Skocz do zawartości

^^ UŁĘŻ 21 LUTY (NIEDZIELA) ..odwołany ^^


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Robert Herba i Krzysiek Terej również tego dnia szykują się na ułęż ( http://www.racingforum.pl/2102-Niedziel ... 74141.html ), pomieścicie się :?: :?:

 

pytałem i było wolne....ale nic na siłę....to tylko propoztcja kolezenskeigo treningu.

 

Jakby się okazało rzeczywiście wolne to ja bardzo chętnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitnes to ja robie tam spotkanie dla BMW ale jezeli uwazasz, ze Ty i twoje Subaru jestescie najwazniejsi to zaraz zadzonie do Wrobla i powiem, ze zwalniam teren.

Strasznie mnie wkurza brak szacunku dla innych.

 

Andrzej 540 czy nie wkurwiasz sie za bardzo :?: fitness dość miło i łagodnie to zaproponowal... :roll: piszę to z perspektywy forumowicza...chyba że po za forum sie tłuczecie :sad:

 

ułęż spory jest szczęśliwie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie spinajcie tak pośladków. Wszyscy tu jesteśmy z jednego powodu - miłości do samochodów. Niezależnie czy jest to Subaru, Audi czy BMW.

 

PEACE.

 

aaaa evo tez? :mrgreen:

 

dobra to nawet bardziej mi pasuje niz sobota bo do niedzieli dojde do siebie po piatku :lol:

 

jakies trasy organizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitnes to ja robie tam spotkanie dla BMW ale jezeli uwazasz, ze Ty i twoje Subaru jestescie najwazniejsi to zaraz zadzonie do Wrobla i powiem, ze zwalniam teren.

Strasznie mnie wkurza brak szacunku dla innych.

 

:oops: Przepraszam bardzo....zadzwoniłem ,mówili ,że wolne....więc....ale wczoraj wieczór przypomnieli sobie o imprezie którą robi podobno Herba z Terym...Wiem ,że w sobote robi bmw i w niedz miało być wolne,ale i dlatego grzecznie zaproponowałem chłopakom. :oops:

 

:evil: A teraz do Ciebie kolego Andrzej540 - nie uważam ,że jestem najważniejszy I MOJE SUBARU,bo mam nie tylko subaru (bmw też mam),nie znasz mnie i moich żartów to nie pisz dupereli i nie bij piany ,bo to Ty teraz wychodzisz na jakiegoś cisnieniowca , ja mam szacunek do innych wielki , co wiedza inni ,więc nie określaj mnie publicznie , SKORO MNIE NIE ZNASZ !!!!!!!!!!!!!!! :evil: i pisałem o niedzieli ,a z tego co wiem to macie impre w sobote.No nieważne..udanej imprezy !!!!

 

ODWOŁUJĘ NIEDZIELNY TRENING !!!! ...-własciciel lekko Nas wprowadził w błąd niechcący ! :!: :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie spinajcie tak pośladków. Wszyscy tu jesteśmy z jednego powodu - miłości do samochodów. Niezależnie czy jest to Subaru, Audi czy BMW.

 

PEACE.

 

aaaa evo tez? :mrgreen:

 

dobra to nawet bardziej mi pasuje niz sobota bo do niedzieli dojde do siebie po piatku :lol:

 

jakies trasy organizacja?

 

Evo tez jest ok hii....sam mam dwa...niestety "szybki Evo 11" nie będzie nam dane "pokarolkować" :mrgreen: na ułeżu razem ,właścicel się pomylił (a może Nas lubi i chciał ,żebyśmy to My dociskali) ale niestety chłopaki Herbole z Terym podobno robią impre. :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 8:53 am ]

Fitnes to ja robie tam spotkanie dla BMW ale jezeli uwazasz, ze Ty i twoje Subaru jestescie najwazniejsi to zaraz zadzonie do Wrobla i powiem, ze zwalniam teren.

Strasznie mnie wkurza brak szacunku dla innych.

 

Andrzej 540 czy nie wkurwiasz sie za bardzo :?: fitness dość miło i łagodnie to zaproponowal... :roll: piszę to z perspektywy forumowicza...chyba że po za forum sie tłuczecie :sad:

 

ułęż spory jest szczęśliwie :idea:

 

Dzięki Vert..nie wszyscy kumają żarty nasze..PS.ja się z nikim nie tłukę poza forum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 10:38 am ]

:evil::evil::evil:

 

Niestety....21 NIEDZIELA zajętę chyba... :cry::oops::cry::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa evo tez?

 

gdzie tam, evo nie :mrgreen:

 

Dziwie sie tylko, ze czlowiek ktorego osobiscie nie znam a slyszalem od ludzi, ktorzy go znaja, ze jest OK, pisze jakies bzdety ( dla"innych"(BaDzieWiu) )

 

Endrju nie wściekaj się na Fita, nie chciał nikogo obrazić i na pewno nie ma uprzedzeń do marki auta, ma taki styl żartowania i bycia i nie umie się wypowiadać publicznie żeby kogoś nie obrazić :mrgreen: na pewno go polubisz :mrgreen: ot on nie kuma, że my kochamy swoje samochody a on swoje traktuje jak taczki :mrgreen: a może kuma... :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...