Jump to content

Złote vs. czarne felgi do Legacy '06

woyt

Recommended Posts

Tak się właśnie zastanawiam. Może ktoś z Was posiada jakieś zdjęcia jak Legasie z tych roczników (2005-2009) stoją na złotych i czarnych felgach?

A oto pacjenci:

1) felga

dsc05206.th.jpg

2) auto

dsc05205m.th.jpg

ale białe są super

Białe rewelacja! Ale moje auto jest czarne jak... ;)

Nie wiem, czy podjąć ryzyko - białe wyglądają naprawdę ok!

woyt- bedziesz malował czy kupowal nowe?

Będę malował - już w najbliższą sobotę.

mnie tez czeka ta operacja na wiosne, to co moge doradzic to chyba czarny pasowalby do ciemnego legasia

ps sam malujesz czy dajesz gdzies? apropo - atrape tj grill przedni- juz taka miales? czy gdzies wyrwales-poluje na taką

ps sam malujesz czy dajesz gdzies? apropo - atrape tj grill przedni- juz taka miales? czy gdzies wyrwales-poluje na taką

oddałem do "profesjonalnej" firmy ;)

prostują, piaskują i proszkowo malują (sie zrymowało hehe)

grilla kupiłem gdzieś w US (o ile dobrze pamiętam) - plus taki, że nie kombinowany i dedykowany do mojego egzemplarza

Czarna buda na białych felgach to najlepsze połączenie

teoretycznie tak, ale ja jakoś w stronę czerni całkowitej jestem skierowany. Furka Twoja prezentuje się nadzwyczaj okazale, ale nie od dzisiaj wiadomo, że do Imprezek pasują zarówno złote jak i białe felgi.

Nie wiem do końca, czy kolor biały będzie pasował do kształtu moich.

Zdjęcie czarnego na czarnych (to które podesłałeś) jest niesamowite - wizualnie po prostu powala! I te fele...mmmm, żebym rok temu takie znalazł bez wahania sprawiłbym sobie!

czarne :cool:

z wiadomych przyczyn ;)

woyt rob biale :!: :smile:

jeszcze pomyślę.

p.s.

żony zdanie też się liczy, a ona stoi za czarnymi...

Zdjęcie czarnego na czarnych (to które podesłałeś) jest niesamowite - wizualnie po prostu powala! I te fele...mmmm, żebym rok temu takie znalazł bez wahania sprawiłbym sobie!

Dużo daje też wydłubanie pomarańczowych odblasków z lamp :wink:

Przynajmniej wg mojego gustu.

grzywaczewski Ostatnio robilem swoj letni zestaw na bialo, wyszlo dobrze i nawet niedrogo, wiec jakby co moge podeslac namiary. Miejsce sprawdzone, kilku znajomych juz tez tam robilo malowanie i jest OK.

woyt ja i tak jestem za bialymi :wink:

Ja jestem na etapie obgadywania tematu z lakierniami proszkowymi (i piaskowaniem) bo szukam przyzwoicie a mozliwie tanio. Tyle, ze ja mam 5 kompletow do odnowienia. Cztery na bialo, piaty jeszcze nie okreslony

W poprzednią sobotę oddałem 4szt felg Stilakowych. Wzór fabrycznych felg jest (moim skromnym zdaniem) bardzo ładny a kolor oryginalny to tzw "gun metal".

Poprosiłem fachowców o pomalowanie w zbliżonym kolorze, dodatkowo dodadzą taki fajny srebrny dodatek, aby felga się mieniła w słońcu ;)

W Sobotę odbieram, trzasnę parę fotek i wkleję na forum - ocenicie. Mam nadzieję, że jakość malowania będzie conajmniej bardzo dobra!

p.s.

4 komplety na biało? Impreza, Dziadek? ;)

Dużo daje też wydłubanie pomarańczowych odblasków z lamp :wink:

Przynajmniej wg mojego gustu.

Gzyli gust mamy podobny. Mając czarne auto dążę do tego, aby wszystkie dodatki były również w ciemnym kolorze: grill, koła, nawet lampy wymieniłem na te z wkładem czarnym ;) ... druga strona medalu: panowie wymieniający np lampy i malując maskę po drobnej stłuczce spaprali robotę i niestety widac kiepskie spasowania...no ale cóż, jesteśmy "tylko" w Polsce.

Miejsce sprawdzone

gdzieś na Retkini? :razz:

poza tematem: grill mój jest nieco pusty, dlatego skombinowałem sobie taki oto znaczek GT ;) prosto z amerykańskiego Mustanga hehe

pict0006py.th.jpg

ile w lodzi zycza sobie za komplet ? wypiaskowanie + pomalowanie

o ile dobrze pamiętam za 17" do Stilaka wołają 130 netto za sztukę (piaskowanie + pomalowanie). Za prostowanie biorą dodatkową kasę, ale to się okaże w Sobotę.

woyt mowimy o tym samym miejscu

ok, tym bardziej jestem spokojniejszy o jakość usługi ;)

p.s.

jedziesz w niedzielę do Wyrazowa? jadę ośką, mógłbyś się podłączyć

ja swoje 17' pomalowałem proszkowo na przydymiony srebrny kolor z dużą ilością grysu metalicznego - do srebrnej budy też wygląda super ale teraz pomalowałbym na biało. W okolicach ZG za komplet 17' piaskowanie + proszkowanie zapłaciłem 240PLN

luksp nie ma problemu tylko muszę wyciągnąć z piwnicy i umyć.

mam pytanie do woyt'a o przybliżone koszty kłucia silnika - chodzi mi po głowie forek 2.5XT i jeśli koszty będą do przyjęcia to może poszaleję. Czy części można bez problemu dostać? Czy można zrobić to samemu - mając do dyspozycji warsztat i dwie /nawet cztery zdrowe ręce (podstawowe pojęcie oczywiście też)

no i felgi do Stilo gotowe.

pict0018b.th.jpg

- 4 felgi 17"

- 3 felgi wyprostowane

- 4 felgi wypiaskowane

- 4 felgi pomalowane na grafit z delikatnym srebrnym efektem

- 2 opony zużyte wymienione na dwie nowe (moje)

- 4 zimowe koła zdjęte i 4 letnie założone

- cena: 850zł

Powiem szczerze, że w rzeczywistości prezentują się znacznie lepiej - jakość wykonania na wysokim poziomie.

Szczerze polecam!

Dzisiaj zawiozłem 18" od Legacy, wybrany przez mnie kolor: czarny. No, zobaczymy jak wyjdzie.

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 7:32 pm ]

mam pytanie do woyt'a o przybliżone koszty kłucia silnika - chodzi mi po głowie forek 2.5XT i jeśli koszty będą do przyjęcia to może poszaleję. Czy części można bez problemu dostać? Czy można zrobić to samemu - mając do dyspozycji warsztat i dwie /nawet cztery zdrowe ręce (podstawowe pojęcie oczywiście też)

to nie jest wątek o kłuciu, ale na szybko napiszę że operację taką należ zlecić ludziom, którzy się znają. Wydając taką kasę nie warto ryzykować.