę miła może szanse Cie objechać :P

 

To żebym ja go objechał, musiałby chyba jechać bez samochodu :mrgreen:

 

Nie no Chojny szacun za wynik, tym bardziej, że jechałeś na oponach z Fast and Furious :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na terenowej [...] ludzie szli pełnym ogniem po mega wyrypie, brodach, itd a potem cały plan .... rozbijał się na TIRZE :wink: Inna sprawa że demolka na terenowej jest niewspółmiernie większa niż u nas na szosowej. Tam zderzaki, nadkola, progi latały ponoć gęsto

ano było ostro i grubo. Straty były - bo nie da się zrobić czasu idąc po takiej trasie omijając dziury. Inna sprawa, ze za rok serwis powinien być przygotowany w kwestii zapinek do nadkoli, których zabrakło już po jednym dniu ;)

Ale jakie tam spinki, jak nadkola wrecz pourywane byly (u mnie fragment ze spinka wciaz siedzi w zderzaku)? No chyba, zeby wziac na zapas, jak juz sie kupi uzywane nadkole na allegro :mrgreen:

 

p.s. zenada: ze 30% forkow ze strata co najmniej 1 nadkola, a Solo ani jednego na stanie nie mialo. A ja juz zaczalem podejrzewac, ze SIP robi Plejady, zeby na nadkolach zarobic :roll:

 

p.s.2. mimo lajtowych przyszlorocznych plejad i tak zdejmuje dzien wczesniej nadkola :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

I my się dołączamy do pozdrowień

Na plejadach było super

Szczególne pozdrowienia dla :

BartZ i Krysi - dzięki za wszystko

Cichaczu i Justy - dzięki za wszystko

załogi 73 T

sąsiadów z 75 T

BĘBNA i Kasi - za zorganizowanie super konwoju z Janek

PRIMARA za pomoc i pomysł z młodocianym pilotem na Kielcach

dla Tomka z obsługi za pomoc na Kielcach

dla Siekli za pomoc logistyczną

dla przemiłej załogi 39 z szosowej

oraz wszystkich z hotelu DAL

i oczywiście POZDROWIENIA

 

.. dla FORUM SUBARU

 

:)

 

Do zobaczenia w przyszłym roku

 

Daniel i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nie wiem kogo :mrgreen:, czy jest jakaś szansa na poznanie wyników i czasów przejazdów :twisted:?

 

za kilka dni pewnie będą :P

 

A jak wygląda sprawa z filmem?

Ktoś się może orientuje czy będzie go można jakoś zdobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

I my się dołączamy do pozdrowień

Na plejadach było super

Szczególne pozdrowienia dla :

BartZ i Krysi - dzięki za wszystko

Cichaczu i Justy - dzięki za wszystko

załogi 73 T

sąsiadów z 75 T

BĘBNA i Kasi - za zorganizowanie super konwoju z Janek

PRIMARA za pomoc i pomysł z młodocianym pilotem na Kielcach

dla Tomka z obsługi za pomoc na Kielcach

dla Siekli za pomoc logistyczną

dla przemiłej załogi 39 z szosowej

oraz wszystkich z hotelu DAL

i oczywiście POZDROWIENIA

 

.. dla FORUM SUBARU

 

:)

 

Do zobaczenia w przyszłym roku

 

Daniel i

 

Załoga 39 z szosowej również pozdrawia :)

Plejady rewelacyjne szkoda, że tak krótko trwały :) z kuba_p planujemy wybrać się na jakieś szkolenie na tor w Miedzianej ;)

P.S. Daniel daj znać jak będziesz wymieniał na turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej będzie na płycie w następnym wydaniu PLEJAD. Ale na 100% nie wiadomo :D
W ubiegłych latach płytka z filmem dodawana była do Plejad, które dochodziły na Boże Narodzenie :wink:

 

Dzięki, teraz faktycznie sobie przypominam ze coś dostałem ale jako nowicjusz i ignorant nie sprawdziłem co było na tej płycie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłych latach płytka z filmem dodawana była do Plejad, które dochodziły na Boże Narodzenie :wink:

Niestety po Walbrzychu byla bardzo okrojona. Ten kawalek prezentowany na wieczornej imprezie tez obejmowal tylko malutki fragment zdaje sie jednej proby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...